Jump to content


Photo

Vaši utisci o forumašima i forumašicama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28 replies to this topic

#1 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 03 April 2005 - 02:41

na ovom forumu boravim od meseca decembra 2003., međutim do sada nisam bio u prilici da lično upoznam previše drugih korisnika. oduvek sam želeo da upoznam pikoletu i kamichka, ali me bogovi, za sada, na razne načine ometaju u tome.

u osnovi, samo jednog korisnika uspeo sam do danas da upoznam: Doroti.
sve u svemu, Doroti je okej lik, njena priroda poseduje i uspone i padove, baš kao i prirode svakoga od nas. ipak, iskoristiću ovo mesto da upozorim zaru i sve druge Dorotine eventualne udvarače da to nije ona prelepa neuhvatljiva žena kakvu je znamo sa personal pic-a. ono tamo nije Doroti nego njena ćerka, a Ogi je, ustvari, Dorotin unuk. sama Doroti je jedna simpatična povučena bakica a njen sin je odrastao čovek koji uskoro snima treću ploču za Grand prodakšn. toliko.

#2 Doroti

Doroti
  • Members
  • 390 posts

Posted 03 April 2005 - 08:22

Dete moje, zašto otkrivaš svetu do sada dobro čuvanu tajnu da je Doroti, ustvari babac? Kako sada da nastavim dalje...Umesto lepe mamice živahnog pogleda, sada ćete pred sobom imati sliku smežurane, koščate ruke kako nabada po tastaturi trudeći se da dovrši rečenicu i misao, iako je u međuvremenu zaboravila šta je htela da kaže. :huh:
I za kraj Willow tvoj omiljeni smajlić :lol:

#3 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 03 April 2005 - 09:00

zasto li ja imam utisak da je ovo privatna rasprava (a.k.a. dirty laundry in public) :lol:

kad vec iznosite takvo nesto, dajte neke socne detalje, nemojte ovako da nam nedelju pretvarate u napet dan :huh:

#4 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 03 April 2005 - 15:17

oduvek sam želeo da upoznam pikoletu i kamichka, ali me bogovi, za sada, na razne načine ometaju u tome.

u osnovi, samo jednog korisnika uspeo sam do danas da upoznam: Doroti.

willow,
duboko me razocarala
tvoja pocetna
povrshna
pretpostavka
da na ovom turobnom svetu
iko ikoga poznaje.
mislila sam da te je zivot necemu naucio :lol:

#5 Wolfman

Wolfman
  • Sleepers
  • 59 posts

Posted 03 April 2005 - 16:25

Ja sam novi ovde... kako ovo uopste radi... :lol:

Da li je bilo pametno registrovati se?

#6 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 03 April 2005 - 16:30

Ja sam novi ovde... kako ovo uopste radi... :lol:

Da li je bilo pametno registrovati se?

Cekaj tu, sad ce doci jedan decko da te registruje.
Posted Image

#7 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 03 April 2005 - 16:39

ja mislim da je Willow zateleban u Doroti preko usiju pa sad tu prodaje fore da ne bi bilo drugih interesenata :lol:

#8 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 03 April 2005 - 17:08

zasto li ja imam utisak da je ovo privatna rasprava (a.k.a. dirty laundry in public) :lol:

kad vec iznosite takvo nesto, dajte neke socne detalje, nemojte ovako da nam nedelju pretvarate u napet dan  :huh:

ne, grešiš! nemam ja ništa protiv Doroti. to je jedna gospođa na pragu trećeg doba a sin joj svira harmoniku u orkestru "Romski Đurđevci", to je sve što znam. ovaj topik sam startovao iz jednog drugog nauma: naime, jedan izvor informacija mi je ovlaš natuknuo podatak da se svašta dešava iza kulisa ovog foruma: sklapaju se duboka prijateljstva ali isto tako otpočinju i razuzdane kres šeme. i tako, u pitanju je moja znatiželja: baš bih voleo da, kroz ovaj topik, dodatno produbim saznanja na tu temu... stoga bih zamolio sve forumaše i forumašice da se obuzdaju, kako se ne bi previše rasplinjavali u nekoj kantovskoj eteričnosti. i tak, budite, jebiga, koncizni i jezgroviti i jasni; pružite konkretne podatke a onda - bežite odavde...

