Jump to content


Photo

Sta se desava sa momcima u kaficima?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
278 replies to this topic

#31 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 30 December 2001 - 00:13

(zene zaobljenih linija su tako udobne!)

Oh, Vaximilijane kada bi svi muskarci bili kao ti... :smile:Ipak televizija i casopisi forsiraju drugaciji, zgoljav izgled. :sad: Nije da to utice na mene toliko. Cisto istrazujem svoje granice izdrzljivosti.
Hm, posmatram svoje telo kao udobnu fotelju. Od sada imam drugaciji pogled na svet.

[ Izmena poruke: pametnica na dan 2001-12-30 00:14 ]

#32 Vaximilian

Vaximilian
  • Members
  • 73 posts

Posted 30 December 2001 - 05:04

Za Pametnicu:
Nije tebi dzabe taj naziv Pametnica. Sta bi tek bilo da su sve devojke kao ti. Mi bi bili ne u jevropu nego u kosmos.
Moja parola glasi: Bas me briga sto sam vaki kad je meni zdravo mlogo lepo.
Vidim ti u dlanu da i tvoja parola zivotna nece biti drugacija.
A sto se tice momaka u kaficima. Ni ja kao momak nemam pojma. Ali znam sta ja radim. Udjem sednem i gledam. Dodje kelner, narucim. Gledam i dalje (novost jel). I pocinjem da se nerviram. Zasto, ti se mozda pitas ( a mozda i ne? ). E, pa zato sto kada bih hteo da pridjem nekoj devojci, trebo bi mi puk vojske. To je zdravo tesko. Jerbo devojke samo snimaju sa strane. Ko je "lep i pametan"( lep = bogat, pametan = ima auto). A i to nije nista novo, jer pametnice sede kod kuce i ucestvuju u forumu.

Ciao mia ragazza od jednog samotnog Vaximiliana novosadskog :smile:

#33 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 30 December 2001 - 14:50

Sto se tica devojaka u kaficim potpuno te podrzavam jer je citava nacija u velikom jazu sto se tice morala. Posredstvom TV Pinka je usadjen novi turbo fazon koga neverovatnom brzinom slede klinke, pa cak i one malo poodmakle. Naravno da im ne mozes prici ako nisi mamin sin ili mafijas. Ipak ja potpuno nisam u fazonu muvanja i upoznavanja u kaficima zato sto tamo ne izlazim sa drugaricama vec sa sirim drustvom pa je mala verovatnoca tu za upoznavanje. Cak se ne moze reci ni da izlazim po kaficima, vec samo svracam. Ima mnogo interesantnijih stvari da se radi i mnogo boljih nacina za upoznavanje.
Objasni mi, koja je to prica izmedju Beogradjana i Novosadjana: zasto se ne podnose? Ja licno strasno volim lale :smile: ali sam imala negativna iskustva sa Novosadjanima zato sto sam iz Beograda :sad:.

[ Izmena poruke: pametnica na dan 2001-12-30 14:53 ]

#34 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 30 December 2001 - 18:02

zar ti cela ta prica vax oko para i devojaka nije deplasirana me ni sve to deluje kao izgovor za sopstvenu nesposobnost ( vax nista licno pricam generalno) kao i prica od pametnice o maminim sinovima i mafijasima pazi nije da toga nema i to jeste uticaj pink kulture , ekonomskog stanja i citave vulgarizacije naseg drustva u poslednjih deset godina tako da se tim istim i nije nudila neka alternativa,ali nije sve bas toliko crno mozda jednostavno promeni kafic:smile:
sto se tice price beograd novi sad....
klasican primer kompleksa beograda ,mada iskreno nema nikakvih povoda za to,ali sa druge strane imas i one koje ne e ni da pricaju sa tobom jer misle da su svi beogradjani isfolirani
ps. a propo teme topica pametnice iskreno se nadam da ti kelner za novu godinu nece biti nadrndan ako ides negde:smile::roll:


_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-12-30 18:07 ]

#35 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 30 December 2001 - 18:58

Naravno da ne mislim da su sve devojke takve. Eto, u mom okruzenju nema nijedne koja je u tom fazonu. Naravno zavisi i od kafica u koji izlazis. Ja kazem da mnogo takvih ima , pogotovo na mom fakultetu. Da nisam cula svojim usima ne bih verovala da se devojke upisuju na Prava da bi se udale.
Ja sam klasican tip koji ne zalazi u neke fancy kafice, obicno se motam po "rupama".
p.s. freak, idem na privatnu zurku tako da nece biti problema sa kelnerima, samo sa pijanim gostima :razz:
p.p.s. :smile::smile::smile:Napokon si se vratio na forum. Cekala sam te. :smile: :smile: :smile:

[ Izmena poruke: pametnica na dan 2001-12-30 19:02 ]

#36 Vaximilian

Vaximilian
  • Members
  • 73 posts

Posted 31 December 2001 - 02:57

Za freaka ili ti frika, a mozda i her flicka, as you like:

