Jump to content

Photo

Kako odreagovati?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
70 replies to this topic

#61 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 10 April 2005 - 14:01

Danilo, nisam mislila na tebe nego na Kirhofa...sta nam napravi a da nije ni slutio.
Kad se ovako dzampaju neznanci na forumu, a da nece sin i otac...

Btw, po statistici, mart je mesec najvecih eksplozija agresije.

#62 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 10 April 2005 - 15:14

Danilo, nisam mislila na tebe nego na Kirhofa...sta nam napravi a da nije ni slutio.

ok,evo drugi put danas se miniram.... :huh: :lol: :lol: :huh: :huh: :D :P :huh:

#63 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 10 April 2005 - 15:47

Hvala bogu sada je April :lol:

#64 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 10 April 2005 - 15:57

Hvala bogu sada je April :lol:

Da, zato mislim da ce Joca malo da se iskulira. :huh:

#65 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 11 April 2005 - 05:42

gde hef prodje...
:lol:

Zeno, devojko "drugarice"! Dzabe pokusavas da popunis application form, trenutno ne primam pacijente. Keep tryin'

Let her blow, let her blow, Long and loud and hard and happy Let her blow.
No regrets, all my debts will be paid When I get laid Let her blow, let her blow, let her blow.

And let the train blow the whistle when I ..........

#66 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 11 April 2005 - 11:44

...tu topic ne raste :lol:

#67 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 11 April 2005 - 17:21

elle, dala si konstruktivan savet ko mallorn koja je glorfindelu na 'razvodim se', rekla 'razvedri se, proci ce te' il tako neku slichnu budalashtinu.

Zeno, devojko, lepoto, pcelice pametna - hoces li mi se vec jednom skinuti sa grbace.

ako pishesh na forumu, ochekuj da to da svako moze da prokomentarishe. zar nije to poenta foruma?

(ako je tema, otprilike iscrpljena, na sta mi ukazuju poslednji komentari pokretaca topika
ovaj kvot stavljam da podvucem poslednji komentar Dunadan)

ne znam jel to bas poenta foruma; trebalo bi da bude jedno od evidentnih pravila
svake pricaonice

#68 mighty_orion

mighty_orion
  • Members
  • 231 posts

Posted 11 April 2005 - 17:38

ja mislim da je poenta foruma
da se ljudi zbliže, tj. da misle da nisu sami :huh:

kao i da napišu šta god o nekoj temi misle..
i da probaju time da iznerviraju što je više ljudi moguće
čime postižu efekat razgovora i druženja a sede sami kod kuće :lol:

moćna stvar ovaj internet B)

#69 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 12 April 2005 - 10:45

elle, dala si konstruktivan savet ko mallorn koja je glorfindelu na 'razvodim se', rekla 'razvedri se, proci ce te' il tako neku slichnu budalashtinu.

Zeno, devojko, lepoto, pcelice pametna - hoces li mi se vec jednom skinuti sa grbace.

ako pishesh na forumu, ochekuj da to da svako moze da prokomentarishe. zar nije to poenta foruma?

(ako je tema, otprilike iscrpljena, na sta mi ukazuju poslednji komentari pokretaca topika

ne znam jel to bas poenta foruma; trebalo bi da bude jedno od evidentnih pravila
svake pricaonice

a sta je forum do prichaonica.

#70 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 April 2005 - 18:16

to Stoprocentni:

Neće biti promenjen ni posle izlaska iz kuće.

Približno o istom pričamo, najveća razlika je u metodima.

Naravno, ne zanosim se da će razgovor izmeniti roditelje, ali će pomoći sinu da izrazi svoje nezadovoljstvo i ne potisne ga.

Nema to veze da li neko od 25 godina živi sa roditeljima ili ne. Ako odnosi u porodici nisu dobri u tom dobu, nisu bili dobri ni u pubertetu, ni u detinjstvu.

Pogledaj ponovo moj prvi post. Ja sam tako bio dobar sin, prihvatao roditelje takve kakvi su (i sada ih naravno prihvatam), mislio "takvi su, pa šta", mislio da je to sve normalno, prilagođavao se njihovim zakonima i frustracijama, čudio se zašto sam izrastao u frustriranog drkadžiju...

Da bih tek sada počeo da otkrivam uzroke svog stalnog nezadovoljstva i lošeg karaktera. Kamo sreće da sam to uradio pre dvadeset godina. Bar nisam imao dece, jer bih i ja bio takav prema njima. Od frustriranih roditelja ne biva zdravo dete.

Da nastavimo ovdje, cisto da ne zamaramo ostale.

#71 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 14 April 2005 - 16:04

svake pricaonice

a sta je forum do prichaonica.

100% se slazem

to (ti) i kazem

----

a o temi dalje na tom podforumu, topiku, sto ga oznaci 100%ni