Jump to content


Photo
* - - - - 1 votes

LOST


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5249 replies to this topic

#1 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 21 July 2005 - 01:41

...da li je gledao neko?
ako jeste, kakvi su utisci?

#2 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 21 July 2005 - 02:34

Ех, узе ми тему из уста :lol: Још се размишљам ових дана да је отворим, али, реко, нећу, да се не јави неко да ми спојлира неодгледане епизоде. :lol: Стигла сам до ~15. и жељно ишчекујем остатак. Све епизоде имам на харду, али чекам "лепшу" половину да гледамо заједно.

Серија је одлична, иако је заплет баналан. Много ми се допада како се прожимају приче ликова пре несреће и онога шта раде на острву, као последицу својих (не)дела у прошлости. Стварно сјајно... Допада ми се што нема 3 главна лика већ једно 15. Нису површни већ дубоко обрађени, што ову серију издваја од других. :huh:

Неко рече на топику о серијама да је Пинк откупио "Lost" и да ће бити приказивана од јесени.

А, да, најважније... Lost сам добила од друга који у животу није пратио ниједну серију сем Досијеа Икс, а који се опако навукао и одгледао све у року од три дана. Иста прича је била и са мојим ћалетом. Сад ми је циљ да што више људи "навучем". B)

#3 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 21 July 2005 - 11:18

ja sam prekjuce video reklamu za to... tek sada dolazi na englesku tv, i izgleda bas interesantno...
ja se razmisljam da ih skinem sa neta, posto nisam previse zainteresovan za tv....

znaci :lol: ???

#4 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 21 July 2005 - 11:48

Можеш да скинеш епизоде које имају ~350 МB, пошто претпостављам да имаш добар линк :huh: . Чак сам и ја са мојих крџавих, кабловских wannabe 64 Kb скидала неке серије. :lol:
Lost је за препоруку, у сваком случају!

#5 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 21 July 2005 - 16:53

ja sam bio poprilicno navucen na Lost dok nedavno nisam sasvim slucajno otkrio da se po zavrsetku prvog serijala (drugi je navodno tek poceo) od 25 epizoda ama bas nista ne razotkrije sto mi je poprilicno unistilo entuzijazam :lol:

#6 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 22 July 2005 - 03:48

ja sam bio poprilicno navucen na Lost dok nedavno nisam sasvim slucajno otkrio da se po zavrsetku prvog serijala (drugi je navodno tek poceo) od 25 epizoda ama bas nista ne razotkrije sto mi je poprilicno unistilo entuzijazam  :huh:

pa hoce da te navedu da gledas i drugi serijal.... :lol:

ja upravo odgledah prve tri epizode i svidelo mi se....

sad idem na spavanje, ali sam ostavio da mi se skida 4-10 :lol:

#7 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 24 July 2005 - 23:29

jutros zavrsio ceo prvi serijal....

i sad se 'nerviram' sto drugi krece tek u septembru :lol: ... posto ocigledno ima jos toliko toga neotkrivenog...

super serija, definitvno preporucujem...

#8 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 25 July 2005 - 00:17

ma dobra je serija zbilja, ali kazem...ne valja mi to s tolikim razvlacenjem
mislim, mogu sad tako pet serijala bez da se ista otkrije :lol:
pa ti sad cekaj pet godina (i nadaj se da te nece puknut autobus prije nego sto saznas tajne otoka :huh: )

#9 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 27 July 2005 - 02:05

Gledala sam na nemackom Pro7, mada su oni prekinuli negde na pola prvog serijala?? Inace, odlicna serija, totalno sam se navukla.

#10 thumb

thumb
  • Members
  • 11 posts

Posted 29 July 2005 - 12:40

Poceo sam da gledam pre par dana i serija je jedna od boljih.

#11 tomkeus

tomkeus
  • Members
  • 681 posts

Posted 29 July 2005 - 21:59

Juče sam gledao na švajcarskoj državnoj televiziji dve epizode, ali upao sam nekako u sredinu i nisam mogao da povežem o čemu se radi. Vrlo me je zaintrigiralo. Definitivno ću da skidam epizode sa neta.

#12 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 25 September 2005 - 23:46

Каже ми мама да је видела рекламу за "Лост". Креће суботом у 22.00 на Пинку...

...i sad se 'nerviram' sto drugi krece tek u septembru :lol: ... posto ocigledno ima jos toliko toga neotkrivenog...

<{POST_SNAPBACK}>

Већ можеш да почнеш са скидањем прве епизоде другог серијала. :lol:

#13 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 26 September 2005 - 03:32

i ovo je preterano dobro. veceras odgledo prvu iz druge sezone. zato sad nespavam.
pre par nedelja s`gustom zgutao prve 24 epizode za par dana.

& mora se gleda redom radi potpune uzivancije.

#14 ivana

ivana
  • Members
  • 100 posts

Posted 26 September 2005 - 13:15

serija ovih dana treba da krene na pinku...

#15 circle of 2

circle of 2
  • Members
  • 30 posts

Posted 26 September 2005 - 14:36

Seriaj lost krece na Pinku od subote 1 10 a vreme je oko 22 h