Jump to content


Photo

jos o Arsenu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 22 April 2005 - 15:49

Šta da kažem, kriv sam. :D Ali kako drugačije čovjek da odreaguje, pogledajte moj profil - ja sam nov na forumu, a svi ste mi novi, normalno da sam sumnjičav (bolje da sačuvam glavu nego da prepoznam dobro u ljudima, bar za početak :lol:) No, nema veze. MP3 CD koji spominjete ja već imam tako da ću u toliko i toliko sati na veče kad bude koncert upaliti winamp i slušati "skoro kao da sam tamo" :huh: Vama ipak hvala! Pozdrav!

Ej, mamlaze! Ne tuguj. Bez obzira na Arsena, zagrli devojku i uzivaj. Vise to vredi od bilo koje Arsenove pesme.
Salim se , ne ljuti se. Bio sam mrtav ozbiljan da vam platim karte.
Upravo cekam JUTRO da mu dam CD-ove. :huh:

#17 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 25 April 2005 - 07:11

Novi koncert Arsena, Gabi i matije u četvrtak. Eto prilike za "zaboravne". :lol:

#18 jasmina.p

jasmina.p
  • Members
  • 104 posts

Posted 25 April 2005 - 09:52

necu na drugi koncert.To nije to.To nije filmska traka pa da se samo pusti.Arsen je Unique,a i verovatno su ga godine i bolest malo potrosila.
Juce sam srela Boru Corbu.Pitam ;"boro, jeste li nabavili karte za A. kjoncert?"
Kaze, "nisam ,pitala me ministarka(nisam pitala ,koja),pa sam kartu dao njoj.E, pa kad ne ide Bora ,mislim eto, ne moram ni ja.

Kiselo .kiselo....

#19 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 10 May 2005 - 06:54

necu na drugi koncert.To nije to.To nije filmska traka pa da se samo pusti.Arsen je Unique,a i verovatno su ga godine i bolest malo potrosila.
Juce sam srela Boru Corbu.Pitam ;"boro, jeste li nabavili karte za A. kjoncert?"
Kaze, "nisam ,pitala me ministarka(nisam pitala ,koja),pa sam kartu dao njoj.E, pa kad ne ide Bora ,mislim eto, ne moram ni ja.

Kiselo .kiselo....

Za sve koji budu na koncertima ARSENA, GABI i MATIJE u Beogradu i Novom Sadu molba da svoje utiske iznesu na Forumu.
Predlažem da to ne bude na ovoj TEMI o kartama. Nego da svi pređu na BRILJATAN PESNIK, ZAR NE.
U NIN-u je objavljen dobar intervju sa ARSENOM (Petar Popović).

#20 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 11 May 2005 - 06:41

Bio je koncert u Domu sindikata.
Kao i mnogi pre ovoga - sjajan.
Možda se nekima nije dopalo mnogo jazz elemenata u aranžmanima i u sviranju Matijinog banda. Ali su im se sigurno dopale stare pesme i Gabi i Arsena (uključujući i tapšanje u ritmu!!!). Ne može se svima ugoditi. Meni se jako dopadaju i pesme koje se ne čuju često, a i nove sa CD-a NA ZLU PUTU.
Ko nije znao do sada mopgao je da čuje kako Gabi sjajno peva i kako Matija "jede" klavir. Arsen je bio u formi, malo uzdržan, posle svega što je preživeo to i nije čudo. RTS je snimala koncert i uskoro ce moci da se vidi snimak. :lol:

#21 Jutro

Jutro
  • Members
  • 343 posts

Posted 11 May 2005 - 10:58

Ni sam ne znam sta da dodam na Jadranov komentar. Koncert je bio odlican, Arsen sarmantan. Izdvojio bih odlicanu komunikaciju koji Arsen ima sa publikom. Kada se na pocetku koncerta pojavio na sceni aplauz je trajao 5-10 minuta, a kompletna publika je stajala na nogama. Mislim da je i njemu 'steglo srce', uz komentar 'Nemojte preterivati'. Izgleda da se i sam iznenadio cinjenicom da nije bilo slobodnog mesta u sali. Kaze da je mislio da ga je posle 15 godina pauze u Srbiji 'pola publike zaboravilo, a druga polovina nije stigla da upozna'. Utisak mi je da je Arsen dosao u Dom Sindikata da 'zatvori' krug, 40 godina od prvog solistickog koncerta na istom mestu. Nazalost, nije mogao da otpeva kompletan opus sto je publika od njega 'podsvesno' ocekivala.
Gabi je takodje pevala 'iz duse' i ocigledno da je uzivala u razmeni emocija sa publikom. Prateci bend, uz sina Meteju kao sefa orkestra, odlican - prvoklasni skolovani muzicri, odlicno 'usvirani'. Jos jednom: Bravo!