Dragi moj nepoznati dopisnice. Ono sto ja rekoh u vezi devojaka da traze "lepe" i "pametne" ja ne koristim kao opravdanje svojih nekijeh poraza na tom bojnom polju. Ali postoji nesto sto se zove moc. Novcana ili novcana ili (da li sam pomenuo?) novcana. Para vrti di burgija nece. A i to primetih u situaciji kad sam mogao da se istaknem kao pripadnik BMW, GOLF, MERZ pavijana. Naime kad smo moj mi kum & ja usli u jedan tzv kafic niko na nas (mislim na lepsi pol) nije ni trepavicnu dlaku bacio, a kamoli oko. Ali cim mi je moj mi gore pomenuti kum izvadio kljuceve od kola Pasata (isti znak na kljucevima kao i Golf) i pored nji stavio svoju nokijicu, poceli smo da bivamo primecivani. E da li ti ovo zvuci kao opravdanje za nesposobnost ili kao rezultat uspelog experimenta. Prijatelju.
A sto se tice relacije NS - BG (dobra je veza, bus ide svakih 15 minuta), ja kao pripadnik "precanske" strane mogu da kazem da BG-u nista ne fali sem sto je malo juzno :smile:. A i kod vas brate nema di da se izadje i snadje. Toliki grad, a nista. A svi redom pricaju kako je super. Pa gde to?!? Morate postaviti za nas Yenkije neke putokaze da bi lakse nasli di su zurke. Ili pak mozda dapace dagusce hocete konzervirane tipove zurki (NO ALIENS). Molim te nabroj mi 5 mesta gde se covek u BG moze dobro provesti a da na tim mestima nema PINK-a i ostalih cuda tog tipa, a i da nije RAVE, TECHNO, ACID ili poput toga slicno. Mozda puno trazim, ali taki smo ti mi ode "gore".

#37 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 02 January 2002 - 04:49

cyber druze izvini ako sam te na neki nacin isprovocirao ja nisam govorio licno o tebi nego uopsteno sto se tice tvoje price ona je tacna ali nazalost odavno su svi navikli na nju pa je i neprimecuju sto se tice mesta u beogradu nije da ih nema nego je veci problem sto se ona brzo pokvare postanu komercialna i zbog para se menjaju menjaju strukturu ljudi itd
sada neces mi verovati da je nekada davno dok ja nisam ni cuo za techno muziku industrija cuvena rupa i jedno od najgorih mesta u bg bila mnogo gotivno mesto, jasam uhvatio malo deo te stare industrije mada toga tada nisam ni bio svesan evo ako nezelis da slusas elektro mogu ti reci da ponovo rtadi akademija kultno mesto beograda mada je diskutabilan kvalitet toga mesta imas jos par mesta mada bih morao znati sta tacno volis da bih ti rekao koja su :smile::smile::smile:
ps. pametnice vax and rest of crew
srecna nova godina i sve najlepse
_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2002-01-02 04:58 ]

#38 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 02 January 2002 - 17:48

...Ma sta ce kog vraga devojke u kaficima? :lol:

#39 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 02 January 2002 - 19:39

ovo je bash lep forum
mali krug ljudi
ja sam bash uzivao prateci ovu veoma cudnu i interesantnu temu
srecom niste imali do sada UEDELIJU, ako dodje, propade i ova grupa
inace gledao sam BEAUTIFUL MIND juce u cinema i jako je dobar film pogledajte ga i vi.

miloshe kako ti se zove taj university u bostonu i da li ima tennis,
ovo mi mozesh javiti na prkib93@hotmail.com
da neseremo o necemu shto ljude neinteresuje

#40 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 02 January 2002 - 19:53

e , josh neshto

srecni vam rodjendani u iducoj godini

i, izvini ali ja sam tek u toku ove teme provalio da je FREAK zensko, mislim teta. ( sorry )

prkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

#41 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 02 January 2002 - 21:39

po cemu si zakljucio da je freak zensk

#42 Vaximilian

Vaximilian
  • Members
  • 73 posts

Posted 02 January 2002 - 23:04

Za Freak-a:
Misli covek da pravi juskarci moraju da koriste ruzne reci, mislim da te je zato proglasio tetom.
Bio na (u) Akademiji. Nije bilo lose.
Volim dobar rok, volim Corbu, Quin, Deep Purple, Koshin... Al' najvise volim dobre tamburase (naravno, zbog njih nikada ne bih isao u Bg zato sto su u NS najbolji).
A pre svega, i posle svega, i iznad svega - Djoleta!!!!!!!!!
Imam neke drugare u Zemunu i na Konjarniku.
Vodali me ovamo-onamo, mnogo puta. Osim Akademije, nista pametno nisu izmislili.
Zelim ti srecnu Novu... Valda ce biti srecna iako meni ni 2oo1. nije bila nesrecna. naprotiv.
Narode,
Potpuno ste zaboravili na osnovnu temu: devojke u kaficima. Danas sam, kod mene u "Royal"-u video jednu dobru. Kazem to drugu, a on meni:"Ona nije dobra, ona je samo lepa i zgodna. Da je dobra, dala bi i meni i tebi!"
Ajd' uzdravlje.

#43 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 03 January 2002 - 01:04

Misli covek da pravi juskarci moraju da koriste ruzne reci, mislim da te je zato proglasio tetom. 


Sta su to juskarci?

#44 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 03 January 2002 - 01:14

Ah da, zaboravih najvaznije:
Puno srece, zdravlja , uspeha i lepih zena i muskaraca (ili juskaraca) u kaficima vam zelim!
p.s. Potpuno ste zaboravili na Fili koji je super, a i Resava je ok.

#45 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 03 January 2002 - 03:14

sta da ti kazem mnogo trazis kako spojiti rock kosheen djoleta ..... u jednom
evo kao prvo imas za srpsku novu u beogradu kosheen i neke valjda kanadske dj. neznam tacno u hali sportova na nbg
pa imas opet koncert djoleta
a za rock se snadji sam
sto se tice mesta lepo rece za fili mada nije ni dolar los mada nije kao pre a i nisam bas dugo bio to je ona teza kako sva mesta brzo propadnu sada ima jos par nekih mesta koja nisam video pa kada vidim ja cu ti reci sta valja a do tada ti na demiju

da mozda osnovna tema nije bila devojke vec momci u kaficima :smile:(citaj kelneri)
ps. pametnice tebi zelim sto manje namrstenih kelnera i sto vise para za baksis istim :smile::roll:
_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2002-01-03 03:23 ]