Jump to content


Photo

jos o Arsenu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 jasmina.p

jasmina.p
  • Members
  • 104 posts

Posted 18 April 2005 - 12:27

Zna li neko nesto o prodaji karata?Zvala sam dom sindokata,kazu da jos nemaju informacija o pustanju karata u prodaju .Nisam sigurna da ne lazu .Ovaj koncert je dugo ocekivan,interesovanje je veliko,sala mala ,tek toliko da se karte podele prijateljima.
Molim Vas, ako cujete nesto o prodaji karata(vazan mi jr dakle taj prvi dan),JAVITE!na PM ili jednostavno objavite na topic-u
HVALA!!!!

#2 Jutro

Jutro
  • Members
  • 343 posts

Posted 18 April 2005 - 13:15

Jasmina,

karte su pustene u prodaju u subotu u 13h. Zena i ja smo bili tamo oko 13 i 15, a red za karte bio je do Promocije. Kako mi je zena trudna i ima ooogroman stomak, ja sam se sklonio u stranu, a ona je prosla do saltera zahvaljujuci razumevanju nasih dobrih sugradjana. Becka skola, sta ces.

Nadam se da ces imati srece. Probaj odmah sada. Telefon biletarnice je :323 48 49. Karte kostaju 1.600 i 1.800 dinara.

Puno srece.

#3 ml01172

ml01172
  • Members
  • 194 posts

Posted 18 April 2005 - 18:29

Aaa.... Čak i kad bih imao sreće dakle da zateknem da ima karata, ne bih imao pare da ih platim. Volio bih da moja djevojka i ja idemo zajedno, ali onda bi to bilo 3500 dinara što je za mene skromnog studenta o svojoj plati mnooogooo.... :(( A baš bih jaako volio da ga čujem, baš mi je tuga...

#4 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 13:35

Zna li neko nesto o prodaji karata?Zvala sam dom sindokata,kazu da jos nemaju informacija o pustanju karata u prodaju .Nisam sigurna da ne lazu .Ovaj koncert je dugo ocekivan,interesovanje je veliko,sala mala ,tek toliko da se karte podele prijateljima.
Molim Vas, ako cujete nesto o prodaji karata(vazan mi jr dakle taj prvi dan),JAVITE!na PM ili jednostavno objavite na topic-u
HVALA!!!!

Jasmina, da li si nabavila kartu!
Ako nisi-da trazimo vezu.

#5 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 13:38

Aaa.... Čak i kad bih imao sreće dakle da zateknem da ima karata, ne bih imao pare da ih platim. Volio bih da moja djevojka i ja idemo zajedno, ali onda bi to bilo 3500 dinara što je za mene skromnog studenta o svojoj plati mnooogooo.... :lol:( A baš bih jaako volio da ga čujem, baš mi je tuga...

Alo!
Da si se javio ranije mogao si od mene da dobijes donaciju.

#6 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 13:43

Jasmina,

karte su pustene u prodaju u subotu u 13h. Zena i ja smo bili tamo oko 13 i 15, a red za karte bio je do Promocije. Kako mi je zena trudna i ima ooogroman stomak, ja sam se sklonio u stranu, a ona je prosla do saltera zahvaljujuci razumevanju nasih dobrih sugradjana. Becka skola, sta ces.

Nadam se da ces imati srece. Probaj odmah sada. Telefon biletarnice je :323 48 49. Karte kostaju 1.600 i 1.800 dinara.

Puno srece.

Mozda u bilet servisu imaju neku kartu!

#7 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 14:00

Evo jednog zanimljivog site-a o Arsenu.
Čovek iz Niš napravio na svoju ruku!!! Sve što ima o Arsenu.
A prošle godine dobio sina i dao mu ime Matija.
Joe je gori od mene!!
http://www.balkansec...index_main.html

#8 ml01172

ml01172
  • Members
  • 194 posts

Posted 21 April 2005 - 14:14

Alo!
Da si se javio ranije mogao si od mene da dobijes donaciju.

Puff... da si mi prije rekao pa da ti se ranije javim... može li da ti se sad ranije javim? :lol:

#9 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 14:37

Alo!
Da si se javio ranije mogao si od mene da dobijes donaciju.

Puff... da si mi prije rekao pa da ti se ranije javim... može li da ti se sad ranije javim? :lol:

Javi se. Prvo zovi BILET SERVIS ili Dom Sindikata da li ima karata.
Budes li me slagao pevace ti Goca Bozinovska na svadbi.

#10 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 21 April 2005 - 14:43

Alo!
Da si se javio ranije mogao si od mene da dobijes donaciju.

Puff... da si mi prije rekao pa da ti se ranije javim... može li da ti se sad ranije javim? :lol:

Javi se. Prvo zovi BILET SERVIS ili Dom Sindikata da li ima karata.
Budes li me slagao pevace ti Goca Bozinovska na svadbi.

Hej, sreckovicu.
Ima 10. red na balkonu u Bilet servisu.
Imas li telefon?
Donesi dve karte da ih vidim i dobices 3200 dinara. Veruj mi.
Da li sam ja nomalan?
Ako cuje moja zena...
Nadam se da je investicija ok. Ako nisi bio nikad na Arsenovom konceru eto prilike da ga zamrzis a onda vracaj pare.

#11 ml01172

ml01172
  • Members
  • 194 posts

Posted 21 April 2005 - 19:25

Javi se. Prvo zovi BILET SERVIS ili Dom Sindikata da li ima karata.
Budes li me slagao pevace ti Goca Bozinovska na svadbi.
Hej, sreckovicu.
Ima 10. red na balkonu u Bilet servisu.
Imas li telefon?
Donesi dve karte da ih vidim i dobices 3200 dinara. Veruj  mi.
Da li sam ja nomalan?
Ako cuje moja zena...
Nadam se da je investicija ok. Ako nisi bio nikad na Arsenovom konceru eto prilike da ga zamrzis a onda vracaj pare.

:huh: :lol: Sumnjiv si mi. Ne vjerujem ti :huh:

Edited by ml01172, 21 April 2005 - 19:27.


#12 jasmina.p

jasmina.p
  • Members
  • 104 posts

Posted 21 April 2005 - 21:33

Zna li neko nesto o prodaji karata?Zvala sam dom sindokata,kazu da jos nemaju informacija o pustanju karata u prodaju .Nisam sigurna da ne lazu .Ovaj koncert je dugo ocekivan,interesovanje je veliko,sala mala ,tek toliko da se karte podele prijateljima.
  Molim Vas, ako cujete nesto o prodaji karata(vazan mi jr dakle taj prvi dan),JAVITE!na PM ili jednostavno objavite na topic-u
    HVALA!!!!

Jasmina, da li si nabavila kartu!
Ako nisi-da trazimo vezu.


da trazimo ,mislim vezu a moze li i popust/

#13 Jadran.Brkic

Jadran.Brkic
  • Members
  • 15 posts

Posted 22 April 2005 - 06:31

Javi se. Prvo zovi BILET SERVIS ili Dom Sindikata da li ima karata.
Budes li me slagao pevace ti Goca Bozinovska na svadbi.
Hej, sreckovicu.
Ima 10. red na balkonu u Bilet servisu.
Imas li telefon?
Donesi dve karte da ih vidim i dobices 3200 dinara. Veruj  mi.
Da li sam ja nomalan?
Ako cuje moja zena...
Nadam se da je investicija ok. Ako nisi bio nikad na Arsenovom konceru eto prilike da ga zamrzis a onda vracaj pare.

:huh: :lol: Sumnjiv si mi. Ne vjerujem ti :huh:

Pogresna procena. Zao mi je sto si propustio sansu da sa devojkom vidis koncert besplatno.
Mozes da pitas JUTRO. Njemu sam obecao da cu mu pokloniti neke Arsenove CD-ove i vec smo se culi. Danas cu mu ih dati!! Pozdravi devojku. Na Buvljaku mozes da nadjes Arsenove MP3 kolekcije(ako ti nije stalo do savrsenog zvuka). Loša zamena za koncert.
Znam da je zvucalo neverovatno ali ima nas raznih. Coveku iz Niša koji je napravio onaj site o Arsenu(nikad ga nisam sreo), sam poslao, kad mu se rodio sin Matija, poklon (knjigu, CD i novac).

#14 Jutro

Jutro
  • Members
  • 343 posts

Posted 22 April 2005 - 11:56

Zelim javno da potvrdim da je izjava gospodina Brkica tacna.

Ljubaznoscu ovog gospodina, osim CD-ova, na mail sam dobio i interesantan Arsenov intervju dat Playboy-u (Hr). Pa, bih po pitanju sumnjicavosti forumasa mlo1172 izdvojio deo razgovora:

PLAYBOY: Kako biste opisai svoju publiku?

ARSEN: Jedan moj vjerni prijatelj Bosanac veli:"Arsenova publika? To nije publika. To je sekta!" O tome se radi, ja nisam čovjek masovnog prihvaćanja, nikad me nisu uzimali kao što danas uzimaju, što ja znam, Gibonnija, nego su to uvijek bili ljudi posebnog odredjenja, koji su valjda tražili nešto posebno i nešto od toga nalazili u mojemu radu.


Elem, dragi ml01172, propustio si priliku divnog provoda sa svojom devojkom i uzivanje u Arsenovim stihovima. Sledeci put imaj na umu da umetnost oplemenjuje ljude, a preterana sumnjicavost koliko cuva glavu, toliko nekad sprecava da prepoznas ono najbolje u drugim ljudima

#15 ml01172

ml01172
  • Members
  • 194 posts

Posted 22 April 2005 - 14:35

Sledeci put imaj na umu da umetnost oplemenjuje ljude, a preterana sumnjicavost koliko cuva glavu, toliko nekad sprecava da prepoznas ono najbolje u drugim ljudima

Šta da kažem, kriv sam. :huh: Ali kako drugačije čovjek da odreaguje, pogledajte moj profil - ja sam nov na forumu, a svi ste mi novi, normalno da sam sumnjičav (bolje da sačuvam glavu nego da prepoznam dobro u ljudima, bar za početak :lol:) No, nema veze. MP3 CD koji spominjete ja već imam tako da ću u toliko i toliko sati na veče kad bude koncert upaliti winamp i slušati "skoro kao da sam tamo" :huh: Vama ipak hvala! Pozdrav!