Jump to content


Photo

Roze poze


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 23 June 2005 - 14:34

Imam problema sa spavanjem lejtli(verovatno trema zbog prijemnog) pa me to navelo na razmishljanje o istom(spavanju).
Postoje li neki nauchenjachki zakoni ili saveti u vezi sa ovom tematikom? Ono shto mene najvishe zanima jesu poze najkvalitetnije za spavanje jer tokom zhivota sam dolazio do oprechnih odgovora na ovo pitanje.
Recimo kada sam bio veoma mali(<godina dana) lekar je rekao roditeljima da nije zdravo spavati na stomaku(shto sam jako voleo praktikovati), vetj postrance, a nekoliko godina kasnije(kada je moja sestra bila mala) rekli su im upravo suprotno. Sledetje razocharanje stiglo je tokom moje rane mladosti jer sam u emisija branka kockice saznao da je najzdravije spavati postrance.
Pomagajte molim vas!!

#2 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 June 2005 - 23:27

to je tako nebitno, na kojoj strani spavash, da l na stomaku, ledjima ili u polufetalnom polozaju koji praktikuje najveci % ljudi (valjda prisecanje provoda u materici). uf, kako volem da spavam sa strane :lol: shanse nema na stomaku ili ledjima.
inache, toplo mleko pomaze kod nesanice. triptofan uspavljuje.

e, kako proshla matura? :huh: koji fax je aktuelan?

#3 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 23 June 2005 - 23:53

Definitivno tju probati mlekce za pred spavanje-mozhda i izrastem koji santimetar. Kada god imam problema sa spavanjem ja legnem na tami(stomache) i zaspim gotovo istog trenutka, ali poshto je branko rekao da to nije zdravo ne volim to praktikovati-zato sam i postavio ovu topiku.

Ako mislish na maturalni ispit iz bijologije dobio sam petaka!!Inache sam se toliko uspanichio zbog odbrane pa sam se dva dana podsetjao onih detalja shto sam (pre)pisao a oni me za pet minuta obradili u potpunosti, pitajutji me najprostije stvari..
Inache matursko veche je vecheras(sutra uveche, petak, kako god) pa mi je to sada na pameti

Spiking ov faks bash juche bejah na istom, zarad prijave prijemnog ispita(etf).