Jump to content


Photo

''Da utvrdimo gradivo''


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#1 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 11 June 2005 - 19:32

Pardon,ovo moram ћирилицом:
Пакао се наставља и то у прајм тајму:након реприза ''Породичног блага'' и ''Срећних људи'' дозлабога инвентивна и продуктивна редакција културно-уметничког програма-одсек домаћа продукција је решила да нас поново обрадује:
''Бољи живот'' на рипит-од ове неђеље па до краја свих оних 90 наставака сваку работну вјечер од 20.00.
Синиша Павић тје јахат РТС-ом за вјек и амин,будући да после тога следи и наставак најгорег од свих небрушених бисера овог младог и перспективног сценаристе - ''Стижу долари''.
Ево...гледајте море...што се море није тешко. :lol:

Пошто је,јелте,статистика као бикини-ево мало и ње:ово је већ трећа реприза серијала ''Бољи живот'' од 2002. године наовамо на неком од државна три програма.Да ли постоји неко ко је заиста желео да гледа ову серију,а није то до сада учинио бар 2 пута?

Edited by Ljuban, 11 June 2005 - 19:36.


#2 micka

micka
  • Members
  • 172 posts

Posted 12 June 2005 - 08:04

18|RTS 1|31.5.2005|Tuesday|20:05|21:05|1:00|Srećni ljudi|Serije|5,3|368|24,7

Ja se ne razumem u prouchavanje ovih gledanosti,ali mogu da zakljuchim da nazalost pored toliko dobrih emisija ova serija je u TOP 20,tako da ipostoje ljudi koji zele da i dalje gledaju tu seriju :lol:

#3 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 14 June 2005 - 09:26

Koliko se ponavljaju, sve očekujem u epizodi "Simpsona" da ih pomenu :lol:

#4 kayser

kayser
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 14 June 2005 - 09:29

18|RTS 1|31.5.2005|Tuesday|20:05|21:05|1:00|Srećni ljudi|Serije|5,3|368|24,7

Ja se ne razumem u prouchavanje ovih gledanosti,ali mogu da zakljuchim da nazalost pored toliko dobrih emisija ova serija je u TOP 20,tako da ipostoje ljudi koji zele da i dalje gledaju tu seriju :lol:

Pa , šta ti tu nije jasno ?!?!? ići će 24/7

#5 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 19 June 2005 - 15:36

NEEEEEE!
:lol: :huh: :lol: :D :lol:

A lepo sam rekao da RTS treba da spalimo do temelja.

#6 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 20 June 2005 - 16:43

Koliko se ponavljaju, sve očekujem u epizodi "Simpsona" da ih pomenu :lol:

Chuj pomenu... pa ti nisi znao da je Homerov lik inspirisan Gigom? :huh:

#7 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 20 June 2005 - 20:14

Kapiram da nemaju kinte da nesto snime... da su jad, beda i mizerija po pitanju produkcije... ali, "Bolji zivot?" Pa ako vec hoce da repriziraju, neka nadju nesto bolje, i neka promene termin!!! Stvarno je hard core patetika da BZ daju u prime time-u!
Mada, kad bolje pogledas koja je alternativa (citaj: politicko-sociolosko-fenomenoloski talk-show sa nekom, po defaultu praznoglavom i nadasve bucnom voditeljkom u kooperaciji sa trustom mozgova nase politicke scene... God bless remote control!!! Oh, and cable TV as well! :huh: )

edit:

Ja se ne razumem u prouchavanje ovih gledanosti,ali mogu da zakljuchim da nazalost pored toliko dobrih emisija ova serija je u TOP 20,tako da ipostoje ljudi koji zele da i dalje gledaju tu seriju.


Bas me cudi, narocito ako se uzme u obzir ciljna grupa tih mamutskih domacih serijala... Nepismena bulumenta koja jedino moze da skapira humor na nivou "Giga Moravac, Tika Spic, Djosa" et cetera... Da im pustis "Frasiera" izbili bi neredi.
:lol:

Edited by Ivana82ue, 20 June 2005 - 20:17.


