Jump to content


Photo

Matursko vece


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
58 replies to this topic

#1 Brokoli

Brokoli
  • Members
  • 57 posts

Posted 18 May 2005 - 22:06

Ocekivao sam da ce biti loshe, ali je zbilja nadmasila mastu.... Naravno, Hujatt ridžensy , te 1996. god. Ja prvi put (i poslednji, za sada :huh: ) obukao ganz novo odelo i kravatica je tu of kors.... (sada mi je krivo zbog toga, trebao sam hrabro da se oduprem sistemu, kao jedna moja drugarica koja je furala kombinaciju dredovi+sandale i stvarno je super izgledala, ali lako je naknadno biti pametan), sminka na sve strane, razdeljci ala Klerk Gebl. Bend B) se zvao,cini mi se, Maestral. U skladu sa imenom krenuli su prvo nezne starogradske, ali kada su videli da su svi razgibani kao na mimohodu onda udarise provereno: turbo galijamatas sve po redu. Direktor te moje elitne :lol: gimnazije drzao pateticni govor (recimo kao za vreme pionira malenih samo bez naroda i narodnosti i bratstva i jedinstva), cini mi se da su govorili i neki profesori sve u tom stilu. Svedski sto, nemam pojma sta se pilo, meni se sve ogadilo posle 15. min. tako da nisam skoro nista pio. Zabava u Hajatu trajala do 2. a.m, onda se grupno otislo na neki folk splav koji mislim da je i sada aktuelan. Sve u svemu zavidim onima koji su dovoljno drzali do sebe i nisu isli.. Kako je vama bilo? Da li je 80-ih i ranije bilo drugacije (ja se nadam).. Da li je Hajat ili h. Jugoslavija usud za sve od 90-ih naovamo........

#2 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 18 May 2005 - 22:18

...obukao ganz novo odelo i kravatica je tu of kors.... (sada mi je krivo zbog toga, trebao sam hrabro da se oduprem sistemu, kao jedna moja drugarica koja je furala kombinaciju dredovi+sandale i stvarno je super izgledala, ali lako je naknadno biti pametan)...

Ma šulja,gilje,lone...

#3 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 18 May 2005 - 22:24

Ja nisam otishla ni na jednu, niti me zanima shta je bilo ko od njih uradio sa svojim zivotom. Kad bi pravili neko okupljanje ekipe sa faksa, imala bih koga dragog i da vidim, ovako, samo bih se smorila i popizdela.

#4 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 18 May 2005 - 22:33

Još pamtim "ekskluzivnu večeru" u bednom Intercontinentalu koji je realno za 3*...

Rekli su nam "boranija na francuski način". Samo mi nije jasno kako boranija može da bude sastojak bilo kakvog iole boljeg jela ali nema veze.

E da, fora je da je "boranija na francuski način" u stvari obična, polupresna boranija. O živote..

Ostatak nije baš vredan pomena...

#5 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 18 May 2005 - 22:45

Tja,slicna stvar.Hyatt-ni prvi ni poslednji put za mene,ali prvi za vecinu.Svi obuceni k'o pingvini osim mene i trojice ortaka i jos nas gledaju belo kao: "Gde su vam kravate?"Cak je i razredna komentarisala... :lol: To sto je ono na nama vredelo vise od 5 odela-manje vise.Ali,ta je zena uvek bila nekako priglupa.Devojke i crno i belo. Unutra svi stegnuti kao kamen dok nisu prilicno popili-nekako uzdrzani,sede i pijuckaju jedno pice po pola sata i tiho razgovaraju kao da je knjizevno a ne matursko vece (kao,Hyatt je to...Smor.Lepo sam glasao da se ne organizuje tamo.).Tek negde posle 1 AM su krenuli da se opustaju-al' kasno.Trula muzika (sjaaajan bend-cuo za njih tada prvi i poslednji put),voditelj smara sa nekim glupavim "nagradnim igrama" :huh: ,a srceparajuce govore direktorke,svih 8 razrednih staresina i najsmorenijih profesora u skoli (u ukupnom trajanju od 45 minuta) da ni ne pominjem. Pice solidno,hrana solidna-sve ostalo bzvz.Kada su negde oko 1 devojke napokon krenule da ustaju i igraju,meni je vec bilo dosta svega.Nas petorica smo zapalili pre 2AM i zaboli redom po splaviovima na dunavskom keju sa jos nekim ortacima do jutra.E,to je vec bilo OK.Kasnije sam cuo da su ovi ostali do 4AM.Sta su radili i kako nisu zaspali nikad mi nece biti jasno.Ukratko-traljavo.

edit(i):smiles

Edited by Erestor, 18 May 2005 - 22:51.


