Jump to content


Photo

Setnja i Blejanje.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#1 Janick_Gers

Janick_Gers
  • Banned
  • 63 posts

Posted 07 May 2005 - 20:38

Interesuje me gde se najvise setate i blejite u BG-u,bilo danju ili nocu i koja su po vama najbolja mesta za to uz neku cirku,klopu...ili nesto slicno i sa kojom(im) ili kojim osobama ? ? ? B)

#2 everlast011

everlast011
  • Members
  • 138 posts

Posted 07 May 2005 - 21:20

Za setnju + klopu u prirodi = Kosutnjak i Avala.
Za setnju = dva pomenuta iznad, 25-i maj i pored reke.
Kafici i restorani = Kandahar, Bre, Ulaz, Sindjelic, Hajduk, Looda kuca, Monca, Fashion i ostali splavovi...
Mada the best je setati sa punim novcanikom po radnjama B)

Edited by everlast011, 08 May 2005 - 14:05.


#3 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 08 May 2005 - 02:07

Setnja-25.maj,Usce,Kalish,zivim blizu istih...
Blejanje-kafic Ayia Napa na Toplichinom vencu,ubedljivo je najbolji kafic u Bgd-u.I po gazdama,i po personalu,i po ljudima koji tu dolaze...Opustena varijanta...Obozavam ga,otkrio ga pre 2 meseca,i ne izbijam iz istog...
Volim da odem i u Iron Caffe na Obilicevom vencu...Takodje u Irish Pub preko puta Beogradjanke,Manjez....

Klopa-obicno kod kuce,ali obozavam da odem u Tavernu,u Zmaj Jovinoj,i u Ludu kucu....Volim jos i indijski restoran u Ljubickoj.A u basti hotela Prag i dan danas volim da pojedem pohovani kackavalj,prave ubedljivo najbolji...

Edited by uros_s78, 08 May 2005 - 02:12.


#4 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 08 May 2005 - 03:32

Setnja; slabo, naj volim da se setam na motoru. Ali zato blejanje :huh: me bre ble-ble generacija. Blejaz;prvo Pevac, pa Zlatni Papagaj, pa Cvetic ..... a sada jebiga ....Nikako Afrdodita da shvati cari blejanja: "Gde zevas to stalno :lol:", "Hoces portiklu?" "Hm, ako ne zatvoris usta uletece ti ....." "Vidis da je farbana, vestak bre" :D

"Skica" Kosancicev venac dobro mesto! (ne bas dobra kafa)

ps: setnja na motoru gooooood! Sedis a ides! :huh:

Edited by Hefestus, 08 May 2005 - 03:33.


#5 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 09 May 2005 - 08:52

"Skica" Kosancicev venac dobro mesto! (ne bas dobra kafa)

kornjaca, pored 'skice', je malo bolja kafana!

al shto sam bio za vikend u nekom klubu u tom kraju. zove se fahrenheit. kao vrelina...

okej, malo je shabanerija ali WGAF kada ima dovoljno raspolozenih MOTOS.

#6 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 09 May 2005 - 09:03

shetnja: Kaliemegdan, kej,
blejanje: hmmmmmm.. da mogu zhivot bih prosedela po kaficjima (: dakle: Greenet (:, Blue Wave, Wooloomooloo, Tvrdjava, mozhe i Cinema, u Momentu sam bila skoro prvi put i dopalo mi se (: Urose, gde je Ayia Napa? Kako sam samo zaboravila Ben Akibu ((: Volim i Rio Bravo (Angel's Kiss) i Downtown (:
klopa: Luda kucja mada godinama nisam bila, Bella Vista i Plato (zbog egzotichne piletine ((:lol:, Byblos.. ma kad sam gladna gde god me odvedesh meni lepo ((:

#7 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 09 May 2005 - 09:25

Plato (zbog egzotichne piletine ((:lol:

mrzim plato, bez obzira na egzotichnu piletinu.
bolje da su njih oterali sa onog trgica sto ga godinama uzurpiraju, nego sto su oterali nesrecne ulicne prodavce knjiga.

#8 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 May 2005 - 09:50

shetnja: Kaliemegdan, kej,
blejanje: hmmmmmm.. da mogu zhivot bih prosedela po kaficjima (: dakle: Greenet (:, Blue Wave, Wooloomooloo, Tvrdjava, mozhe i Cinema, u Momentu sam bila skoro prvi put i dopalo mi se (: Urose, gde je Ayia Napa? Kako sam samo zaboravila Ben Akibu ((: Volim i Rio Bravo (Angel's Kiss) i Downtown (:
klopa: Luda kucja mada godinama nisam bila, Bella Vista i Plato (zbog egzotichne piletine ((:huh:, Byblos.. ma kad sam gladna gde god me odvedesh meni lepo ((:

Ej,i ja obozavam Blue Wave...Ayia Napa je na Toplicinom vencu,preko puta Palasa... :lol:

#9 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 09 May 2005 - 11:16

mrzim plato, bez obzira na egzotichnu piletinu.
bolje da su njih oterali sa onog trgica sto ga godinama uzurpiraju, nego sto su oterali nesrecne ulicne prodavce knjiga.

meni je okej.. a dobar im je i Banana split (:
mada.. leti smore one lezhaljke.. kako sednem u njih, zaspim (:

#10 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 09 May 2005 - 11:21

mrzim plato, bez obzira na egzotichnu piletinu.
bolje da su njih oterali sa onog trgica sto ga godinama uzurpiraju, nego sto su oterali nesrecne ulicne prodavce knjiga.

idei bezi, pa pre ce oterati filozofki nego plato...

#11 beowl

beowl
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 09 May 2005 - 14:30

Zemunski kej i restoran Bangkok. Dunav je keva B)

#12 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 09 May 2005 - 14:41

mrzim plato, bez obzira na egzotichnu piletinu.
bolje da su njih oterali sa onog trgica sto ga godinama uzurpiraju, nego sto su oterali nesrecne ulicne prodavce knjiga.

idei bezi, pa pre ce oterati filozofki nego plato...

plato je bio koristan samo kada smo, kao djeca, kroz njega upadali na kvarno u industriju. :lol:

#13 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 10 May 2005 - 15:48

blejim po bloku, setam pored save :lol:

#14 homo_ludens

homo_ludens
  • Members
  • 235 posts

Posted 06 June 2005 - 12:37

E pa izgleda da se mi svi srecemo!! :lol:

Pogotovo ovi sto obitavaju u Skici, Kandaharu, Ludoj Kuci!
Ali ajde od reda:
Dakle setnja : Ada, pun krug, zivim blizu, 25.Maj pa na Kalemegdan, ali mi nije stran ni potez od zemunskog Keja preko usca, na most pa na 25 Maj! :lol:

Posto ima raznih vrsta blejanja, ovako: brzinska kafa u pauzama izmedju vezbi u Hot Spotu ili Tribeca ( resident), kada dodje prolece Skica.
Za naj kolace Ipanema, naj caj Kandahar, naj ugodjaj Opera kod Majestica.
Za koktelcice Ben Akiba dok se nije poseljacio, sad Movie Bar, Absinth ( best Mojito ever!) Absinth mi je inace super i za neku pre clubbing veceru.

E da, proslog leta je bio aktuelan Back Stage (kao ogranak Ben Akibe) a sada je to SUUUPERR restoran sa fenomenalnom hranom! preporucujem!

Aj, vidimo se :huh:

#15 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 06 June 2005 - 16:26

E pa izgleda da se mi svi srecemo!! :lol:

Pogotovo ovi sto obitavaju u Skici,

Ne obitavam tako cesto,ali zivim blizu iste...Tako da ponekad svratim.