Jump to content


Photo

Sta se desava sa momcima u kaficima?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
278 replies to this topic

#1 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 14 November 2001 - 01:53

Danas sam dozivela nesto neverovatno. Drustvo (nas devetoro) je izaslo u Okno gde nas je posluzio krajnje neljubazan momak. Mrstio se kada je moja drugarica napomenula da bi zelela limun uz caj.Non-stop je bio nadrndan. Popili smo nekoliko tura pica i kada je trebalo da naplati rekao je :" Donecu svoj blokcic, i bolje da se ti racuni slazu sa onim sto ja imam zapisano". Revoltirani zbog toga (jer ipak im ostavljamo veliku lovu za sva ta pica koja smo popili)nismo mu ostavili baksis i on je napravio skandal. Pri tome uopste nije ukapirao poentu vec je mislio da smo neke skrtare. Na kraju je rekao "Ne mogu da verujem!Recite mi sledeci put kada dolazite da vam sacuvam sto!". I sta sada? Zbog nekog nadrndanog tipa ja ne smem da krocim u taj kafic.Sto je najgori svi ostali momci su izuzetno o.k. i mesto mi se jako svidja, samo je taj decko neverovatan.

[ Izmena poruke: pametnica na dan 2001-11-14 01:57 ]

#2 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 14 November 2001 - 02:27

jer to neka stranica ili ispovest iz tvoga dnevnika, a i ti hoces mnogo hoces caj pa i jos sa limunom nece moci, a i ocigledno ne ide po kaficima jer si jos i dobro prosla moglasi da popijes us kafu koju pljuvacku ili slinu. pa ti izvuci naravoucenije
kelner je uvek u pravu!!!!!!!!!!!!!!
i jos nesto meni drugar tamo radi pa se nadam da nije bio on.
blago tebi kada imas para da ides po kaficima
mada ovo meni lici na reklamu za kafic jer svaka reklana je dobra reklamea jel sam u pravu

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-14 02:30 ]

#3 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 14 November 2001 - 09:55

Ne kapiram zasto me napadas. Nicim nisam izazvala takvo njegovo ponasanje, niti iko od iz mog drustva. Nadam se da to nije tvoj prijatelj bio, mada i kapiram zasto imas zastitinicki odnos prema tom mestu.Imam super odnos sa konobarima i ovo mi je prvo negativno iskustvo. Ne mogu da verujem da nas je on iz cista mira maltene nazvao lazovima. Mesto je super (ovo sada jeste reklama!), i svi su momci naglasavam divni, osim ovog decka.
I ,molim te, nemoj me odmah svrstavati u neke svoje kalupe beogradskih lovatora sto vise po kaficima, niti u mamine razmazene devojcice posto me apsolutno ne znas. Da se tebi obako nesto desilo i da ti drug ne radi tamo ,mislim da bi skroz drugacije reagovao.

#4 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 14 November 2001 - 14:51

pogresnosi skapirala stvari niti sam te napadao niti sam te svrstavao u nikakve lovatore ili mamine razmazene devojcice to je sve bilo samo moje zezanje u pola noci , i ja blejim nekada po tim istim mestima,nemoj da se nerviras iskuliraj a ja ti se stvarno izvinjavam ako si se osetila uvredjenim ovim mojim postom
PEACE

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-14 14:54 ]

#5 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 14 November 2001 - 17:54

o.k. Pogresno sam te skapirala. I ja sam nervozna poslednjih dana, verovatno zato sto mi se blizi rodjendan. Mrzim svoje rodjendane!

p.s. Da ti se drug ne zove mozda Filip?

#6 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 15 November 2001 - 03:13

drug mi se ne zove filip ali nemoj da se nerviras mozda i tom kelneru ide uskoro rodjendan pa je nervozan
ps: srecan rodjenda
sto nevolis svoj rodjenda da li zbog godina koje punis ili .....

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-15 03:16 ]

#7 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 15 November 2001 - 11:42

Ma nije Filip taj decko, Filip je sjajan! (ups, povecavaju se sanse da taj neljubazni ipak jeste tvoj drug).
Inace, punim 22 godine i nisam nesrecna zbog toga (mislim na godine). Jednostavno ne znam ,valjda, da se izborim sa tolikom paznjom. Svake godine jednostavno nestanem na dan rodjendana a sada nemam gde da odem.
p.s. Razlog tvog nocnog gluvarenja je insomnia ili .....