#8 Number ONE

Number ONE
  • Members
  • 227 posts

Posted 24 June 2005 - 12:32

a il ste vidli onu "Crnu hroniku"? TUGA, JADA, BEDA...Al lepa pesma sa spice :lol:

#9 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 16 July 2005 - 17:55

Ali kada sam videla da repriziraju "Lisice"!!!???? Odgledala sam danas skoro celu epizodu = pa onakva dinamika, dijalozi.... prosto ne mogu da se odlucim sta je gluplje - scenario, rezija, glumci???? :huh: :lol: :lol:

#10 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 17 July 2005 - 15:05

Ali kada sam videla da repriziraju "Lisice"!!!???? Odgledala sam danas skoro celu epizodu = pa onakva dinamika, dijalozi.... prosto ne mogu da se odlucim sta je gluplje - scenario, rezija, glumci???? :huh: :lol: :lol:

gore i od boljeg zivota

#11 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 17 July 2005 - 19:08

Scena:
Mima : "Ah moja prva ljubav, oduvek sam mislila da ce postati mamin sin i mentol, ali vidi uopste nije ispalo tako."

Pauza 10 sec.

Crvenokosa: " E pa...jeste."

Pauza 10 sec.

Zesce suptilan smeh medju prisutnom ekipom u kaficu.

I posle mi ortak kaze da je poslednju epizodu gledalo valjda 2.5 miliona ljudi, i kao to je neki rekord u istoriji nase TV????

#12 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 18 July 2005 - 09:46

gore i od boljeg zivota

a delovi sa ckaljom :lol: :huh: :lol:
ckalja je zakon

#13 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 18 July 2005 - 22:27

Ali kada sam videla da repriziraju "Lisice"!!!???? Odgledala sam danas skoro celu epizodu = pa onakva dinamika, dijalozi.... prosto ne mogu da se odlucim sta je gluplje - scenario, rezija, glumci???? :lol: :huh: :D

osećam iskrenu mržnju prema ovom projektu. režirao gorčin stojanović, ha? kako ja sad njemu da verujem bilo šta? :lol: a priča čovek tečno, o fudbalu i drugim stvarima... pre neki dan sam uskočio u razgovor one lisice što je nevina u 45oj i dase sa iscrtanim brčićima. on: 'hajdemo do mene.' ona: 'jaooo, pa ne mogu, ali možeš da me ispratiš kući.' on: 'jedna od vas tri će mi platiti za ovo.' ona: 'zar muškarci ništa ne mogu da urade, eto tako, da bi se osećali dobro, a ne iz koristi?' on: 'ne. hahaha' ona: 'hahaha.' ma superinteresantno. ubijte me molim vas. e da, ona devojka iz šanka ne glumi loše.

#14 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 18 July 2005 - 22:45

Scena:
Mima : "Ah moja prva ljubav, oduvek sam mislila da ce postati mamin sin i mentol, ali vidi uopste nije ispalo tako."

Pauza 10 sec.

Crvenokosa: " E pa...jeste."

Pauza 10 sec.

Zesce suptilan smeh medju prisutnom ekipom u kaficu.

E to to :huh: :lol: :D Kako su se samo one osećale pred kamerama? Nije bre lako ni njima izgovarati te dijaloge!

Osim toga, koliko je serija besramno reklamirala cigarete :lol: Ide kadar kako mala šipu, šipu, drži tu cigaretu u ruci onako ponosno, ko štafetu mladosti ili olimpijski plamen, drži je drži je drži je uspravno, fokus izoštren na žar, i posle nekih 15-tak sekundi, aleluja, povuče dim. A sve to u 'dramatičnoj' tišini dok blene sa terase negde ka gradu. Šta onda radi - siđe u kafić i kamera pređe na novu scenu - pepeljara sa cigaretom koja se lelujavo dimi, dimi, dimi, još tako da se pojede 10 sekundi, i napokon kamera odzumira na vlasnicu cigarete i kreće još jedan dijalog...

#15 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 19 July 2005 - 11:20

Osim toga, koliko je serija besramno reklamirala cigarete :lol: Ide kadar kako mala šipu, šipu, drži tu cigaretu u ruci onako ponosno, ko štafetu mladosti ili olimpijski plamen, drži je drži je drži je uspravno, fokus izoštren na žar, i posle nekih 15-tak sekundi, aleluja, povuče dim. A sve to u 'dramatičnoj' tišini dok blene sa terase negde ka gradu. Šta onda radi - siđe u kafić i kamera pređe na novu scenu - pepeljara sa cigaretom koja se lelujavo dimi, dimi, dimi, još tako da se pojede 10 sekundi, i napokon kamera odzumira na vlasnicu cigarete i kreće još jedan dijalog...

ali to je rezirao gorcin stojanovic.
ali to niko nije mogao drugi da rezira.
jel da? :huh: