Jump to content

Photo

Nagradne igre i igre na srecu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#1 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 22 March 2005 - 23:33

Kakve ste srece bili na nagradnim igrama? :huh:

Ja sam kao klinac najvise srece imao u nagradnoj igri Mrazic Darko. Seca li se neko toga? Kartonski deda mraz a unutra bonbona. A na mestu gde se otvara kao logo firme koji se slao. Sakupis tipa 20 kupona i posaljes u Novsku. Jedne godine sam dobio reket, Dunlop McEnroe a druge godine paket sa slatkisima.

Loto nikada nisam igrao, u kladionici mi je najveca pogodjena kvota bila 64.

Da, i prosle godine sam bio 4. na B92 prognoziranju izbora, trebao da dobijem knjigu i CD ali su me svetski iskulirali. :lol:

#2 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 22 March 2005 - 23:41

,,Da, i prosle godine sam bio 4. na B92 prognoziranju izbora, trebao da dobijem knjigu i CD ali su me svetski iskulirali. "
Spiking ov d vulf.Ja sam bash pre neki dan dobijo devede od tog istog be92!
Dok sam bio kod dede i babe u Svilajncu bila je neka igra gde se postavi neko pitanje iz istorije/kulture/itd i onda uchestcujesh u izvlachenju.E pa ja sam na taj nachin dobio zhenski dhzemper.
I to bi bilo to..
mozhda bih dobio putovanje u Tunis da sam ishao na notj frankofonije,ali ovako..

#3 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 23 March 2005 - 19:23

Loto u Bosni, 1,5 km (tiket kosta 0,5) to je jedini put da sam igrala loto
Koktel na nekoj zurci (trebalo je da se nadje tip sa drugom polovinom priveska, on je nasao mene)
30 FF na grebalici u Francuskoj
Patike u X Zabavi :lol:
....
To je to.

#4 mighty_orion

mighty_orion
  • Members
  • 231 posts

Posted 23 March 2005 - 20:42

zdrava logika potpomognuta poznavanjem matematike
mi nalaže da ne igram igre na sreću :lol:
nema šanse da osvojiš ozbiljnu nagradu..

igrao sam neke radijske kvizove
ali to je bilo znanje B)

#5 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 23 March 2005 - 22:34

Ja sam kao klinac najvise srece imao u nagradnoj igri Mrazic Darko. Seca li se neko toga? Kartonski deda mraz a unutra bonbona. A na mestu gde se otvara kao logo firme koji se slao. Sakupis tipa 20 kupona i posaljes u Novsku.

joj...secam se :lol: i ja sam to sakupljala i slala...i dan danas imam tog kartonskog deda mraza koji mi sluzi kao ukras za jelku :huh: :huh:

#6 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 23 March 2005 - 22:54

Kad igram loto uglavnom dobijem bar jednu trojku i to je to. Mada nikad nisam nesto puno igrala igre na srecu.

#7 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 24 March 2005 - 01:20

joj...secam se :huh: i ja sam to sakupljala i slala...i dan danas imam tog kartonskog deda mraza koji mi sluzi kao ukras za jelku :huh: :D

:lol:

Ostali su i meni medj' ukrasima.

Nego jel si dobila nesto na nagradnoj igri?

#8 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 24 March 2005 - 10:12

Nego jel si dobila nesto na nagradnoj igri?

jesam - isto kao i ti paket sa slatkisima :lol:

#9 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 24 March 2005 - 13:37

jesam - isto kao i ti paket sa slatkisima :huh:

Dakle oblande, prezle, kore za pitu... :lol: :D

Taj paket je meni bio veliko razocarenje jer je ta fabrika iz Novske (da me ubijes ne mogu da se setim kako se zvala) imala bas slab izbor slatkisa. Ali dobro, preterujem, paket je paket. :huh:

#10 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 24 March 2005 - 19:22

Ali dobro, preterujem, paket je paket.  :lol:

znas kako kazu...poklonu se u zube ne gleda :huh:

#11 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 25 March 2005 - 02:55

U, pa ja sam jos dobar..Idemo redom:

