Jump to content


Photo

Da li neko zeli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
214 replies to this topic

#196 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 25 July 2005 - 16:23

Imamo neformalnu grupu ljudi koja brani pse i macke Varos kapije od sintera i udomljava ih,i svi smo kuchkari...

Posted Image

#197 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 July 2005 - 16:39

aha, a sta je bilo sa mackom? zasto to do sada nisi prijavio? grizla te je savest?
:lol:  :lol:

Sta je nesreca uradio sa mackom?

:huh:

ne znam tacno sta je bilo, ali ne sluti mi na dobro... ja bih to prijavio drustvu za zastitu zivotinja, onom formalnom...
:D

#198 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 25 July 2005 - 17:46

vidi ove, al' ste se razgrlatili 'bo mater... pa ovo vishe lici na patriotcafe.com/forum!
odjednom je Urosh post'o fashista i shovinista shto ne voli srbe-placenike i macke. pa dobro, onda sam i ja jedan od tih vashih, kako ih nazivate, ustasha, balija, itd.

Uroshe, kakva je to organizacija koje se ti clan... to za kuchkashe...
meni se neshto volontira, majke mi, pa kontam barem da se isprobam u toj vashoj organizaciji. mozda nadjem devojku i nekog dobrog prijatelja... imao sam ja jednog prijatelja, pas (av, av), al' umro od shloga tokom bombardovanja. vidish, nece ni sa politike da me odbanuju (cek da pokusham. jok, nece "Sorry, you do not have permission to reply to that topic").

Edited by Prki, 25 July 2005 - 17:47.


#199 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 25 July 2005 - 17:49

Doktore Ksabaras,

nemoj molim te da nam trolujesh topic, da ne bih morao da te REportUJM kod nadleznih... aj bjazi, nadji i ti nekog prijatelja; konja mozda udomish ili tako neshto.
nacicu ti ja vec neshto kad se uclanim u jedno od ovih kuckashkih ili opshte-zivotinjskih volonterskih oranizacija.
_____________________________________
TAKE CARE OF THE ANIMALS, SAVE THE WORLD!

Edited by Prki, 25 July 2005 - 17:52.


#200 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 19:11

vidi ove, al' ste se razgrlatili 'bo mater... pa ovo vishe lici na patriotcafe.com/forum!
odjednom je Urosh post'o fashista i shovinista shto ne voli srbe-placenike i macke. pa dobro, onda sam i ja jedan od tih vashih, kako ih nazivate, ustasha, balija, itd.

Uroshe, kakva je to organizacija koje se ti clan... to za kuchkashe...
meni se neshto volontira, majke mi, pa kontam barem da se isprobam u toj vashoj organizaciji. mozda nadjem devojku i nekog dobrog prijatelja... imao sam ja jednog prijatelja, pas (av, av), al' umro od shloga tokom bombardovanja. vidish, nece ni sa politike da me odbanuju (cek da pokusham. jok, nece "Sorry, you do not have permission to reply to that topic").

1.Nisam clan nijedne organizacije tog tipa, to je grupa komsija koja se bavi zastitom pasa i macaka iz kraja.
2.Ne mrzim macke, samo vise volim pse.
3.Ne mrzim Srbe, nego srBske fasiste.
4.Nisam nacionalista, ne podnosim nacionaliste.
5.Ni mene nece da puste na obicnu Politiku pa ne kukam.

#201 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 19:13

2 gotivac-ne, ne mrzim Srbe.Mrzim velikosrBske fasiste!Da li su tebi Srbi i velikosrBski fasisti isto?  :lol:

Zasto ne bih voleo macke?Pobogu, pre nego sto sam imao psa, imao sam macku... :lol:

Urose ja ti verujem i znao sam da nisi takav :D

E sad sto je nekim ovde potrebno crtati :huh:

Nego, sta je bilo sa mackom? Koje je bila boje? :lol:

Bela sa crnim i braon sarama...

#202 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 25 July 2005 - 19:28

2 gotivac-ne, ne mrzim Srbe.Mrzim velikosrBske fasiste!Da li su tebi Srbi i velikosrBski fasisti isto?   :lol:

Zasto ne bih voleo macke?Pobogu, pre nego sto sam imao psa, imao sam macku... :lol:

Urose ja ti verujem i znao sam da nisi takav :D

E sad sto je nekim ovde potrebno crtati :huh:

Nego, sta je bilo sa mackom? Koje je bila boje? :lol:

Bela sa crnim i braon sarama...

je l' se to zove beshe "tigrasta" macka...

pa ako je to neko drushtvo komshija onda ocigledno da je neregistrovana organizacija. zashto je ne registrujete, pa onda da dobijate finansiska sredstva od vlade (za shtalu, kucice*, hranu, itd).

edit:
*male kuce (za pse, zeceve, misheve)

Edited by Prki, 25 July 2005 - 19:29.


