Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja


  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#121 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 12 September 2005 - 20:24

I jos nesto.... kako si na netu ako nisi instalirao XP? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Kao i svi normalni ljudi - preko Linux-a ili BSD-a :lol: :lol:

Podseti me na onaj vic sa Mujom i Hasom kad toce vodu na benzinskoj pumpi i kao satro voze na istu uz dodatak male magicne pilule :lol:
  • 0

#122 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 13 September 2005 - 00:12

Komplikovano ti je pitanje za pisanje na forumu. Najpre reci da li instaliras XP na cistom racunaru, da li si pravio particije, da li si pokusao instalaciju na primarnoj particiji ... daj neku blizu informaciju... I jos nesto.... kako si na netu ako nisi instalirao XP? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Hehe, da li si ti uopste procitao sta sam ja napisao? :lol: Problem solved.. Google almighty. :lol:
  • 0

#123 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 September 2005 - 00:22

Hm, valjda ce neko znati sta da uradim:

Instalirao sam XP Service Pack 3.5 pre neku nedelju, ali mi je od tada masina duplo sporija. Da li je u pitanju zahtevnost verzije ili su u pitanju neke reglaze koje mi mozda promicu? Unapred zahvalan. :lol:

P.S. Pentium IV, 2.26 GHz, 512 Mb RAM.
  • 0

#124 LayneStaley

LayneStaley
  • Members
  • 466 posts

Posted 13 September 2005 - 08:38

Instalirao sam XP Service Pack 3.5 pre neku nedelju...


Kako sp 3.5? Otkud ti to? :lol:
  • 0

#125 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 September 2005 - 14:28

Pa, najnovija verzija XP, znacajno poboljsani SP 2. Imam ortaka koji drzi neki cyber cafe pa mi instalirao covek, a odakle njemu - mogu da ga pitam. :lol:

Nego, sta bre da radim? :lol:
  • 0

#126 marquis

marquis
  • Members
  • 96 posts

Posted 13 September 2005 - 16:12

Hm, valjda ce neko znati sta da uradim:

Instalirao sam XP Service Pack 3.5 pre neku nedelju, ali mi je od tada masina duplo sporija. Da li je u pitanju zahtevnost verzije ili su u pitanju neke reglaze koje mi mozda promicu? Unapred zahvalan. :lol:

P.S. Pentium IV, 2.26 GHz, 512 Mb RAM.

<{POST_SNAPBACK}>

Probaj za pocetak da deinstaliras taj nazovi "service pack" i vidi da li se kompjuter isto ponasa.
To nije zvanican service pack tako da tu mozda lezi zec :lol:
  • 0

#127 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 13 September 2005 - 18:19

A sto nisi malo googlisao taj SP 3.5 pre nego sto si ga instalirao... zar ti nije cudno sto se zove 3.5, a ne recimo 3 ili 2.5? U svakom slucaju deinstalacija moze da pomogne ako ne... rezac pa rezi sta ti treba pa reinstalacija sistema...
  • 0

#128 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 13 September 2005 - 19:55

Pa, najnovija verzija XP, znacajno poboljsani SP 2. Imam ortaka koji drzi neki cyber cafe pa mi instalirao covek, a odakle njemu - mogu da ga pitam. :lol:

Nego, sta bre da radim? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



Aman, gde li je to nasao? :lol:

Ja jos uvek koristim SP1 i nije mi nista, sve idealno. Inace mnogo njih se zalilo na SP2 pa nisam zelela da eksperimentisem uopste.
  • 0

#129 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 13 September 2005 - 20:13

treba da prebacim neke tekstove iz worda pisane sa čšćžđ (nisu zu fontovi u pitanju, već ono kad samo promeniš language u taskbaru) adobe illustrator 10. kad to uradim, umesto čćšđž dobijem kuke i motike. šta da radim?
i da, mora da bude adobe ilustrator. i ne, neću da pišem yu fontovima.

ne znam da li smem da postavim pitanje dok prethodno nije rešeno, ali mi je hića pa moram.
  • 0

#130 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 13 September 2005 - 20:17

treba da prebacim neke tekstove iz worda pisane sa čšćžđ (nisu zu fontovi u pitanju, već ono kad samo promeniš language u taskbaru) adobe illustrator 10. kad to uradim, umesto čćšđž dobijem kuke i motike. šta da radim?
i da, mora da bude adobe ilustrator. i ne, neću da pišem yu fontovima.

ne znam da li smem da postavim pitanje dok prethodno nije rešeno, ali mi je hića pa moram.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne smes, nikako. To je za ban. :lol:
  • 0

#131 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 13 September 2005 - 20:27

Ja jos uvek koristim SP1 i nije mi nista, sve idealno. Inace mnogo njih se zalilo na SP2 pa nisam zelela da eksperimentisem uopste.

<{POST_SNAPBACK}>


same here....
jedan od mojih ukucana ima SP2 i stalno nesto kuka....
  • 0

#132 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 13 September 2005 - 20:41

same here....
jedan od mojih ukucana ima SP2 i stalno nesto kuka....

<{POST_SNAPBACK}>


Ja jos nisam upoznao ni jednog coveka kome SP2 pravi probleme, bitno je samo da se SP2 instalira na sveze instaliran Windows XP i nema problema.
  • 0

#133 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 13 September 2005 - 21:26

Pa, najnovija verzija XP, znacajno poboljsani SP 2. Imam ortaka koji drzi neki cyber cafe pa mi instalirao covek, a odakle njemu - mogu da ga pitam. 

Nego, sta bre da radim?


A sto nisi malo googlisao taj SP 3.5 pre nego sto si ga instalirao... zar ti nije cudno sto se zove 3.5, a ne recimo 3 ili 2.5? U svakom slucaju deinstalacija moze da pomogne ako ne... rezac pa rezi sta ti treba pa reinstalacija sistema...

<{POST_SNAPBACK}>

nema sta da googlas. podjes na microsoft.com i vidis da ne postoji nista sto se zove Service Pack 3.5 ili 2.5 za WinXP, postoji samo SP2. Taj ti je sarlatan uvalio macka u vreci. Deinstaliraj sistem i kupi WinXP SP2 kod ovlastenog Microsoft predstavnika.
  • 0

#134 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 13 September 2005 - 22:00

Ja jos nisam upoznao ni jednog coveka kome SP2 pravi probleme, bitno je samo da se SP2 instalira na sveze instaliran Windows XP i nema problema.

<{POST_SNAPBACK}>


da li to iskljucuje windows update???
jer ja mislim da je on uradio auto-update, na njegov windows od ranije...
  • 0

#135 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 13 September 2005 - 22:11

da li to iskljucuje windows update???
jer ja mislim da je on uradio auto-update, na njegov windows od ranije...

<{POST_SNAPBACK}>


nije bitno da li si imao clean instalaciju, SP1, SP1 + updatez, SP2 se instalira i radi bez problema. potpuno je besmisleno uzdrzavati se od instaliranja SP2 na osnovu rekla-kazala tipa: "ma, nesto mi zapinje, bill je kriv". izlazenje na internet sa SP1 je potpuno rizicno, zamisli to kao da go istrcis na ulicu u januaru i molis prehladjene prolaznike da ti kijaju u lice.
  • 0