1. 'Veliki skolski cas' - list 'Politika' kuponi, igrao ceo razed, pojedinacno, ja dobio- 20 sveski (10 na kvadratice, deset na linije) sa grupom ABBA na koricama + kosarkaska lopta.
2. 'Veliki skolski cas' -sve isto, samo sam ja igrao, cale kupovao inace 'Politiku'- put u KG u Sumarice.
3. 'Sa plavima u..' - casopis 'Tempo' - paket od 50-ak knjiga sa sportskom tematikom. Pet godina sam ih nosio kao poklone na rodjendane.
4. 'Sa plavima u..' - casopis 'Tempo' - put u Bugarsku na utakmicu BUG-YUG 0:1 (N.Stojkovic).
5. Sportska prognoza: 13 pogodaka- 13 fikseva, pola SFRJ dobilo, par dinara..
6. Sportska prognoza: 12 pogodaka, malo manje od 1000 maraka, Celik me zajebao.
7. 'Ko je veca pomijara' - besplatni pas za neku seljacku diskoteku i vecera u jos gorem restoranu-Grcka, more, ekipa od troje ko popije vise razlicitog pica za par minuta..daleko od konkurencije, isto toliko daleko od pameti, suvereno prvi..za dve nedelje jednom sam usao u more...

Kocka: kazino u Montrealu- 1500$ i posle jos par puta 100-200$ i jednom na nekoj od lutrija 160$.

Edited by Vladap, 25 March 2005 - 02:56.

#12 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 25 March 2005 - 03:45

Ajd ova 13ica ok ako je uletelo 13 keceva ali 12ica samo 1000 maraka???? :lol:

Ja sam u to vreme skupljao Zivotinjsko carstvo ali bas sam bio ubedjen da je '70-'80 na sportskoj prognozi lezala dobra lova i za 12 a tek za 13 pogodaka... :huh:

#13 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 25 March 2005 - 04:05

Ajd ova 13ica ok ako je uletelo 13 keceva ali 12ica samo 1000 maraka???? :lol:

Ja sam u to vreme skupljao Zivotinjsko carstvo ali bas sam bio ubedjen da je '70-'80 na sportskoj prognozi lezala dobra lova i za 12 a tek za 13 pogodaka... :D

Mala ispravka, kada si ti skupljao slicice za najbolji album (ako nesto prezivi propast sveta to ce biti taj kvadratni metar kvalitetnog drveta :huh: ) i ja sam bio relativno mail, a sportska prognoza je imala manje parova ( ne znam tacno koliko-10?) a tek kasnije se povecalo na 13 parova(druga polovina 80-ih), mada je postojala i dalje mala prognoza, sa deset parova, toga se secas verovatno..13 se odlicno secam, mislio sam da sam milijunas B) ...ta 12 je mozda i bila malo veca(89' tu negde, dogadjao se vec narod), ali ne puno, nas dvojica smo delili kintu (ne bas pola-pola, ja sam vise uplatio) i mislim da je bila toliko- rogov desetobrzinac, more, tajgerice i to je to...

E, da..u predsoklskom uzrastu sam posalo popunjen album sa slicicama 'Sandokan' i nesto sam dobio (tj. moji roditelji), ali se ne secam sta, opet neke vodene bojice iliflomasteri u dvanaest boja..jebi ga, 30-inje iskustvo sa nagradnim igrama :huh:

Edited by Vladap, 25 March 2005 - 04:09.

#14 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 25 March 2005 - 12:41

sportska prognoza je imala manje parova ( ne znam tacno koliko-10?) a tek kasnije se povecalo na 13 parova(druga polovina 80-ih),

Zar nije 13ica postojala i pre druge polovine '80? Tesna koza je snimljena '82 pa ono... :lol:

#15 sem0933

sem0933
  • Members
  • 507 posts

Posted 25 March 2005 - 13:05

Pre je bilo 12 velika i 9 mala i loto 5 od 36.

Iskustva sopstvena sa nagradnim igrama... samo tu, pored mene.

Znam dobro tipa koji je ubo krajem 80-ih onu premiju V. Novosti stan+kola+put oko sveta+neke pare. Na kraju se ganjao godinu dana za stan (koji je naravno ipak dobio), kola je dobio odmah, a umesto puta oko sveta su mu dali jos love.

Licno ucestvovao na Fontu jednom, davno, i pao na pitanju na kojoj olimpijadi su pseca vuca sanki bile disciplina...

a da... zvucnici Creative u Digital! nagradnoj igri pre godinu i nesto (ja, dabome)