Jump to content


Photo

AC Milanov Fan Klub U Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#1 Rossonera NS

Rossonera NS
  • Members
  • 7 posts

Posted 05 June 2005 - 12:43

Pre svega, pozdrav svima
Ja bas i nisam redovan posetilac ovog foruma tako da se unapred izvinjavam moderatorima ako ovakva tema vec postoji.Naime,ja sam Dragana,ceo svoj zivot navijam za Milan i ne pravim ovu temu da bismo besciljno i beskrajno dugo diskutovali o protekloj sezoni :D ,vec iz sledeceg razloga.
Moj drug(nazalost,jedini u NS-u koji pored mene voli Milan) i ja smo resili da napravimo prvi(barem se meni cini da je prvi) Milan Fan Klub u Srbiji.
Stoga bih molila sve one koji zaista navijaju za Milan i imaju zelju i volju da ucestvuju u ovakvoj `akciji` da mi se jave na PP tako da bismo mogli da oformimo listu zainteresovanih i potencijalnih clanova.Ako imate jos neke ideje mozete ih naravno izloziti i ovde :huh:
Naime ja sam preuzela odgovornost da kontaktiram Assocaizione dei Milan Fan Club(u skorije vreme...malo me ispiti sad zadrzavju :lol: mada vec imam neke informacije o tome ) i da vidim koje je uslove potrebno ispuniti za osnivanje istog.Takodje,imam dosta prijatelja u Italiji koji su u kontaktu ili su clanovi Fosse ili Brigata koji bi nam pomogli u realizaciji citave ove stvari.Vise reci o svemu ce biti kad konacno saznamo koliko je otprilike ljudi voljno da se prikljuci.Planiramo da napravimo sajt koji bismo preveli na engleski i italijanski,zatim da izglasamo ime kluba itd itd,da nadjemo prostorije i da to sve zaista bude onako kako dolikuje.To ce biti veliki posao i zato nam je potrebno dosta ljudi i sto vise pravih Milanovih navijaca.
Nadam se da se ova tema nece pretvoriti u raspravu jer verujem da toga vec ima dovoljno i ponavljam to nije cilj ove teme :lol:
E sad,zainteresovani javite se!!
Hvala unapred
FORZA MILAN!!!

#2 Kosmarac

Kosmarac
  • Members
  • 3,055 posts

Posted 10 June 2005 - 00:45

Dobro dosla. :lol:

Imamo gore i calcio topic na Sportu, a tu imas i navijace Milana.

:huh:

#3 Belaj_

Belaj_
  • Members
  • 742 posts

Posted 20 June 2005 - 11:14

Pre svega, pozdrav svima
Ja bas i nisam redovan posetilac ovog foruma tako da se unapred izvinjavam moderatorima ako ovakva tema vec postoji.Naime,ja sam Dragana,ceo svoj zivot navijam za Milan i ne pravim ovu temu da bismo besciljno i beskrajno dugo diskutovali o protekloj sezoni :D ,vec iz sledeceg razloga.
Moj drug(nazalost,jedini u NS-u koji pored mene voli Milan) i ja smo resili da napravimo prvi(barem se meni cini da je prvi) Milan Fan Klub u Srbiji.
Stoga bih molila sve one koji zaista navijaju za Milan i imaju zelju i volju da ucestvuju u ovakvoj `akciji` da mi se jave na PP tako da bismo mogli da oformimo listu zainteresovanih i potencijalnih clanova.Ako imate jos neke ideje mozete ih naravno izloziti i ovde :huh:
Naime ja sam preuzela odgovornost da kontaktiram Assocaizione dei Milan Fan Club(u skorije vreme...malo me ispiti sad zadrzavju :lol: mada vec imam neke informacije o tome ) i da vidim koje je uslove potrebno ispuniti za osnivanje istog.Takodje,imam dosta prijatelja u Italiji koji su u kontaktu ili su clanovi Fosse ili Brigata koji bi nam pomogli u realizaciji citave ove stvari.Vise reci o svemu ce biti kad konacno saznamo koliko je otprilike ljudi voljno da se prikljuci.Planiramo da napravimo sajt koji bismo preveli na engleski i italijanski,zatim da izglasamo ime kluba itd itd,da nadjemo prostorije i da to sve zaista bude onako kako dolikuje.To ce biti veliki posao i zato nam je potrebno dosta ljudi i sto vise pravih Milanovih navijaca.
Nadam se da se ova tema nece pretvoriti u raspravu jer verujem da toga vec ima dovoljno i ponavljam to nije cilj ove teme :lol:
E sad,zainteresovani javite se!!
Hvala unapred
FORZA MILAN!!!

Poceo raspust, pa se naslo vremena?

#4 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 20 June 2005 - 20:19

Sminkeri se probudili ?