#9 dzishn

dzishn
  • Members
  • 1,533 posts

Posted 03 April 2005 - 17:11

Ja sam novi ovde... kako ovo uopste radi...  :lol:

Da li je bilo pametno registrovati se?

Cekaj tu, sad ce doci jedan decko da te registruje.
Posted Image

best use thus! :huh:

helou 100%ni, kako ide?

#10 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 03 April 2005 - 17:23

Ja sam novi ovde... kako ovo uopste radi... :lol:

Da li je bilo pametno registrovati se?

vučko, beži odavde! idi sadi krompir na serbian cafeu...

#11 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 03 April 2005 - 17:24

ne, grešiš! nemam ja ništa protiv Doroti. to je jedna gospođa na pragu trećeg doba a sin joj svira harmoniku u orkestru "Romski Đurđevci", to je sve što znam.

Kakv smor i pri tome lazovcina ordinarna - verovatno je popio odbijanje i sada svoje baljezgarije iznosi na ovom mestu.

E slucajno ja poznajem Doroti i tvrdim da je sve ovo sto je ovaj (ne znam dovoljno pogrdan izraz ....popunite po zelji) napisao najobicnija laz i izivljavanje na najpodliji moguci nacin.

Obrati se Crvenom krstu - mozda ce ti oni dati da radis nesto od koristi umesto sto cvilis i jauces po Forumu sto te nijedna devojka ne zeli ni za druga. :lol: :huh: :huh: :D :P :huh: :huh: :lol: ;) ;) ;) :ph34r: ;) :P

#12 Mallorn Tree

Mallorn Tree
  • Members
  • 3,071 posts

Posted 03 April 2005 - 17:27

ovaj topik sam startovao iz jednog drugog nauma: naime, jedan izvor informacija mi je ovlaš natuknuo podatak da se svašta dešava iza kulisa ovog foruma: sklapaju se duboka prijateljstva ali isto tako otpočinju i razuzdane kres šeme.

Nije ti ovo hot line, neizivljena moroncino :lol: a taj izvor informacija neka ti pomogne da razresis svoje seksualne i ine frustracije kao sto ste i dosada radili.

:huh:

#13 dzishn

dzishn
  • Members
  • 1,533 posts

Posted 03 April 2005 - 17:29

ma ne dajte se uzrujati tako bilo chime

ja stavljam kaficu - zhelite li kocku trolla ili dve? :lol:

#14 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 03 April 2005 - 17:29

Ja sam novi ovde... kako ovo uopste radi...  :lol:

Da li je bilo pametno registrovati se?

Cekaj tu, sad ce doci jedan decko da te registruje.
Posted Image

best use thus! :huh:

helou 100%ni, kako ide?

čuj, dzishn, kakav je to način? nemoj, jebiga, da razvodnjavaš diskusiju... ili budi konkretan i jasan ili - marš nazad na www.gayserbia.com!

#15 Willow

Willow
  • Members
  • 680 posts

Posted 03 April 2005 - 17:39

oduvek sam želeo da upoznam pikoletu i kamichka, ali me bogovi, za sada, na razne načine ometaju u tome.

u osnovi, samo jednog korisnika uspeo sam do danas da upoznam: Doroti.

willow,
duboko me razocarala
tvoja pocetna
povrshna
pretpostavka
da na ovom turobnom svetu
iko ikoga poznaje.
mislila sam da te je zivot necemu naucio :lol:

:huh:

uvek me obori s nogu taj tvoj smajli. okej, kapiram tvoje duboko razočarenje u mene ovaj put. žao mi je što ne uspevam baš uvek da pogodim suštinu nego često umem jako nisko da se srozam, ispod praga podnošljivosti i gotovo do nivoa imbecilnosti. jebiga. ipak, nadam se da će jednom prilike da se (donekle) upoznamo u realnom svetu.

a sad: daj neki dodatni podatak o Larku. naokolo se šuška da ste dobri drugari.