Jump to content

Photo

a malo konstruktivne vizuelizacije?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
141 replies to this topic

#16 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 13 May 2001 - 03:51

Ne, prevarila sam se, zima ne postoji, to su samo pokusaji... sunce sija i hrabri se pustaju niz talase....

#17 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 16 May 2001 - 12:58

G'day,mate!Pricam sama sa sobom? Pa sta? To mi prija...

#18 intruder

intruder
  • Members
  • 334 posts

Posted 17 May 2001 - 12:14

I ja bih pričao o cveću, talasima, suncu kada ne bih imao drugih problema...Ipak je ovo Srbija.

#19 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 20 May 2001 - 04:06

Intruder,
I ja sam do pre godinu dana zivela u Srbiji,pa bas zato i govorim o cvecu i talasima! Kada sam napustila najdrazi mi Beograd nisam imala ni zrnce nade da ce se ista ikad promeniti. Smucila su mi se price tipa "Ko je krivNapaceni miSvi nas mrzePromene". Da bi promenio svet oko sebe-prvo promeni sebe, ako nastavis sa istim pitanjima i istim odgovorima koje su pricali i oni koje necu ni da spomenem, mislis li da mozes biti drugaciji od njih?! Ako trazis svetlo a zapravo ne gledas napred i glava ti je okrenuta prema najcrnjem mraku, mislis li da ces ga pronaci? I moja porodica je u Srbiji, ne bih zelela da steknete utisak da ja pricam o cvecu i ostalim"groznim-obicnim-stvarima" zato sto je moj zivot bezbrizan! Ne postoji bezbriznost, prezivljavanje je jedina rec koju mogu da povezem sa zivotom "preko". Ziveti od danas do sutra, jedna greska i postajes visak radne snage...A racuni se placaju svake nedelje, ogromni. Mada je Australija jedina zemlja u kojoj niko nije stranac, osim-onih sa stranim akcentom(Ja-Tarzan engleski nije narocito popularan)! Ali, osmeh resava sve probleme, nasmej se i reci"Ja sam srecan" i mozda ces zaista i biti- srecan!
"Trazi i bice ti dato;
trazi i naci ces;
kucaj i bice ti otvoreno.
Jer svako koji trazi, dobija;
i onaj koji trazi, nalazi;
i onom koji kuca bice otvoreno."
Matej 7:7,8

#20 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 23 May 2001 - 13:53

Evo jedan cvetic od mene za lep topic.

#21 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 29 May 2001 - 15:06

Cvetic po cvetic...cvetic po cvetic...i nastace citav vrt cveca!Uzgred, dobila sam disk sa muzikom iz filma "Munje", muzika je odlicna,vec vidjeno,ali kakav je film?

#22 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 03 June 2001 - 15:26

Ma nije me pojela ajkula, ali sam zato dobila grip!

#23 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 11 June 2001 - 23:12

Ovaj vikend sam provela na Blue Mountains, neverovatno mesto... kao iz bajke! Vidim da i dalje svi izbegavaju moj topic, nema veze... Neki cvetici cvetaju i u pustinji.

#24 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2001 - 16:24

:wink:

#25 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 24 June 2001 - 12:34

Pa 509,gde ti je crta?! Kakav si ti to 509 bez crte..ne, ne tako se necemo igrati...Uzgred, zasto se samo smeskate i namigujete, da vam nije maca odgrizla jezik?!

#26 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 24 June 2001 - 23:09

Dobro evo 509-s-crtom :grin:
Ti toliko lepo pises da mi samo mozemo da se smeskamo, kad pametno nemamo sta da kazemo :wink:

#27 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 25 June 2001 - 08:40

Kako to da... da li se vi stidite ili... O.k.,ipak cu vam danas servirati jednu svoju pesmicu...konzumacija je free!
Nothing

And if I ever thought that it was something,
I won't tell you.
Why should I?
And if I ever knew that it was Nothing,
I wouldn't tell you,because... of because,
And because I don't have any reason to tell you the truth.
And because I don't have any reason not to tell you,
So what should I tell you?
And why?
And what would you like to hear?
And why do you think that I will tell you something?
Because of because
And because of because
Is because of because.
And that's why I will tell you Nothing!

#28 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 25 June 2001 - 08:59

2 nanook:
Posto se bavimo politikom u virtuelnoj kafani (davimo jedni druge svojim teorijama i hipotezama), onda tako 'pripiti' tesko mozemo da komuniciramo normalno! Zato je bolje da slusamo i da se smeskamo, nego da pricamo :wink:

#29 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 29 June 2001 - 13:23

Pa odlicno, ja cu i dalje da pricam o Nicemu, bez obzira sto mozda ne sedim u pravoj "kafani"...k'o da pravo mesto postoji...

#30 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 29 June 2001 - 14:39

nanook:
Pa odlicno, ja cu i dalje da pricam o Nicemu, bez obzira sto mozda ne sedim u pravoj "kafani"...k'o da pravo mesto postoji...

Ne, gresis, 'kafana' je odlicna, jer svi pricaju u glas. To je pravo mesto, do sada si imala slusaoce, a mozda ces imati i korespodente, ali moras da se izkazes.
Ako zelis mozes da odes i u onaj deo 'kafane' gde je 'tuca'. Nacices ga lako pise 'Srbija'.