Jump to content


Photo

Matursko vece


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
58 replies to this topic

#16 nostradamus

nostradamus
  • Members
  • 132 posts

Posted 19 May 2005 - 00:43

Bas mi je zao zbog nekih ali ja sam imao lud provod u srednjoj skoli.Stvarno super ekipa pa prema tome ludo matursko..Jugoslavija '92.,onda neka kafanica na starom obrenovackom drumu uz gitaru i vince...u tom stilu 5 i 10 godina mature...i dolazi 90% ljudi,izostaju samo oni preko bare...dosla jedna iz Londona i jedan iz Moskve samo za tu priliku.

#17 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 May 2005 - 00:48

bokca mu shta je s vama? svima bilo loshe, 'nishta specijalno', grozna muzika, ovo ono...
bre!
ja sa mature stigla u podne sledeceg dana.
15 vinjaka (da da, tad je vazila ona: jednom se proba, uvek se pije!). igrala, pevala, sve po protokolu.
tada imala momka iz razreda (fuj) koji je na maturskoj vecheri ladno zaspao i posle mi prebacivao kako je, eto, doshao na maturu zbog mene :lol:
posle restorana Zlatna Medalja ( :huh: za enterijer) zavrshili u Bistrou (a gde bi drugo) gde mi je u veceu drugi drugar iz razreda pokazao djoku (iako mu je devojka, a moja drugarica, sedela za stolom iza drugog zida) pa sutradan zvao da se izvinjava.

nishta za 5 godina mature, a vala, nece biti ni ove godine za 10; koga zelim da vidim, vidim kad ocu u sopstvenom aranzmanu.

Edited by DUNADAN, 19 May 2005 - 00:49.


#18 m_nikod

m_nikod
  • Members
  • 260 posts

Posted 19 May 2005 - 01:12

gde mi je u veceu drugi drugar iz razreda pokazao djoku (iako mu je devojka, a moja drugarica, sedela za stolom iza drugog zida) pa sutradan zvao da se izvinjava.

:lol: :huh: :huh:

#19 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 19 May 2005 - 01:21

Бесмислена 1996. Занимљив Хајат и лош укус девојака за моду. Гетсби одело смеђе боје. Позајмљено, јашта. Фина, мање-више културна музика, са "блоковима" разних стилова. Неко се такмичио у нечему, више се не сећам, Ивана Бојић дели награде. Плес, удвоје и у буљуку. Лепши део ноћи.
Сплав Лукас, певач Лукас, провод ужас. Повратак у зору, ведро јутро, а ортак каже: Како ме ово подсећа на хорор филмове! :lol:

evo jos jedna matura 1996. :huh: ne secam se mnogo..
Hajat, svi u odelu osim jednog tipa iz razreda... smesan govor direktora koji je bio pijan [kao po obicaju 24h dnevno]...
rasturili se negde oko 1-2am, dosta njih otislo na neki splav, ja i jos par ljudi otisli kuci...
5 godina se preskocilo, skupilo se njih 15-ak za 6 godina mature, ali ja sam tad vec bio napolju...
10 godina sledeceg leta, ne znam da li ce nesto biti, ali nemam neku zelju preteranu...
nekoliko ljudi iz razreda je bilo na istom faksu sa mnom, i od njih sam sa troje ostao u kontaktu od kad sam otisao i redovno se vidimo kad dodjem u BG....

#20 summer

summer
  • Members
  • 431 posts

Posted 19 May 2005 - 01:54

heh, ja mislila da sam jedina sa losim iskustvom sa mature :lol:

2000god. ustogljeni Hajat (a gde drugo :huh: ), ja prvi put oblacim haljinu :D

u mom razredu veeelika vecina bila mushka, znaci veliki broj pingvina, nas nekoliko devojaka u haljinama i neka zenska polugola skola zajedno sa nama radi reciprociteta, pojma nemam koja, jer su se drzale kao ona stvar u ladnoj vodi :huh: mojim drugovima je izbor te zenske skole bio veeeliki minus ..

sa ortacima je bilo dobro zezanje jedan deo veceri, pica i ica gomila, neki bezvezni orksetar i jos bezvezniji klishe govori profesora/direktora (zasto, zasto moraju?), otisla sam relativno smorena oko 1,2 kuci..

sad je ove godine 5 godina od mature, pojma nemam da li ce biti neko okupljanje ni da li cu na isto ici ..

#21 eneja

eneja
  • Members
  • 956 posts

Posted 19 May 2005 - 07:58

U je pa zar je tah Hyatt posle postao takav smor?

Matura 1994, takodje Hyatt.Klopa secam se da je bila dobra (niko se nije zalio). Profesori nisu smarali govorom. Mislim, naravno da su nesto pricali ali to je bilo kratko. Program je vodioi onaj tip sa 3.kanala - Voja (zaboravih prezime.) Sto se tice muzike bila je sasvim ok. Ne znam ko je svirao jer sam ih videla tad i nikad vise ali znam da smo svi poustajali da igramo odmah posle klope. Imam i neke fotografije gde svi nesto skacemo.

