Jump to content


Photo

sandale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
186 replies to this topic

#1 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 13 July 2005 - 18:57

nosite li sandale i kakve? ili se i tokom leta kuvate u patikama i cipelama? meni su sandale jedina obuca koju stvarno volim. i to one hipi, tanak djon i dva-tri kaisica, no takve vise ne mogu da nadjem u bg...

#2 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 13 July 2005 - 19:03

ja bih voleo neke nalik na rimljanke, samo da su muske.

#3 lessa

lessa
  • Members
  • 278 posts

Posted 13 July 2005 - 19:07

u svojim starim koznim sandalama
nikad nisam bio nesretan
zaplesale bi uvek kada bih je sreo

:lol:

elem, ja takve kakve ti opisujes, posle n godina trazenja, nasla u Strazburu, i naravno pazarila...

jedini mi je problem sto mi upadaju kamencici pa onda ume da zaboli kad nagazim

ali inace su najbolji par obuce koji sam ikada imala

#4 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 13 July 2005 - 19:21

Ne.
Ne volim otvorenu obucu.

#5 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 19:23

di me nadje chandro, ti si moj e-soul-mate :lol: :huh:

ja leti jedinu obucu koju trpim, tj volim da nosim su starke i sandale... ove su mi trenutno aktuelne, mada imaju malecnu potpeticu koju, ma koliko je mala, ne volim bas.. volim potpuno ravne, ali fino izgledaju, bez obzira, italijanske, kupila ih na nekom sale-u.....

Posted Image

a ovde se mogu naruciti i ovakve...
Posted Image

Posted Image

:lol:

#6 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 19:24

:lol: :huh: :lol: Posted Image :D :lol: :lol:

#7 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 13 July 2005 - 20:03

he, lessa, zavidim ti. oces skoro ponovo u strazbur? ima li velikih brojeva? a kamencici idu uz sandale. nema kukanja. a citat me dotakao. bas.


hippie, doci ce nase vreme ponovo. bas sam jutros u neko zlo doba citao budizam cede veljacica i u trenutku pomislio na tebe. ova civilizacije ide u bestraga.


klosaru, ne znam sta bi tacno trebale biti rimljanke, ali mozda je to opis onoga sto i ja trazim. pa mozemo udruziti napore, podeliti teritoriju grada, etc. razmisljam vec i o trazenju obucara koji to moze da sastavi (majkumu, pa moj ideal sandala je takav da bi deca na casovima otoa mogla da ih prave...) i kad smo kod rima, trazio sam ih i tamo, prosle nedelje po citavom gradu. ali nista slicno nisam nasao.


btw, u bgdu se od muskih sandala prodaje samo nesto neshvatljivo ruzno. osnovnih modela ima dva do tri, i varijacija jos toliko. a ako pokusas da zamislis profil vlasnika, samo ti soferi i dileri padaju na pamet.


zato u rimu nadjem lepe roze kikersice i pomislim, ah, obradovacu dragu, ali ne lezi vraze, najzenstvenije roze kikersice koje sam u zivotu video proizvode se samo u velicinama preko 41 - muski model... i nije da nisam pomislio da ih kupim sebi, ali nije to za bgd ulice (a i mnogo su zatvorene za moj ukus)

#8 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 20:10

ehh... keep the spirit, chandro.....

#9 lessa

lessa
  • Members
  • 278 posts

Posted 13 July 2005 - 20:48

he, lessa, zavidim ti. oces skoro ponovo u strazbur? ima li velikih brojeva? a kamencici idu uz sandale. nema kukanja. a citat me dotakao. bas.


e, velikih brojeva nazalost nema. tj. muskih modela nema a i ja sam tada uzela poslednji par.

a za citat, ma... kako sam videla naslov tako je pocelo da mi se mota po glavi muzika i da mi se plese...

bas mi nedostaje Rundeka uzivo.

#10 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 13 July 2005 - 20:52

Ne.
Ne volim otvorenu obucu.

same here.
nikada, ali bas nikada. :lol:

btw, pippie, to nisu sandale vec papuce. :huh:

#11 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 20:56

Posted Image
stari grci, misliiim...

#12 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 13 July 2005 - 20:57

Posted Image
i romljani

#13 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 13 July 2005 - 21:07

Opisu 'tanak djon, kozne, dva-tri kaisa' odgovara nesto sto sam video u 'Office shoes'. Cijena oko 3,5 tisuca.
A rimljanke su isto sto i isusovke, kolko se razumem u materiju. Kaisi i mobilisan palac ko na ipikinim slikama.


Inace kontao sam da za leto pazarim neke dobre japanke, ali se isprecilo moje zaraslo, hobitsko stopalo - ne izgleda bas najsretnije.

Edited by Maltese, 13 July 2005 - 21:28.


#14 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 July 2005 - 21:17

Posted Image :lol:

#15 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 13 July 2005 - 21:37

zatvorena do poluotvorena obuce. i u jaaaaaako retkim situacijama bez carapa. posebno mi ide na nerve beach-look usred grada:japanke i polugolotinja gore...prostakluk.

ne znam dal` se vise gnusam sandala ili papuca :lol:
ipak, mislim da su muske sandale nesto najgroznije sto se moze videti. u kategoriji su onih silnih zenskih stomaka koji ove sezone prelivaju preko farmerki. nadam se da je to samo prolazni trend. za razliku od muskih sandala :huh: & :lol: za zakonom zabraniti su tzv. isusovke, bljuv.

btw. za sandaloljupce koji su u bgd, jedan tip: na stepenistu koji se ulazi iz brankove u sremsku, povremeno neki lik valja kozne sandale, onakve kao sto je Hippie prikazala. kad god je biuo tamo, bila je neopisiva guzva oko njega. meni izgledaju kao da su rucni rad, ali ne fuserski. pa, prosetajte tuda :lol:

da se razumemo... najbolja cipela ikada je nesto ovakvo: zimi nije hladno, leti nije vruce, ne znoji se noga, ne propustaju, komotne su, a bogami i bas sexy :D

Attached Files