Jump to content


Photo

West Ham United


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#16 garfild

garfild
  • Members
  • 787 posts

Posted 05 September 2005 - 12:56

Još kad bi nam objasnio šta je to Millvoll.......

Strah i trepet iz Juznog Londona

#17 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 05 September 2005 - 14:19

Strah i trepet iz Juznog Londona

<{POST_SNAPBACK}>


Tako verovatno svaba izgovara ime fudbalskog kluba Millwall.

BTW kako volim novopecene ljubitelje engleskog fudbala, odma' krene navijanje za nekog nizeligasa,odma' pa oni su legende,procita se neka navijacka knjizica...

Ako hoces da frfljas o West Hamu,procitaj malo o njima upoznaj se sa njihovom istorijom,igracima, a ne lupetaj odma kako su ostali timovi sranje.

#18 Liverpool Lou

Liverpool Lou
  • Members
  • 136 posts

Posted 05 September 2005 - 18:20

Bez osporavanja jedan od najunikatnijih klubova na planeti. Kroz decenije je nedrio najbolje talente u Engleskoj. Razlog zbog kojeg je Engleska osvojila svoje jedino svetsko prvenstvo. Osvajac FA kupa 3 puta , Kupa Pobednika Kupova i Intertoto Kupa . Ipak West Ham je ostao do dana danasnjeg ono sto je bio i pre 110 godina kada je osnovan od strane luckih radnika na Temzi pod imenom Ironworks. A to je mali porodicni klub velikog srca sa najboljim navijacima u Engleskoj.

Ovih dana u javnost je procurela vest o mogucoj prodaji West Ham-a konzorcijumu koji predvodi iranski bilioner kao i drugi ruski naftasi. MSI grupa vodi brazilski klub Korintijans koji je nazamislivim kupovinama postao najaci klub u Juznoj Americi. Najava da ce 100miliona funti biti ulozeno u kupovinu igraca odzvanja sirotinjskim istocnim Londonom. Postoji velika mogucnost da ce West Ham konacno doci u mogucnost da ispuni svoj veliki potencijal i postane evropski velikan kojise iz sezone u sezonu bori za domacu titulu i ligu sampiona.

nastavice se....

<{POST_SNAPBACK}>


Stvarno lep post, steta sto si posle sve zasrao. :lol: Voli ti svoje, ali postuj malo i druge.

#19 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 06 September 2005 - 01:06

Koj vam je djavo svima, pa ne morate sve tolko ozbiljno da shvatate. Naravno da postujem i druge al kad se raspravlja o fudbalu cilj mi je da ismevam i nipodastavam druge a da velicam svoj klub.

A ja bi vise voleo da neko raspali po West Ham-u nego sto svi u glas kukate sto vas toboze vredjam. Pa zaboga ljudi fudbal je jedan od retkih pojava u nasaj civilizaciji koji skuplja najiskrenije ljudske osobine: ljubav, vernost, borbenost ali i pohlepu, ljubomoru, malodusnost i cinizam. Ipak ne zaboravite da na kraju niko ne izpasta i da je sve to igra...

#20 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 06 September 2005 - 08:23

Ali ne zaboravi da u Engleskoj, neretko, i protivnicki tim dobije pljesak za dobru igru. Ronaldo je najvece ovacije dobio na Old Trafordu kada je uvalio 3 komada Unitedu i izbacio ih iz Lige Sampiona.

#21 circle of 2

circle of 2
  • Members
  • 30 posts

Posted 06 September 2005 - 13:20

Millwall je strah i trepet za cekicare i to je to...

#22 Tronožac

Tronožac
  • Members
  • 966 posts

Posted 06 September 2005 - 15:35

Pa zaboga ljudi fudbal je jedan od retkih pojava u nasaj civilizaciji koji skuplja najiskrenije ljudske osobine: ljubav, vernost, borbenost ali i pohlepu, ljubomoru, malodusnost i cinizam. Ipak ne zaboravite da na kraju niko ne izpasta i da je sve to igra...

<{POST_SNAPBACK}>


Slažem se. Tačno ovak i ja definišem fudbal i sve oko njega (naročito fenomen navijanja...)

#23 muslin

muslin
  • Members
  • 4,270 posts

Posted 07 September 2005 - 02:59

Nikola, ne pokusavaj da naucis (fasisticku) svinju da peva.
Samo gubis vreme i nerviras svinju :lol:

Edited by Vlada.R., 07 September 2005 - 03:04.


#24 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 07 September 2005 - 03:15

Nikola, ne pokusavaj da naucis (fasisticku) svinju da peva.
Samo gubis vreme i nerviras svinju


pa mama ti je f.s.


Millwall je strah i trepet za cekicare i to je to...


kolko vas ima majka mu stara. pa ovaj forum bi ladno mogao da se preimenuje u oficijalni forum navijaca Millvolla. JawOll.

Edited by WestHamUnited, 07 September 2005 - 03:22.


#25 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 07 September 2005 - 13:31

BTW kako volim novopecene ljubitelje engleskog fudbala, odma' krene navijanje za nekog nizeligasa,odma' pa oni su legende,procita se neka navijacka knjizica...


Upravo tako. Doduše, sa pojavom kompujterskih igrica, ljudi počnu da gotive neki klub. Tako sam ja na premier menageru daleke 97-98 uzeo jednom Brighton iz div3 ( što je tada bila 4.liga ) i dogurao ih za 7 sezona do osvajača kupa uefa sa stabilnim prvoligaškim statusom. Čak se sećam da sam dovodio nekog Hamletta koji je davao gol po utakmici....... :lol:

Ali, tako se ne prave aeroplani :lol:

#26 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 07 September 2005 - 13:44

Upravo tako. Doduše, sa pojavom kompujterskih igrica, ljudi počnu da gotive neki klub. Tako sam ja na premier menageru daleke 97-98 uzeo jednom Brighton iz div3 ( što je tada bila 4.liga ) i dogurao ih za 7 sezona do osvajača kupa uefa sa stabilnim prvoligaškim statusom. Čak se sećam da sam dovodio nekog Hamletta koji je davao gol po utakmici....... :lol:

Ali, tako se ne prave aeroplani :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Brighton je strava i to zbog sponzora!!! Znas ko je sponzor kluba? Fatboy Slim licno, koji je i veliki navijac. Stalno im daje lovu. A kad se setim onog njegovog Brighton bech koncerta... :lol:

#27 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 07 September 2005 - 14:51

kolko vas ima majka mu stara. pa ovaj forum bi ladno mogao da se preimenuje u oficijalni forum navijaca Millvolla. JawOll.

<{POST_SNAPBACK}>



Pa mali si ti sine;) Ovde se pustalo korenje godinama pre tebe;)

#28 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 08 September 2005 - 10:48

:lol:

Brighton je strava i to zbog sponzora!!! Znas ko je sponzor kluba? Fatboy Slim licno, koji je i veliki navijac. Stalno im daje lovu. A kad se setim onog njegovog Brighton bech koncerta... 



Nisam znao to za debeljka, ali je super detalj :lol: Pa grad Brighton je inače poznat po žurkama i specifičnom muzičkom pravcu. A mogli bi debeljko i ja da malo poradimo na klubu, ako mu pošaljem dosadašnje rezultate, makar i virtuelne, sa klubom, možda me i angažuje....

U svakom slučaju, mnogo će vode Danubeom proteći dok se na ovom topiću ne počne pričati o WHU. Ovo mu dođe kao "What's up part III". :lol:

#29 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 08 September 2005 - 11:08

:lol:
Nisam znao to za debeljka, ali je super detalj :lol:  Pa grad Brighton je inače poznat po žurkama i specifičnom muzičkom pravcu. A mogli bi debeljko i ja da malo poradimo na klubu, ako mu pošaljem dosadašnje rezultate, makar i virtuelne, sa klubom, možda me i angažuje....

U svakom slučaju, mnogo će vode Danubeom proteći dok se na ovom topiću ne počne pričati o WHU. Ovo mu dođe kao "What's up part III". :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



Brighton je inace poznat kao steciste pedera.Sorry Brighton loverboys! :lol:

#30 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 08 September 2005 - 18:37

englezi ne shvataju da nikad nece znati da igraju fudbal. poenta je u novcu, klubovi imaju pare koje dobijaju od glupih gledalaca koji bi gledali i dag&red jer nemaju sta pametnije da rade.
ali, ne shvatam srbe koji vise po netu 10 sati dnevno i uce istoriju kluba koji im se najvise svidja. to je kao ono: "kada je koventri poslednji put osvojio fa kup?", a drugi ce: "pa, ... ja bih rekao 1902." - "greska, nisi dovoljo upucen, a i to je bilo trik pitanje. kovenrti nikada nije osvojio fa kup".

ja sam voleo da gledam wh united dok u igrali di canio, kanoute, francky, rio, ...