#6 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 18 May 2005 - 22:56

Ja nisam otishla ni na jednu, niti me zanima shta je bilo ko od njih uradio sa svojim zivotom. Kad bi pravili neko okupljanje ekipe sa faksa, imala bih koga dragog i da vidim, ovako, samo bih se smorila i popizdela.

isti slucaj. nisam otisla na 5 godina mature, niti cu ici na naredne

mnogo bolje ljude sam upoznala na faksu also...

matura: puno smeha, pica & suza :huh:

suze - ne zbog "rastanka" vec zbog "mi se volimo ali smo zauzeti", ma gluposti :lol:

#7 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 May 2005 - 22:58

Još pamtim "ekskluzivnu večeru" u bednom Intercontinentalu koji je realno za 3*...

И ја била у Интерконтију... И провела се фино. Додуше, боље него што сам мислила, али ништа екстра...

Rekli su nam "boranija na francuski način". Samo mi nije jasno kako boranija može da bude sastojak bilo kakvog iole boljeg jela ali nema veze.

E da, fora je da je "boranija na francuski način" u stvari obična, polupresna boranija. O živote..

;)
Много волим боранију. Немој да скрнавиш, ко мој отац. ;)
Могуће да уз ту боранију иде неки фини прелив, али ако је то изостало онда :ph34r:

Да се вратим на моје матурско...

Храна... ОК. Све је било укусно, али ништа обилно, колико се сећам.

Музика... :huh: , али капирам да није могло другачије.

Моја фризура ;) - што ми није нико рекао да сам изгледала ко тетка? :huh:

Моја хаљина ;)

Момци су сви изгледали добро, у оделима B), а девојке како која :huh:

После Лукас :huh:, где је one-man-bend завијао :P . Жао ми је што је то место "обавезно" за после културишка :lol: ресторана. Пих. :D Боље неки диско B) , него пљес пљес рукама. :lol:

едит: Све у свему... Тја! Ништа специјално. То би требало да остане успомена на гимназију, али... Ето... Нема шта посебно да се памти.

Edited by Zeka Peka, 18 May 2005 - 23:01.


#8 Brokoli

Brokoli
  • Members
  • 57 posts

Posted 18 May 2005 - 23:00

Još pamtim "ekskluzivnu večeru" u bednom Intercontinentalu koji je realno za 3*...

Rekli su nam "boranija na francuski način". Samo mi nije jasno kako boranija može da bude sastojak bilo kakvog iole boljeg jela ali nema veze.

E da, fora je da je "boranija na francuski način" u stvari obična, polupresna boranija. O živote..

Ostatak nije baš vredan pomena...

Sto, pocetak bash obecava- ako se po boraniji dan poznaje :lol:

Edited by Brokoli, 18 May 2005 - 23:00.


#9 Phil

Phil
  • Members
  • 1,629 posts

Posted 18 May 2005 - 23:13

Бесмислена 1996. Занимљив Хајат и лош укус девојака за моду. Гетсби одело смеђе боје. Позајмљено, јашта. Фина, мање-више културна музика, са "блоковима" разних стилова. Неко се такмичио у нечему, више се не сећам, Ивана Бојић дели награде. Плес, удвоје и у буљуку. Лепши део ноћи.
Сплав Лукас, певач Лукас, провод ужас. Повратак у зору, ведро јутро, а ортак каже: Како ме ово подсећа на хорор филмове! :lol:

#10 Brokoli

Brokoli
  • Members
  • 57 posts

Posted 18 May 2005 - 23:18

Pa onda sam i ja verovatno ishao posle na Lukas

#11 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 18 May 2005 - 23:49

ivana bojic, hajat, lukas sam preskocila, i ono je bilo previse od mene

takmicenje parova u razlicitim plesovima (valcer, tango, kolo...)

u hajatu se najela svetski,
sa tadasnjim deckom presedela celo vece, pak je muzika bila previse losa
oko dva smo otisli u jedno mesto u zemunu

#12 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 19 May 2005 - 00:11

sreca moja, 1999. udarilo neko bombardovanje, kud cemo da se cimamo do hajata sve pored batajnickog aerodroma, bolje mi da napravimo rucak u nekoj lokalnoj kafanici, ionako sirene zavijaju posle 9.
klopa bila odlicna, program tragican, i tako posle rucka zapalim kuci po teksas suknju i skejterske patike i pravo na bilijar.

5 godina mature. horor! that's all i'm gonna say.

#13 Phil

Phil
  • Members
  • 1,629 posts

Posted 19 May 2005 - 00:12

Da nisi i ti bila u kafani "Kod Mihajla Pupina" četiri godine? :lol:

#14 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 19 May 2005 - 00:23

Da nisi i ti bila u kafani "Kod Mihajla Pupina" četiri godine? :lol:

pa gospodine File, nisam... Ali ako vama prica zvuci poznato, mora da postoji razlog :huh:

#15 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 19 May 2005 - 00:36

sreca moja, 1999. udarilo neko bombardovanje

...

5 godina mature. horor! that's all i'm gonna say.

Znači ista generacija.
Mi nismo ni imali 5ogodišnjicu mature.
Doduše imali smo reunion mesec dana pre nje, ali taj reunion je bio povodom jedne tragedije pa... Verovatno nikome i nije bilo posle do okupljanja..