#203 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 19:38

2 gotivac-ne, ne mrzim Srbe.Mrzim velikosrBske fasiste!Da li su tebi Srbi i velikosrBski fasisti isto?   :lol:

Zasto ne bih voleo macke?Pobogu, pre nego sto sam imao psa, imao sam macku... :lol:

Urose ja ti verujem i znao sam da nisi takav :D

E sad sto je nekim ovde potrebno crtati :huh:

Nego, sta je bilo sa mackom? Koje je bila boje? :lol:

Bela sa crnim i braon sarama...

je l' se to zove beshe "tigrasta" macka...

pa ako je to neko drushtvo komshija onda ocigledno da je neregistrovana organizacija. zashto je ne registrujete, pa onda da dobijate finansiska sredstva od vlade (za shtalu, kucice*, hranu, itd).

edit:
*male kuce (za pse, zeceve, misheve)

Nije ti to losa ideja...Ali mislim da niko nema takve ambicije...

#204 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 25 July 2005 - 19:44

Nije ti to losa ideja...Ali mislim da niko nema takve ambicije...

e moj uki.. pa shta ti radish po ceo dan kad nishta ne radish.. eto ti malo, zaposli se... verujem da ce fancy, gotivac, i 100% da se ukljuce ako ih pogurash.
ja ne mogu jer sam zauzet sa svojim zlatnim ribicama...

btw, mozesh da se ogrebesh za koji dinar (taman dzabe internet), a verujem da i navedena gospoda gore znaju da barataju korupcijom. :lol:

Edited by Prki, 25 July 2005 - 19:46.


#205 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 19:51


Nije ti to losa ideja...Ali mislim da niko nema takve ambicije...

e moj uki.. pa shta ti radish po ceo dan kad nishta ne radish.. eto ti malo, zaposli se... verujem da ce fancy, gotivac, i 100% da se ukljuce ako ih pogurash.
ja ne mogu jer sam zauzet sa svojim zlatnim ribicama...

btw, mozesh da se ogrebesh za koji dinar (taman dzabe internet), a verujem da i navedena gospoda gore znaju da barataju korupcijom. :huh:

:lol:

#206 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 25 July 2005 - 19:53

:lol:

samo ti kolutaj, drugi ce da maznu plen pa se ti ceshi. a njima ce se 'bati za zivotinje...

#207 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 20:00


:lol:

samo ti kolutaj, drugi ce da maznu plen pa se ti ceshi. a njima ce se 'bati za zivotinje...

OK.

#208 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 25 July 2005 - 23:16

1.Nisam clan nijedne organizacije tog tipa, to je grupa komsija koja se bavi zastitom pasa i macaka iz kraja.

Lepo :lol:

A kolika je ta grupa? Da li su samo muskarci ili ima i zena? Imate li neki dogovor, mislim sastanak recimo jednom sedmicno. Ko je predsjednik organizacije, kako se zove ta vasa grupa? Poznato vam je valjda da Brizit Brado fondacija potpomaze takve grupe. Jeste li pokusali traziti od njih neku vrstu pomoci? Imate li neku evidenciju o tome koliko ste zivotinja udomili? Npr. neki jubilej? Da li je jos neko od forumasa ukljucen u rad te grupe? Znas, mozda ima ovde ljudi koji bi vam mogli pomoci nekom vrstom marketinga, stampanjem majica (evo predlozi ti natpis na njima). nekim kalendarima, nalepnicama. Konacno, tu je i web 92 koji vas je mozda mogao u sklopu akcije 'buc 92' malo promovisati.

Daj, napisi malo o vasem delovanju :huh:

#209 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 25 July 2005 - 23:45

nacicu ti ja vec neshto kad se uclanim u jedno od ovih kuckashkih ili opshte-zivotinjskih volonterskih oranizacija.

Kad sam bio mali moji baba i deda su imali konja na selu. Bilo mi je jako teško kada su ga otrovali jer je jeo komšijin kupus. To je jako čudno – pošto konji spavaju stojeći, ja sam vrištao: ”Zašto Mikan leži, zašto Mikan leži?” Baka me je brzo odvela i rekla mi da se samo umorio. Sutra ga već nije bilo...
Evo, mislio sam da sam ovo zaboravio, ali si me podsetio...
Da, voleo bih opet da imam konja. Samo ne znam kako to da izvedem. Any suggestions?

#210 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 25 July 2005 - 23:52

:lol: