Jump to content

Photo

Anti-horoskop

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

#1 mighty_orion

mighty_orion
  • Members
  • 231 posts

Posted 26 March 2005 - 12:27

Ovan - bahati gadovi, uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

Bik - samozadovoljne ćutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - posesivni ludaci, uvrede se ako im dobro jutro niste zaželeli u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)

Devica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan, prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno.

Vaga - narcisodini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenje da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.

Škorpija - samosažaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povući još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj sveta oni se ne bi šokirali, verovatno sudelujući u sado-mazo orgijama.

Strelac - raspikuća i kockar, uživa soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživiti mrtve sasvim moguće - naravno - samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.

Jarac - pravi pravcati goniči robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč "oprostiti" ne postoji u njihovom rečniku, prodali bi guzicu za društveni status.

Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.

Ribe - samosažaljevajući dosadnjakovići, čekaju da ih neko uteši, ne mogu se ni popipšati bez tuđe pomoći, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad su dobre volje bave se tuđim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

edit: kad zabrljaš kopi-pejst :lol:

Edited by mighty_orion, 26 March 2005 - 13:34.

#2 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 26 March 2005 - 12:38

Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.

:huh: :huh: :D
sve je tacno
:P

ali malo je oroskop pogresio ne radim za CIA-u nego za S. Yard <UK> :lol:

edit: typo

Edited by mandarinaD, 26 March 2005 - 12:40.

#3 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 26 March 2005 - 13:46

Devica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan, prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno.

:huh: :lol:

#4 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 March 2005 - 14:40

Strelac - raspikuća i kockar, uživa soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživiti mrtve sasvim moguće - naravno - samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.

Tacno! :lol:

#5 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 26 March 2005 - 15:30

Jarac - pravi pravcati goniči robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč "oprostiti" ne postoji u njihovom rečniku, prodali bi guzicu za društveni status.

hmmm... :lol: :huh:

#6 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 26 March 2005 - 16:13

:huh: :huh: :D
sve je tacno
:P

ali malo je oroskop pogresio ne radim za CIA-u nego za S. Yard <UK> :lol:

edit: typo

:huh: same here, samo ja za MI5, 6 & 7 :huh: :lol:

#7 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 26 March 2005 - 18:23

Ovan - bahati gadovi, uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

:lol: istina, penis mi mozda i nije bash rekordan, ali sise imam, molicu lepo.

#8 lakonoga

lakonoga
  • Members
  • 96 posts

Posted 26 March 2005 - 18:33

Ovan  - bahati gadovi, uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

:lol: istina, penis mi mozda i nije bash rekordan, ali sise imam, molicu lepo.

:huh:

Dedazec, a kad ti je rodzus?

#9 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 26 March 2005 - 18:35

Vaga - narcisodini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenje da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta

:lol: za ogledalo i narcise se ne slazem. :huh: mozda malo.

Ne prihvatam kritiku, vage su cudo, muske po gotovu. Venera rulez, cuka ko Nevada. Svi ih vole, samo zasto nije mi jasno. Zbog Venere verovatno.
Inace ekcentrici, drkadzije, lelemudi.....
Na malim stvarima, neoudlucni (koliko sam puta ostao zedan zbog onog primera CoCa-Pepsi), lenji, povrsni .....
Ali big things, kardinalci, oni koji uvek vuku i vode, i znaju kada i gde treba da preseku.

Kao dupla vaga najbolje se sa vagam slazem. Ali to je safe kombinacija, da crknes od monotonije. Tako da mi leze trdoglavi Lavovi, a brate naj: strastveni bikovi. (venera + venera=kamasutra i preksutra)

#10 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 26 March 2005 - 19:54

Bik - samozadovoljne ćutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.

:lol: :huh: :huh: svasta su mi do sada rekli ali da sam cutljiva :D :P :huh:

#11 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 26 March 2005 - 19:56

Vaga - narcisodini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenje da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.

Pa, sad, ovo za ogledalo teško da može da važi za mene, za neodlučnost tu i tamo, ali da sam lenština - jesam. :lol:

#12 kirhof

kirhof
  • Members
  • 404 posts

Posted 26 March 2005 - 21:09

Pa, sad, ovo za ogledalo teško da može da važi za mene, za neodlučnost tu i tamo, ali da sam lenština - jesam. :lol:

U principu ne ve
Ma mrzi me da kucam.

#13 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 26 March 2005 - 21:10

Dedazec, a kad ti je rodzus?

drugog...

#14 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 27 March 2005 - 13:59

:huh: :lol:

#15 eye of the beholder

eye of the beholder
  • Members
  • 2,304 posts

Posted 27 March 2005 - 14:43

..still in bed ...
it`s sunday why not :lol: