Jump to content


Photo

Ajde da ozivimo i ovu temu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
305 replies to this topic

#16 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 06 May 2001 - 19:29

Fincima izgleda ipak vise lezi reli.
Zasto?
Hakinen je dvostruki sampion,a Raikonen ce jos mnogo napredovati.
Makinenu skidam kapu,ali ipak mislim da su vozaci F1 najbolji na svetu.

#17 Bane

Bane
  • Members
  • 308 posts

Posted 16 May 2001 - 03:17

Valjda zato sto uce da voze na ledu i snegu :wink:

Mika je svakako odlican, ali malo mu nedostaje vrele krvi. Tokom svake trke ima u vidu plasman u celokupnom prvenstvu.

Mislim da je Sumi ipak bolji vozac. Radoznao sam da vidim sta ce biti od Montoje.

#18 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 16 May 2001 - 09:15

Montoja je bas sjebo Sumija u nedelju.
Bice tu varnica.Samo cudno mi je sto se svi svadjaju bas sa Sumaherom.To govori o temperamentu(njegovom).

#19 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 20 May 2001 - 09:09

Balttazar za koga navijas?

#20 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 20 May 2001 - 14:36

U F1 navijam za FERRARI I SUMAHERA (mada malo vise za FERRARI nego za SUMIJA) stim sto smatram da je on vozac izvanrednih kvaliteta isto tako je i provokativan i bezobrazan sto je takodje potrebno jednom odlicnom vozacu.
Mada moram priznati da u poslednje vreme sve vise simpatija gajim prema MONTOJI

#21 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 20 May 2001 - 15:27

A jel te iznervirao kad je sjebao Sumija u Austriji?

#22 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 20 May 2001 - 16:05

nazalost trku u austriji sam gledao samo poslednjih 15-ak krugova (ukljucio sam tv kada je kultard bio u sendvicu izmedju barikela i sumija tako da to sa montojim nisam video) ali ne bih se mnogo iznervirao jer ipak mi je vaznije da sumi zavrsi trku na bilo kojem mestu od 1-6 kako bi uzeo bodove i pomogao ferrariju da odbrani titulu u konkurenciji konstruktora mada bi naravno bilo najbolje kada bi uz sve to osvojio i prvo mesto ipak je on najbolji trenutno vozac u F1 a montoja poseduje sve sumijeve odlike (stil voznje mu je slican kao sumaherov samo sto je montoja po mom misljenju jos temperamentniji vozac)
ne smem ni da zamislim sta ce montoja da radi po F1 za koju godinu ili kako bi vozio da slucajno ima bolji bolid (ferrarijev ili meklarenov)
jesce malu decu sigurno

#23 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 20 May 2001 - 16:22

A jel gledas na satelitu ili kod nas?

#24 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 20 May 2001 - 17:37

nazalost kod nas jer satelitsku nemam

#25 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 03 June 2001 - 13:39

E stvarno je neverovatno kakvi pehovi prate McLaren ove sezone!

#26 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 03 June 2001 - 13:42

Au ala se ova tema ubajatila:smile:
Jos jednom su se obistinile moje trvrdnje o superiornosti vozackih kvaliteta Sumahera.
Najteza staza i tehnicki najzahtevnija naravno Monte Karlo i ko je pobedio? Sumaher naravno.
A Hakinen se toliko raspao da to nije normalno pa koji je to vozac kada on moze da osvaja titule i pobedjuje samo kada ima 50% jaci motor, cim je izjednacen sa ostalim vozacima njega nema ni medju prvih 10.

#27 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 03 June 2001 - 13:45

Pa to je malte ne normalno da se s vremana na vrema desava vodecim timovima. Nesto slicno se i Ferrariju desavalo preprosle sezone kada je Hakinen uzeo titulu (nadam se i zadnju).

#28 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 03 June 2001 - 13:46

Nisi u pravu!Kultard bi sigurno pobedio u Monte Karlu da je krenuo u krug za zagrevanje!

#29 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 03 June 2001 - 13:54

Pa znas kako imao je srece sto je izborio poziciju ali u MC Sumaher je skoro nepobediv.
Pa kad ono bese ja mislim pre tri sezone kada je Hakinen uzeo titulu da ga je u MC ostavio mnogooo iza sebe na drugoj poziciji.
Klasicna ulicna trka i tu se vidi ko stvarno zna da vozi a ko je dobar samo po pistama.
Ali mislim da Kultard jos uvek nije doboljno iskusan vozac kiksnuo bi on negde na trci u MC da je krenuo kako treba ali je i odlicno odvozio peto mesto stvarno svaka cast.

#30 KRAKI

KRAKI
  • Members
  • 2,484 posts

Posted 03 June 2001 - 20:01

Pre tri sezone u Monte Karlu,kada je Hakinen prvi put postao sampion,pobedio je u MC sa pol pozicije!I sledeci put proveri pre nego sto ista napises!A sta kazes na Belgiju prosle sezone?!?