Jump to content


Photo

Da li neko zeli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
214 replies to this topic

#31 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 July 2005 - 13:52

Gotivac, ima osjecaj da nas Uros ovde zayebava. Mislim da je citavu pricu izmislio kako bi ispao tamo neki osetljiv tip pred nekom forumasicom koju muva. Garant.

Urose, ne zezaj nego odgovori da li je Krampa Sinter? Jeste ili nije?

#32 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 19 July 2005 - 14:51

ja sam se stvarno shalio u vezi svog jelovnika, ali mislim da neki ljudi na ovom forumu nisu normalni. kako je cenjeni :lol: pronalazac novih vlasnika mogao da da kucice tek tamo nekom ko se predstavio kao potencijali usvajatelj ove stenadi... verovatno je dzak vec potonuo i povukao se na obale Save ili Dunava... koji dripac, svi koji su ocestvovali u "udomjavanju" stenadi!

Crnogorac, i ti sa drvetom na avataru (gotivac beshe?)... daj da raspishemo peticiju da se decko banuje na neko vreme, jer ovaj forum verovatno loshe deluje na njega; misli covek da moze svakom da veruje posle foruma. razumem ja da smo mi svi ovde bajnim, poshteni, i sjajni ali ovo stvarno nije humano vishe bre!

Edited by Prki, 19 July 2005 - 16:16.


#33 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 July 2005 - 16:01

Pobogu Uroše!
Kako ti nije bitno ko je pse uzeo? Možda je psihopata, možda će ih mučiti, silovati i na kraju zaklati i pojesti!!! :lol:

Jesi li si siguran da nije Krampa? :lol:

Lepo sam rekao ko je pse uzeo! A ni ti ni 100 % niste normalni, od topica za spasavanje 2 ziva bica, napravili ste zajebavanje! Pokrenite poseban topic za to! I jeb'o vas vash ortak Krampa! :huh:

#34 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 19 July 2005 - 16:13

:lol: S'jajno :huh:
:lol: :D :lol:

#35 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 19 July 2005 - 16:16

Lepo sam rekao ko je pse uzeo! A ni ti ni 100 % niste normalni, od topica za spasavanje 2 ziva bica, napravili ste zajebavanje! Pokrenite poseban topic za to! I jeb'o vas vash ortak Krampa! :lol:

Znao sam. Proradila je savest. Tek sad se čovek osvestio i shvatio da je za tričavih par somića € dva živa bića stavio na raspolaganje Krampi.

#36 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 19 July 2005 - 16:19

Znao sam. Proradila je savest. Tek sad se čovek osvestio i shvatio da je za tričavih par somića € dva živa bića stavio na raspolaganje Krampi.

meni sad dodje da bojkotujem forum dok se odredjeni ne uklone, majke mi...
:lol:

#37 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 July 2005 - 16:23

Posted Image

#38 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 19 July 2005 - 16:33

:lol: :huh: :lol: Idi bre Bato.

A ti Uroše, šta peniš? Ako su već kučići na sigurnom kako ti kažeš :D, što da se ne zezamo?

Nego izgleda da Batina slika puno govori. :lol:

#39 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 19 July 2005 - 16:41

Lepo sam rekao ko je pse uzeo! A ni ti ni 100 % niste normalni, od topica za spasavanje 2 ziva bica, napravili ste zajebavanje! Pokrenite poseban topic za to! I jeb'o vas vash ortak Krampa! :lol:

Urose pusti sad yebanje sa Krampom i ostale zyebancije. Mrtav sam ozbiljan.

GDE SU MACICI?

Mislim, kako mozes da tvrdis da su zbrinuti a nemas pojma gde su? Nemo' sad opet da otvaramo poll sa sledecim pitanjima:

GDE SU MACICI

- Uros ih je uvalio nekom, uz'o kintu i boli ga q.
- Uros je izmislio pricu kako bi smuvao neku forumasicu koja pada na neznost prema zivotinjama
- Uros ih nije ni izvadio iz sahta
- Uros... itd.

Pa opet da se zalis Moderatoru a sam izazivas nejasnoce. Daklem, kratko jasno:

- Macici su tu i tu
- Dobio sam toliko i toliko
- Muvam tu ti tu
itd...

Mislim, znamo mi pojedini da preteramo i izvinimo ali sine, ovde se tera istina. Ne zameri nego objasni.

...

#40 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 19 July 2005 - 19:08

2 uki:
paz ti si na prvoj strani rekao kako su udomljeni i time bi topic da nije pocheo trol bio zavrshen jel tako?
i shta je sad problem shto su se dokani forumashi poocheli zezati???


na machicje su naletele one dve kuce.... :lol:

#41 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 20 July 2005 - 00:09

zipa, uzeli ih volonteri...ma mojne zezas, to su verovatno neki slucajni prolaznici na kalisu, a majice zoo vrta dobili na nagradnoj igri studija b... :lol:

#42 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 20 July 2005 - 00:18

zipa, uzeli ih volonteri...ma mojne zezas, to su verovatno neki slucajni prolaznici na kalisu, a majice zoo vrta dobili na nagradnoj igri studija b... :lol:

Jesu ih uzeli volonteri, uostalom, nisam ih ja nasao, nego moj ortak iz kraja, koji je takodje kuchkar kao i ja, i ne bi ih odneo nekome u koga nema poverenja.Btw, 100% smanji malo tu brlju, i jebo te Krampa!

#43 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 20 July 2005 - 00:19

Ja sam se izgubio negde na putu od prve do trece strane... :huh:

Da li su u pitanju stenad (dakle psi) ili macici? Jedan govori jedno, drugi drugo, onaj cak postavlja poll o sudbini macica... Konfuzija totalna... :lol:

#44 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 20 July 2005 - 00:30

bljeuh

edit: bljeuh opet

Edited by pixy, 20 July 2005 - 00:30.


#45 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 20 July 2005 - 00:31

Ja sam se izgubio negde na putu od prve do trece strane... :huh:

Da li su u pitanju stenad (dakle psi) ili macici? Jedan govori jedno, drugi drugo, onaj cak postavlja poll o sudbini macica... Konfuzija totalna... :lol:

Stenici koji su, na svoju srecu, udomljeni.