Jump to content

Photo

Big Brother na b92

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7048 replies to this topic

#1 kobi86

kobi86
  • Members
  • 31 posts

Posted 10 April 2005 - 18:12

:huh: Oceli taj Big Brother !? Pricalo se da ce biti na RTS1 ali sad sam cuo da ga je B92 otkupio....oceli biti sta od Bog Brothera ili bilo kog reality show-a u B92???
Ima ih na biranje:Amazing Race,Super nanny,Survivor(Opstanak),Wife Swap(Zamena Zena),Beachlor,Big Brother......samo treba OTKUPITI LICENCU I PRONACI LJUDE!! :lol: to nije tesko ja mislim..

#2 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 10 April 2005 - 18:21

samo još naći nekog ko će to da gleda.... :lol: :huh:
toisto koliko sam video na rtl oduzima ceo petak uveče i ide dnevno i program se oslanja na njega....meni će to biti prilično odbojno...

#3 kobi86

kobi86
  • Members
  • 31 posts

Posted 10 April 2005 - 18:29

U Americi je Big Brother isao oko 2 dana u sedmici u 20:00 casova i po sat samo(to je bilo direktno ukljucenje u kucu),i za taj sat nekad 2 oni su im dali neke igre i tako to...samo da se vidi...a nece to trajati ceo dan na TV-u.....
A ja mislim da su reality show-ovi super i gledani bas,samo pogledajte kako je RTS gledana sa Jednostavnim zivotim(koji je zavrsio nazalost),i 48 sati svadba??
A u hrvatskoj uskoro krece Survivir(Opstanak)... :lol:

#4 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 10 April 2005 - 18:40

meni su sva tri koja si naveo odvratna..ali to ne znači da nisu gledana i isplativa za tv stanicu koja ih emituje..

#5 iorel

iorel
  • Members
  • 1,101 posts

Posted 10 April 2005 - 19:49

meni su sva tri koja si naveo odvratna..ali to ne znači da nisu gledana i isplativa za tv stanicu koja ih emituje..

Nista bezveznije i nedotupavnije od tzv reality emisija. + mnoge od njih su cista namestaljka (pojavljuju se u njima manekeni i manekenke) :lol:

#6 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 10 April 2005 - 22:05

reality show je nesto very very sick. ne zna se ko je bolesniji - oni koji ucestvuju ili oni koji voajerisu :lol:

#7 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 11 April 2005 - 01:46

A ja mislim da su reality show-ovi super i gledani bas,samo pogledajte kako je RTS gledana sa Jednostavnim zivotim(koji je zavrsio nazalost),i 48 sati svadba??

:lol:

Ne poznajem nikoga ko je fan pomenutih emisija.

#8 J'en ai marre!

J'en ai marre!
  • Members
  • 1,070 posts

Posted 11 April 2005 - 21:19

Сад видех рекламу за Big Brother на Б92. Биће "ускоро". Нисам ја то баш гледао на страњским каналима, ал' оно чудо на Кошави од пре пар година је било језиво. Мада, што јес' јес', цењена је шведска верзија због слободног понашања протагониста (то вероватно боље знају господа са Наташа Којић топика :lol:).

http://www.speedzone...ig_brother.html

#9 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 12 April 2005 - 00:03

meni pogotovu bilo drago kada je pušten promo u sred insajdera.... :lol: :huh: :huh: :D

#10 The Phoenix

The Phoenix
  • Members
  • 16 posts

Posted 12 April 2005 - 00:15

:huh: Oceli taj Big Brother !? Pricalo se da ce biti na RTS1 ali sad sam cuo da ga je B92 otkupio....oceli biti sta od Bog Brothera ili bilo kog reality show-a u B92???
Ima ih na biranje:Amazing Race,Super nanny,Survivor(Opstanak),Wife Swap(Zamena Zena),Beachlor,Big Brother......samo treba OTKUPITI LICENCU I PRONACI LJUDE!! :lol: to nije tesko ja mislim..

Većina tih show-ova je bilo prikazano u Hrvatskoj no moram priznati da nisu bas nesto.

#11 ctrl-alt-del

ctrl-alt-del
  • Members
  • 180 posts

Posted 12 April 2005 - 00:22

Posted on 12 Apr 2005, 01:03
  meni pogotovu bilo drago kada je pušten promo u sred insajdera.... 

Hehe,da, i ja ga tad videh po prvi put.

Sada i zvanicno prestajem da gledam B92.

I uzgred... neko pametan, ne secam se ko, je nedavno rekao "They are not reality shows, they are shows with no scripts.".

#12 purple rain

purple rain
  • Members
  • 742 posts

Posted 12 April 2005 - 08:35

auuu - katastrofa.
Nista imbecilnije nikad nije smisljeno za TV. Verovatno i originalni producent Big brothera umire od smeha iznenadjen u sta se sve to pretvorilo.
Najbolje su to opisali u Monkey dust - e to je nesto sto bi trebalo da se otkupi da se probudi ovaj ludi narod.

#13 filip78

filip78
  • Members
  • 6 posts

Posted 12 April 2005 - 16:11

ma ajte ljudi, bolje i big borther neko kraljica anastasija!!!!1 ne daj boze da procene da su im ove telenovele uspeh, tek smo onda naj*****

#14 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 12 April 2005 - 18:20

Znao sam da će se to i ovde desiti samo nisam očekivao da će to biti na B 92. Kad je onomad Big Brother išao na hrvatskom RTL-u svi su odlepili...
Ja i inače nepodnosim reality shows emisije, ali prema BB gajim duboki i iskren prezir...

#15 stvorina

stvorina
  • Members
  • 286 posts

Posted 12 April 2005 - 18:36

jaooo... kad se desi kohabitacija insajdera shubidua i big bradera...:lol: a za sledecju sezonu vrsni producenti spremaju neshto angazhovaniju kohabitaciju "survivor"a procesTVa i onog "apprentice"a... direktno iz den-sheveningen-haga... u istoj cjeliji sheshelj i naser oricj /// stay tuned ///