#8 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 16 November 2001 - 02:14

svaka cast na moci zapazanja pa delimicno insomnia ali ne znam obicno nocu dodjem na net jer sam tada kuci a i ne volim da spavam mnogo, ada da budem iskren ni ja nevolim rodjendane jer pocinjem da se osecam kao starac u telu nekog klinca a napunio sam tek 23, hee e nadam se da nije moj drug jer on baksis uzima sam heeee
posto suzavas krug da neradis ti za neku sluzbu ili studiras za pandurku ili imas sindrom ilije cvorovica hheee ovo je sala naravno pa pozdrav do sledeceg puta
ps. pametnice ovo postoje privat forum ali definitivno odmor od isfrustriranih likova sa politickih foruma i raznih likova sa sportskih , u koje se ubrajam i ja ...





.

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-16 02:27 ]

#9 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 16 November 2001 - 10:35

Istina, totalno je postao private forum. Sta mogu kada me drugi kuliraju :smile: Znam da visis po sportskim forumima, istrazivala sam kada sam dobila tvoj prvi odgovor. Dobro, i to istrazivanje je pomalo u duhu moje buduce profesije (mega pravnica).
Sto se tice insomnije, potpuno te razumem jer povremeno patim od iste.
Prosto da se zapitas kakva je ovo zemlja ako se ljudi sa 22 i 23 osecaju kao starci.
p.s. Da li tvoj drug ima bradicu? (Cisto da razjasnim)

Odbrojavanje pocinje: jos dva dana do mog rodjendana

#10 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 17 November 2001 - 19:50

pazi posto vidim da si skoro postala clan ovog foruma ja bih te posavetovao da se ne upustas u topic srbija jer ja sam se nesto trudio letos i ranije ali sam shvatio da je ono tamo cisto gubljenje vremena jer je pun isfrustriranih ljudi koji da me izvines seru ko sta hoce ( verivatno si se i sama uverilia0 uz izvinjenje ljudima koji su sasvim ok a sportski forum ti je cisto zezanje tu sta mozes da cujes ne mozes nigde malo se zezas isprovociras nekog lika i onda te oni psuju...cisto da se nasmejes .jos jedan dan . nema bradicu suzava se krug osumnicenih hmhmhmhm
ps onaj saveti zaboravi jer nisam bas ja onaj koji treba da savetuje ljude
it's final count down


_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-17 19:54 ]

#11 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 17 November 2001 - 22:21

Bedak. Ispada da smo se stvarno zakacili sa tvojim prijatellljem. Ovim je moja istraga zavrsena.

#12 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 19 November 2001 - 00:58

"brate nemoj da se kacis sa mojim prijateljima" heehehehe salim se a ljudi se jos kace po kaficima jer to retro fazon opet in . ali ima jos kelnera samo se suzava krug

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-11-19 01:01 ]

#13 MiloshBB

MiloshBB
  • Members
  • 3 posts

Posted 18 December 2001 - 19:39

Bas vam je simpa ovaj topic :smile:

Pozdrav iz Bostona

#14 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 19 December 2001 - 02:59

samo se ukljuci goste primamo

#15 MiloshBB

MiloshBB
  • Members
  • 3 posts

Posted 19 December 2001 - 06:04

Pa ne znam, evo ja kao kolega tog tipa(uz fax radim u jednom restoranu ovde u Bostonu) i razumem ga i ne razumem. letos kad sam bio u BG provalio sam da su keshe malo neljubazne sto je donekle razumljivo jer ljudi retko ostavljaju baksis.Placeni su mesecno i isto im se hvata bili ljubazni ili ne. Ovde je druga prica , koliko si ljubazan sa ljudima toliko para dobijes . Ja sam bas ostavljao dobre baksise latos, ponekad me konobar samo onako zacudjeno pogleda i zahvali se. Sledeci put kad dodjem kez od uva do uva i super usluga .