Posle Lukas. E to je bio smor. Ali dobro svi su isli pa reko da ne kvarimo. A onda se secam da smo se jos nesto vozikali i setali po gadu. Vratili se kuci kad je vec uveliko bilo svanulo.

U svakom slucaju lepo secanje.

5 god mature. Dosao je ko je hteo, neki su bilo opravdano odsutni. Sedeli u Maderi i lepo se ispricali. A na 10-godisnjicu zavrslili u Gaucosima.

#22 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 19 May 2005 - 11:16

Moja matura... u Atini na maturskoj ekskurziji na Plaki u nekom restoranu, slavili smo sa jos tri razreda i lujke iz "organizatora /kulturnih aktivnosti/" natakle se u sljastece maturske haljine i napravile paradu usred centra Atine sa sve zabezeknutim Grcima ... :huh:
Posle na Plaki klopa je bila OK ali je muzika bila neka njihova vrsta turbo-grckih narodnjaka /citaj ocajna/ sa sve orkestrom uzivo a onda se drustvo ponapijalo.... one lujke su pocele da otimaju mikrofone i instrumente Grcima sa sve onim ludakom Sasom Filipovicem /BKtelevizija/ koji se bacao po stolovima i u dregu pevao neke pesme sa suknjicama na kocke /"svaka kocka hoce da se bocka"/....
... e tu vise nisam mogla da trpim blamazu pa sam sa jednom drugaricom i jednim drugom iz razreda krenula peske usred noci put hotela na drugom kraju grada... onda nas je zaustavljala milicija, pokusali su da nas startuju neki likovi sa kolima jer su mislili da mi je drugarica "dama noci" /valjda zbog garderobe/, onda smo uleteli u neki restoran brze hrane da kupimo po coku ali je tu tuca bila u toku... opet murija i onda konacno HOTEL.... gde me je docekala sobna cimerka, najbolja drugarica iz razreda koja je odbila da ide na proslavu, sa recima "jesam li ti rekla da ce biti sranje" :lol: :huh: .... toliko o maturskoj

#23 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 19 May 2005 - 11:25

Ja nisam otishla ni na jednu, niti me zanima shta je bilo ko od njih uradio sa svojim zivotom. Kad bi pravili neko okupljanje ekipe sa faksa, imala bih koga dragog i da vidim, ovako, samo bih se smorila i popizdela.

da potpishem.

u prilog tome - sam dobila emajlom foto sa 15 godina i skapirala da od 50 naslikanih ljudi ne prepoznajem NIKOGA :lol:

koga volEm - vec ga vidjam :huh:

#24 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 19 May 2005 - 12:04

kud se setiste mature?
ja prebiram nesto po glavi i sve mislim kako mi je sledece godine 10 godina mature, al nesto mi matematika ne valja. ponovim racunsku radnju, kad ono tacan rezultat = 15 godina od "veselog" dogadjaja na Ribarcu :lol: Cela generacija (cini mi se), losa hrana, sastavljeni stolovi ko na seoskoj svadbi, losa muzika (u vreme kad nisu bas svi slusali narodnjake). Secam se kako je iza ponoci jedna od devojaka uzela mikrofon i pocela da peva "jutro jee, jutro jee...." Kazu da je nastavila sa pevackom karijerom.

"repriza" tj. pet godina mature, na Djavi. Jedva smo se iskupili. 10 god niko nije pokusao ni da organizuje. tek 15 nece. Nismo se nesto druzili ni u skoli, a kamoli da se sad, posle toliko godina okupljamo po kojekakvim kafanama i osvezavamo uspomene. Bedak je sto neki ljudi nisu vise ni zivi. Ufff.

hansolo>jovina gimnazija?

edit: nepismena, standardno

Edited by MaryPoppins, 19 May 2005 - 12:05.


#25 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 19 May 2005 - 12:09

hansolo>jovina gimnazija?


ne, karlovacka B)

#26 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 19 May 2005 - 12:15

ju!
nanu im njihovu. koje godine?
bitno da sam ja visila na ribarcu :lol:

#27 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 19 May 2005 - 12:52

davne 1989 ... strasno !!!

#28 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 19 May 2005 - 12:57

Prošle godine - 30 (i slovima trideset godina)
Bilo nas 14-15.
Prisećali se malo onih lepih godina. Malo se pravili važni.
Razredni bio sa nama. Mnogi profesori nisu živi. A i neki od nas.
Sticaj okolnosti: sastali se mi na prvu godišnjicu u restoranu City, a u drugom delu restorana ekipa slavi 30 godina. Nama smešno, zar su još živi.
Super, slušali smo istu muziku. Gradska, izvorna, nešto pedesete-šesdesete.

Ove godine moje koleginice (penzionerke) majka slavila 65 godina. Bilo ih petoro, oduševljeni, super se proveli.

#29 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 19 May 2005 - 12:59

... losa muzika (u vreme kad nisu bas svi slusali narodnjake)...

kakva istina :lol:

#30 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 19 May 2005 - 13:13

davne 1989 ... strasno !!!

:huh:
moz biti da se znamo sa skolskog dvorista :lol:

isprave, molim:) smer, koji smer? :huh: