Jump to content


Photo

The Best of 'START(ing) me up' ;-)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
267 replies to this topic

#16 mighty_orion

mighty_orion
  • Members
  • 231 posts

Posted 20 March 2005 - 23:15

Posle nekih 15 min, prilazi lik i kaze - Do you...work in hospital ? :lol: :huh: :huh:

dečko je tek počeo da flertuje :D

#17 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 21 March 2005 - 10:22

Uh uh. Ovaj je za medalju.

Pre nx godina bila na Exileu, otisla do sanka po pivo i vracam se do ekipe. Onako u prolazu neki lik me opusteno uhvati za levu sisu, i to me bas dobro uhvatio, i pogleda on mene, gledam ja njega onim "gadis mi se, umri" pogledom i zbrisem...Posle se dovukao do nas i rekao nesto u stilu "Jel misli ova tvoja ortakinja da sam ja picka neka?", valjda je i hteo da me omlati ili stagod, medjutim bio tu Jamie, rekao mu nesto, ne znam sta, ali ga je iskulirao... :lol:

#18 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 21 March 2005 - 10:24

Onako u prolazu neki lik me opusteno uhvati za levu sisu, i to me bas dobro uhvatio, i pogleda on mene, gledam ja njega onim "gadis mi se, umri" pogledom i zbrisem...Posle se dovukao do nas i rekao nesto u stilu "Jel misli ova tvoja ortakinja da sam ja picka neka?", valjda je i hteo da me omlati ili stagod, medjutim bio tu Jamie, rekao mu nesto, ne znam sta, ali ga je iskulirao... :lol:

covece, koji moron od lika
ne mogu da verujem :huh:

#19 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 21 March 2005 - 10:28

Cuti, jedan me je tako, dok sam kupila kususr sa trafike, uhvatio obema rukama za intimne delove... Izgleda da sam freak magnet, i sto se tipova i sto se zena tice :lol:

#20 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 21 March 2005 - 10:34

Cuti, jedan me je tako, dok sam kupila kususr sa trafike, uhvatio obema rukama za intimne delove... Izgleda da sam freak magnet, i sto se tipova i sto se zena tice :lol:

uh meni se to jos nije desilo:) (osim hvatanja za pozadinu na sred ulice)

trebalo je da zoves MANGERa odmah!!! to je vec drskost!
ne racunam ona 'ceshanja' po gsp-u ranije
u danima oskudice busevima itd..

Edited by mandarinaD, 21 March 2005 - 10:35.


#21 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 21 March 2005 - 10:58

Cuti, jedan me je tako, dok sam kupila kususr sa trafike, uhvatio obema rukama za intimne delove... Izgleda da sam freak magnet, i sto se tipova i sto se zena tice :lol:

pobogu, kakav bolid!

#22 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 21 March 2005 - 11:02

trebalo je da zoves MANGERa odmah!!! to je vec drskost!
ne racunam ona 'ceshanja' po gsp-u ranije
u danima oskudice busevima itd..

managera u trafici!!! :lol:
get real. kisobranom u njegovu intimu.

ozbiljno, nisam znao da se i cheshanja racunaju u startove. inace, otkada sam pre par meseci u svojim teorijskim naklapanjima zakljucio da je svako startovanje obavezno i seksualnu uzNemiravanje, cini mi se da mi se i praksis popravio.

#23 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 21 March 2005 - 11:10

Gradac na hrvatskom primorju, sum talasa, miris vecernjeg mora, palmice, topli sljunak pod bosim nogama i ona, sjecam se - Marijana joj je bilo ime, crna, kraca kosa, shishkice, crne oke sjaja neodoljivog, sve klasika, kao u filmovanim romanima, pa ko bi normalan odolio!?

I tako je ja pojurim, ali bukvalno. Po kamenicicima koji su bockali tabane, oko tih palmi, u krug jednom, dvaput, vise puta, ali ona hitra, izmice, a sve se osvrce preko ramena da joj osmijeh bljeska na neonskoj mjesecini. Djavolak jedan, sve je znala i sve imala u svoju korist.

U jednom trenutku, pameti pomucene sto od uzbudjenja, sto od svog tog vrckanja i vijuganja medju obalskom vegetacijom, spotaknem se, poletim…sljedece cega se sjecam - budjenje u urgentnom centru, odjeca mi krvava, dezurni doktor pere ruke, sestre mi ucvrscuju poveci flaster na celu, kazu da ne brinem, nije bilo sivenja.

Nje sutradan nije bilo na plazi, obilazio sam sva ona mjesta na kojima sam je vidjao, uzalud. Kasnije sam se pitao da li je otisla zbog toga sto sam pokusao da je stignem, ili zato sto sam pao. U svakom slucaju, nikad nisam pokusao nista slicno i ne samo zbog oziljka na celu koji je tu vec 24 godine.

Edited by autsajder, 21 March 2005 - 12:48.


#24 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 21 March 2005 - 11:13

trebalo je da zoves MANGERa odmah!!! to je vec drskost!
ne racunam ona 'ceshanja' po gsp-u ranije
u danima oskudice busevima itd..

managera u trafici!!! :lol:
get real. kisobranom u njegovu intimu.

ozbiljno, nisam znao da se i cheshanja racunaju u startove. inace, otkada sam pre par meseci u svojim teorijskim naklapanjima zakljucio da je svako startovanje obavezno i seksualnu uzNemiravanje, cini mi se da mi se i praksis popravio.

a sta ako devojka nije imala kisobran?? :huh:
mada moze i da ga je zgrabila za vrat i opalila mu shamarchinu

cheshanje-disclaimer: ne sa NN osobama, nego sa osobama u pred/smuvavajuchkoj
fazi :huh:

#25 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 21 March 2005 - 11:45

Nje sutradan nije bilo na plazi, obilazio sam sva ona mjesta na kojima sam je vidjao, uzalud. Kasnije sam se pitao da li je otisla zbog toga sto sam pokusao da je stignem, ili zato sto sam pao. U svakom slucaju, nikad nisam pokusao nista slicno i ne samo zbog oziljka na celu koji je tu vec 24 godine.

ovo me je potpuno razgalilo. :lol:

#26 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 21 March 2005 - 15:39

Cuti, jedan me je tako, dok sam kupila kususr sa trafike, uhvatio obema rukama za intimne delove... Izgleda da sam freak magnet, i sto se tipova i sto se zena tice :lol:

uzas bre, koliko ima manijaka :huh:

I meni se to desilo nekoliko puta, dodushe uglavnom je stradala moja pozadina, ali nikada nikome nisam ostala duzna. Lakat u zeludac iz sve snage + pomozi Boze.
Obozavam da mlatim tu gamad. YBG, nikad se ne zna na koga cu naleteti jednog dana, i rekla sam sebi vishe puta da to ne smem da radim, ali, jednostavno, kad se desi, potpuno mi padne roletna i ne mogu da iskuliram. :huh:

#27 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 21 March 2005 - 16:01

e moj Balkane, Balkane moj... za tako nesto ovde bi dobro odlezao iza resetaka.... a ima i onih finih, kao, kad u guzvi prodje pored tebe pa ti se kao0 slucajno :lol: ocese o grudi, pa kao, digne ruke, pa izvini, pa jao.. uvek prodje bar sa "more mrsh barabo jedna"

Edited by Hippie, 21 March 2005 - 16:01.


#28 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 21 March 2005 - 16:08

e moj Balkane, Balkane moj... za tako nesto ovde bi dobro odlezao iza resetaka.... a ima i onih finih, kao, kad u guzvi prodje pored tebe pa ti se kao0 slucajno :lol: ocese o grudi, pa kao, digne ruke, pa izvini, pa jao.. uvek prodje bar sa "more mrsh barabo jedna"

da, da ti fiiiiiiini su posebna vrsta, sve ko slucajno, ma ne bi ja nikad mame mi, stoka, bre, lahgani udarac medj rebra ako je guzva ili slicno resava stvari.


mada, ja uputim takav pogled da je to cesto dovoljno.


jedan bolid u busu koji je bio neokupan na +40, a ja se nalazila u njegovoj blizini /ne svojom voljom, naravno/ mi je pripretio kada sam izvadila bocicu parfema i nabila nos u istu, nebi li prezivela njegovo prisustvo, ocu da kazem ima svakakvih idiota, ovaj je maltene hteo da me bije zbog parfema a nisam mu se ni obratila niti ga prekorno pogledala /sto je vecina zena ucinila/

#29 Joshua

Joshua
  • Members
  • 736 posts

Posted 21 March 2005 - 17:04

Pre x godina, jedan od turbo dzukackih kafica u Starom gradu u Budvi (yebiga, leto- sednes gde nadjes mesto. ovo je opravdanje :huh: ): sedim, pijem pice s drustvom, prilazi ON (donoseci svoju stolicu :lol: ) sa kajlama, mobilnim i ostalim bling blingovima i blagoglagoljivo et autoritativno pita “Oli popit pice, il’ da vadim pistolj?” Zivot mi je pred ocima proleteo…

#30 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 21 March 2005 - 17:16

Pre x godina, jedan od turbo dzukackih kafica u Starom gradu u Budvi (yebiga, leto- sednes gde nadjes mesto. ovo je opravdanje :P ): sedim, pijem pice s drustvom, prilazi ON (donoseci svoju stolicu :lol: ) sa kajlama, mobilnim i ostalim bling blingovima i blagoglagoljivo et autoritativno pita “Oli popit pice, il’ da vadim pistolj?” Zivot mi je pred ocima proleteo…

:huh: :huh: :D
devojke, beshte' od crnogoraca sa kajlama:)

hippie:da ti se to desilo na poslu, odmah bi dobila par hiljada nakon tuzbe za seks.uznemiravanje :huh: