Jump to content


Photo
- - - - -

Sta vozite?


  • Please log in to reply
1931 replies to this topic

#61 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 October 2005 - 20:07

volim mini copper, pt cruiser, bubu...
  • 0

#62 css

css
  • Members
  • 22 posts

Posted 10 November 2005 - 02:09

Reno Clio...za sad.
  • 0

#63 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 10 November 2005 - 21:31

Vozim Alfu 145, a vozio bi Alfu SZ/TZ Zagato. A to ću da kupim kad dođem do prvih para :lol:
  • 0

#64 Spijun

Spijun
  • Members
  • 148 posts

Posted 17 November 2005 - 23:12

Jeep Grand Cherokee Limited
Veoma zadovoljan, a voleo bih Acura MDX :lol:
  • 0

#65 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 19 November 2005 - 19:02

Renault Twingo.

S obzirom da sam bila ogranicena s financijama, morala sam odabrati izmedju Matiza, Atosa, Kie, a sjecam se da je jako jeftin bio i novi Yugo. Dakle, u tako bogatoj ponudi :lol: sam se vrlo brzo odlucila za Twinga i mnogi koji se razumiju u aute su mi upravo to i preporucili.

Bez greske, nisam se pokajala. Izuzetno mala potrosnja goriva, odlicna preglednost, mogucnost micanja straznje klupe i pretvaranja u mini -kombi, bez problema idem s njim i na duza putovanja, nikad nikakvi kvarovi ni problemi.
Ukratko, bas zadovoljna.
A i sladak mi je. :lol:

A svidja mi se nova Buba.
  • 0

#66 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 19 November 2005 - 21:21

Renault Twingo.

Bez greske, nisam se pokajala. Izuzetno mala potrosnja goriva, odlicna preglednost, mogucnost micanja straznje klupe i pretvaranja u mini -kombi, bez problema idem s njim i na duza putovanja, nikad nikakvi kvarovi ni problemi.
Ukratko, bas zadovoljna.
A i sladak mi je. :lol:


Vozim i ja ponekad Kermita (lici na zapca iz anfasa) i mrzim ga iz dna duse ;-> Sve je tacno, prostran je unutra, klupe mogu da se pomeraju na sve strane plus ima visinu, a ako bas zatreba (*) ima i pokretan krov ;-)) ali pliva kao i svi RenoJi, motor je previse trom, zadnja stakla se ne mogu spustiti, prednja samo do 10tak cm od ivice, fabricki radio i zvucnici su uzasni, menjac spor a preglednost je najlosija od svih automobila u koje sam ikad seo.

(*) da ne vulgarizujem bas i ovu temu ;-)
  • 0

#67 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 19 November 2005 - 22:18

Vozim i ja ponekad Kermita (lici na zapca iz anfasa) i mrzim ga iz dna duse ;-> Sve je tacno, prostran je unutra, klupe mogu da se pomeraju na sve strane plus ima visinu, a ako bas zatreba (*) ima i pokretan krov ;-)) ali pliva kao i svi RenoJi, motor je previse trom, zadnja stakla se ne mogu spustiti, prednja samo do 10tak cm od ivice, fabricki radio i zvucnici su uzasni, menjac spor a preglednost je najlosija od svih automobila u koje sam ikad seo.

(*) da ne vulgarizujem bas i ovu temu ;-)

<{POST_SNAPBACK}>



Kad ga tako mrzis, zasto ga vozis? :lol:

Pojma nemam o cemu pricas niti kakvog ti "Kermita" vozis,(koji tocno model i koje godiste???) moj Twingo ne pliva, stakla mu se normalno spustaju, preglednost i vidljivost na cestu je odlicna, i nisam jedina koja to tvrdi. I nema "fabricki radio", vec posebno ugradjen radio. Istina, nije trkaci auto, to je tocno, ali za te novce tesko da ces vise dobiti.
Dakle govorimo o sasvim odredjenoj klasi automobila.
Pronadji mi (u toj klasi) bolji auto i bit cu ti zahvalna. :lol:
  • 0

#68 css

css
  • Members
  • 22 posts

Posted 22 November 2005 - 16:58

Pored Renoa Clia danas sam kupio i Fiat Palio 1.6 100KS 16v.`98.god.
  • 0

#69 TenMon

TenMon
  • Members
  • 21 posts

Posted 24 November 2005 - 23:43

Kia Picanto Lx 1.0
  • 0

#70 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 November 2005 - 02:07

Ovo je bas iskusenje:

Posted Image

Jeftinije, dakle, od bilo kog novog manginog Minija... pa vi vidite. :lol:

edit. to su australijski dolari

Edited by Indy, 25 November 2005 - 02:08.

  • 0

#71 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 25 November 2005 - 12:49

So, u cemu je poenta?
Znas da sam plavusa i da slabo kapiram tvoje postove :lol:
  • 0

#72 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 25 November 2005 - 12:49

Kad ga tako mrzis, zasto ga vozis?  :lol:

  Pojma nemam o cemu pricas niti kakvog ti "Kermita" vozis,(koji tocno model i koje godiste???) moj  Twingo ne pliva, stakla mu se normalno spustaju, preglednost i vidljivost na cestu je odlicna, i nisam jedina koja to tvrdi.  I nema "fabricki radio", vec posebno ugradjen radio. Istina, nije trkaci auto, to je tocno, ali za te novce tesko da ces vise dobiti.
Dakle govorimo o sasvim odredjenoj klasi automobila.
Pronadji mi (u toj klasi) bolji auto i bit cu ti zahvalna.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


'98. godiste. Svaki Twingo koji sam vozio pliva jer ima preterano meko vesanje. Preglednost i vidljivost na cestu mu je odlicna dok gledas pravo, ali bocna vizura je nikakva zbog debelih greda koje omedjuju vetrobransko staklo. Bocni retrovizori su mu maltene neupotrebljivi jer lako hvataju mrtvi ugao, a o preglednosti pri voznji u rikverc da ne pricam - zbog visokog dupeta i malog zadnjeg stakla, jedini kriterijum po kome mozes da se ravnas je "Houli Meri". Inace, auto ima fabricki radio ako ga kupis, ako ne naravno da se moze naknadno ugraditi, s tim sto treba seci tapacirung od tvrde plastike da bi se zvucnici ubacili tamo gde im je mesto. Toliki mazohista nisam. Mnogo bolji auto u klasi je Nissan Micra npr.
  • 0

#73 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 November 2005 - 12:55

So, u cemu je poenta?
Znas da sam plavusa i da slabo kapiram tvoje postove  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Nema poente, samo razmatram auto koji bi me interesovao (a usput je jeftiniji of novog minija, ili je tu negde).
  • 0

#74 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 25 November 2005 - 13:00

Sad bez zezanja, i nemoj odmah da skocis na mene kako nemam pojma o cemu pricam, please.
Kupovina second-hand Jaguara j izgleda uvek dobar deal. Jos je ovaj V6.
Sa druge strane, ne znam za Australiju ali je odrzavanje bezobrazno skupo. Juce sam dobila racun za servis koji je uradjen, gde je par metlica za brisace preko 60EURO. Ostalo nisam ni gledala od besa.
  • 0

#75 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 25 November 2005 - 13:22

Jaguar je to... Nisu to kola za mase, bez obzira sto je doticnoj seriji poprilicno povoljna cena - 'ime' cete otplatiti kroz razna servisiranja...
  • 0