#5 Dzontra

Dzontra
  • Members
  • 480 posts

Posted 21 June 2005 - 06:41

A koliko vas ima? 2,3, mozda koji vise :lol:

#6 CaRrAdOnA23

CaRrAdOnA23
  • Members
  • 108 posts

Posted 21 June 2005 - 13:34

јел вас има за екипу за мали фудбал?!?! да одиграмо коју пријатељску? :lol:

ynwa!!!

#7 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 21 June 2005 - 18:45

Sta bre kada su sve ribe...:lol:))


Muskarci jos uvek placu posle finala...

#8 IvanS

IvanS
  • Members
  • 2 posts

Posted 21 June 2005 - 19:05

uuu, jel ste svi vi pool-ovci tako duhoviti :lol:

#9 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 21 June 2005 - 23:39

Sta bre kada su sve ribe...:lol:))


Muskarci jos uvek placu posle finala...

devojke su to bolje podnele... :huh:

#10 Dzontra

Dzontra
  • Members
  • 480 posts

Posted 22 June 2005 - 10:44

Taman da menjamo dresove posle utakmice :lol:

#11 srnde

srnde
  • Members
  • 55 posts

Posted 22 June 2005 - 10:49

Ja ne znam shta ce fan club zbog pet chlanova.Smeshni ste.....

#12 Rossonera NS

Rossonera NS
  • Members
  • 7 posts

Posted 22 June 2005 - 12:26

:lol:
`Ajde malo odrastite vec jednom.
Mislim da sam bila dovoljno jasna i tolerantna u svom prvom postu.Rekla sam zasto sam ovde, i da necu da zapocinjem nikakve rasprave jer sam svesna kakav Milan ima tretman u ovoj drzavi i da ste ga vec svi dovoljno ispljuvali.
E sad,ako cemo da pricamo malo o fudbalu(osim ako niste seksisti)....to moze....ako cemo ovako da se vredjamo...ne vidim poentu :huh:

Posmatram stvari iz svoje perspektive recimo.....navijam za Milan i samo Milan ceo svoj zivot,ne kazem da nema dobrih klubova,ima i klubova koje cenim i koje ne cenim i navijaca koji su ok i onih koji nisu,ali mene jedonstavno niko od njih ne zanima.Probajte i vi malo tako,nije lose. :D

p.s.
Naravno da sam plakala posle utakmice,zbog nacina na koji smo izgubili,iz opsteg razocaranja u citavu sezonu itd itd....ali je Milan i dalje moj tim.To bi vi `veliki` navijaci ostalih timova trebali da kapirate.....

Dakle momci...na vas je red... :lol:

#13 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 22 June 2005 - 14:47

p.s.
Naravno da sam plakala posle utakmice,zbog nacina na koji smo izgubili,iz opsteg razocaranja u citavu sezonu itd itd....ali je Milan i dalje moj tim.To bi vi `veliki` navijaci ostalih timova trebali da kapirate.....

Dakle momci...na vas je red... :lol:



Pa sta ces ti nama da pricas o plakanju i tugovanju,TI koja gledas svoj klub u tri finala godisnje ? Ja sam hronicno isfrustriran navijac poslednjih deset godina, u kojima sam vidjao samo treca, cetvrta i peta mesta. Ne znas ti sta je navijacka nemoc, jer navijas za sminkerski klub...


Zato je 26. maja pobedio FUDBAL....

I pobedjivace ubuduce, nasa era dolazi....

#14 Srele

Srele
  • Members
  • 101 posts

Posted 22 June 2005 - 16:27

Rossonerka, nemoj ti da se ljutis na naseg Heskey-a. Ipak moramo priznati da engleskinje i nisu medju najlepsim navijacicama, a vas bogme bi trebalo da ima lepih, pa on to malo pokusava :lol:

Za frustracije ti je lepo objasnio. Ali pazi sada ovo. Da li mozes tek da zamislis kako se osecam i po pitanju drugog mog omiljenog tima, West Ham – pa tu je radost kada udjemo u ligu, prodjemo daleko u Kupu, i ne ispadnemo iz lige... ali to su na neki nacin sve lepe stvari koje razdvajaju prave navijace od npr. tek meni omrazenih, razmazenih Juve fanova, koji ne mogu da skupe pola stadiona ni za cetvrt finale LS-a.

Mislim da Pool-ova ekipa + Nikola Boro :huh: nema nista protiv da skupite ekipu pa da zaigramo fudbalicu, a ako imate vecu zensku populaciju, smislicemo nesto drugo – nista bezobrazno (sem razmene dresova :lol: A imamo i mi lepse i neznije polovine medju fanovima (samo da se zna), u tom slucaju ce muskarci da navijaju.

Sve najbolje, i da vas na nekom sledecem finalu bude vise, pa da imamo malo jacu konkurenciju u navijanju :D

p.s. ne uzimaj sve tako k' srcu, malo se salimo, malo se jos radujemo i taaaaaakoooo

#15 nedjo

nedjo
  • Members
  • 77 posts

Posted 22 June 2005 - 17:18

Zbog ovoga nema ljudi na nasim stadionima...e nesrecna drzavo...