Jump to content


Photo

sandale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
186 replies to this topic

#16 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 21:54

cruela, ne bi ja stobom na koncert... :huh:

shto prostakluk? uzivancija pre bi se reklo. japanke su skoro boso (a boso je najbolje :lol:)
ja nosim japanke, one gore vidish, celo leto - kad god mogu (dotle da ide gore mantil dole japanke :lol:). ok, ovde je chisto. u bgd na primer ne bih mogla, zbog kuge i kolere na ulicama. ali leto je, kako mozesh da kazesh nije vruce u koznoj chizmi sa postavom i gumenim djonom, upertlanoj do gushe, koje ne propushtaju?

#17 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 13 July 2005 - 22:09

zatvorena do poluotvorena obuce. i u jaaaaaako retkim situacijama bez carapa. posebno mi ide na nerve beach-look usred grada:japanke i polugolotinja gore...prostakluk.

ne znam dal` se vise gnusam sandala ili papuca  :lol: 
ipak, mislim da su muske sandale nesto najgroznije sto se moze videti. u kategoriji su onih silnih zenskih stomaka koji ove sezone prelivaju preko farmerki. nadam se da je to samo prolazni trend. za razliku od muskih sandala  :huh: & :lol:  za zakonom zabraniti su tzv. isusovke, bljuv.

:lol:

da se razumemo... najbolja cipela ikada je nesto ovakvo: zimi nije hladno, leti nije vruce, ne znoji se noga, ne propustaju, komotne su, a bogami i bas sexy :D

sad bas da su sexy, deluje mi malo preterano, ja ipak preferiram nesto ovako (na zenskoj nozi, naravno)

Posted Image


ili ako bas mora otvoreno

Posted Image

;)



edit: zagradjeno, da ne dodje do zabune :lol:

Edited by voja i, 13 July 2005 - 22:16.


#18 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 July 2005 - 22:09

hehe, zazie, ovi cizmuljci su cudo :lol: {nisu postavljene. sve je koza :D}

da ne bude zabune, i ja sam bosa kod kuce i na plazi. ali van kuce izlazim obucena kao da sam u gradu, a ne na pustom ostrvu u kolibi. sigurno necu kolegi ili nekome za susednim stolom u kaficu, da mlatim japankom ispred nosa. na stranu sto se noge isprljaju uzasno :lol: itd... ne volim polugolotinju (od glave do pete, ne samo obuca) na javnom mestu i to je to.

glede koncerata - slobodno mi se pridruzi, nisam od onih sto se sutiraju, naprotiv :lol: mada ima kandidata za sut u guzicu cizmom, nevezano za muziku :huh:

#19 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 July 2005 - 22:17

vojo, with all due respect, hajde ti obuj to za slike; ja nisam mazohista, niti samoubojica. ne moz` niko da me ubedi da je to udobno :huh: te stikle, ccc, kao oni gvozdeni korseti iz ne znam kog veka, sto su lomili rebra. e, ovakve cipelice su vidjene za cukljeve, ako prethodno ne polomis vrat :lol: ja volim da mi je udobno i da ne osecam odecu vise nego sto je neizbezno :lol:

#20 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 22:21

shvatam... al i pored zgrazavanja ishla bi samnom (u japankama) na koncert? mislim, ne bi te blam vatao? zbog golotinje mojih prstica? da znam...
evo ja bi ove obula, elegantne, za vechernji izlazak
Posted Image

#21 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 22:24

ja ipak preferiram nesto ovako (na zenskoj nozi, naravno)

Posted Image


ili ako bas mora otvoreno

Posted Image

krajst....... :lol:

a mogli bi da otvorite topik, nesto tipa, "kakvu obucu volim/ne volim" a ovaj o sandalama zaobidjete

#22 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 July 2005 - 22:29

zazie, zasto mene da bude blam od tvojih japanki/prstica :D
nema frke, samo nemoj da kukas kad te izgaze :lol: takve slicne crne imam i ja, al1 ih jako retko habam :lol:


sorry, Hippie, povlacim se postidjena :huh:

#23 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 22:30

rimljanka, samo za voju...

Posted Image

:lol:

#24 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 13 July 2005 - 22:33

vojo, with all due respect, hajde ti obuj to za slike;

pa lepo se ogradih u editu. :D

ja nisam mazohista, niti samoubojica. ne moz` niko da me ubedi da je to  udobno  :huh:  te stikle, ccc, kao oni gvozdeni korseti iz ne znam kog veka, sto su lomili rebra. e, ovakve cipelice su vidjene za cukljeve, ako prethodno ne polomis vrat :lol: ja volim da mi je udobno i da ne osecam odecu vise nego sto je neizbezno :lol:

rekoh sexy, ne i udobno. poslusaj DAF sa für immer, lepo rekose ljudi "Wer Schon Sein Will Muss Leiden". :lol:

#25 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 13 July 2005 - 22:38

pippie, sto se ljutis, ono drugo su sandale.

zazie: no way, s' krompirici in the air. :lol:

#26 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 22:41

vojo, mislila sam da ce te uplashim ovim.

shto ti rekoshe with all respect, ali to, in the air, vec zavisi od prstica. ne podnose svi mrak ochu rechi. :lol:

#27 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 22:42

@voja
sandals

#28 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 13 July 2005 - 22:50

@voja
sandals


i sta dokazujes time? da "sandals" znaci isusovke? ili papuce?

#29 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 22:59

The History of Footwear - Sandals

#30 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 13 July 2005 - 23:25

ne znam dal` se vise gnusam sandala ili papuca :huh:
ipak, mislim da su muske sandale nesto najgroznije sto se moze videti.
muske sandala :lol: & :D treba zakonom zabraniti, kao i tzv. isusovke, bljuv.

Uz malo editovanje quota......potpis!

Ali, nemam nista protiv ljudi kojih nose. :lol: