Jump to content


Photo

The Best of 'START(ing) me up' ;-)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
267 replies to this topic

#1 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 20 March 2005 - 01:56

Inspirisana poslednjim postom gdjice ili gdje KINGMAKER - o STARTovanju, na jednom od splitovanih topika, evo mog iskustva i u ujedno reply-a to
M.Poppins&ostalima:

Ne brini Meri, a propo krupnih/sitnih okica: ne slushaj te bezDUSHNIKE;)
mosh' da imas veliku dushu ko ja :huh:

prica je poucna
nishta bez pogleda koji pleni :lol:

elem, pocetak kraja je SAVRSEN
da nastavimo pricu ovovecernju:

izadjem sa drugaricom
(prethodno otkachivshi danas spomenute sve gender shoviniste
sto realne sto virtuelne u svim komunikacionim medijima),
u sjajan lounge bar, muzika,drustvo sjajno
(jedino sto je bilo guzve), ali uspela da vidim svog starog frenda
koji je bio u drustvu-'male' drustvu.
ali ne lezi vraze (sto se kaze, ko zna zasto je sve ovo dobro)
blic i samo jedan pogled.

upoznam tu sjajnog, sjajnog decka inz.elektrotehnike akka ETF-ovca
odsek telekomunikacije, i jos se ispostavi da znamo mnoge
likove sa istog faksa, cak i istog profu sa departmenta.

elem, da skratim pricu:

kliknuli smo se ETF-ovac i ja
samo tako :D
pogledi i u ochi i na sve(t) ;)
razmenili fonove i sve ostalo
i sto je jos najbolje proveli cavrljajuci (tj pokusavajuci)
posto je bila velika guzva,zadimljeno i buka (znas ono: aaaaaaa?sta si rekao?, molim? mozes da ponovis? :huh:
i tako mi izadjosmo vani, u setnju (eh...ah...) :lol:
--drugarica je mozda malkice ljuta
ali sam pri izlasku videla
da je i ona nasla drustvo--

tako da smo se super proveli
decko je skorz na zemlji,divan,zgodan,visok, krupne oci-velika dusha (sve sjajno), anti-shovinista, pazljiv itd.

btw dobila sam uz put i kompliment da imam predivan osmeh i neobicno krupne
i zanimljive ochi (sta ti kazem MP, sve je u ochima;-)
i naravno kao svaki dzentlmen ispratio me je do ispred zgrade (sve je to u
downtown-U)
i naravno
:P

eto. ostatak neki drugi put.
nikada se ne zna ko iza ugla vreba :huh:
kakav sple(i)t okolnosti moze da vas spoji
:huh:


sada ste vi na redu!
vas najbolji i/ili najgori START?

Edited by mandarinaD, 20 March 2005 - 02:03.


#2 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 20 March 2005 - 02:14

džizas

odmah se setim predloga da kompletno promenim cici frizuru, jer sam, kao mnogo spretan u šišanju

ali njenoj tršavoj kosici ništa nije falilo, nego ja kreten popio, pa nisam znao šta pričam

smuvali se na drugom susretu, 17 dana kasnije

pa mi ona ispričala šta sam pričao te večeri....jooooj

kaNtastrofa

:huh:

Edit: Naravno, da li treba spomenuti da sam išao u prilično detaljnu priču o tom šišanju, objašnjavao joj šta bih skratio, koliko, itd itd...

sad sam se setio još jedne gluposti - skinuo sam joj minđušu, jednu od onih velikih, i nisam hteo da joj vratim dok ne pristane da ostane na hepeningu još sat-dva. ostala je i duže, jerbo noćni ne prolazi kroz tu ulicu :lol:

Edited by pixy, 20 March 2005 - 02:20.


#3 juliana

juliana
  • Members
  • 1,408 posts

Posted 20 March 2005 - 02:37

na rodjendanu zajednickog prijatelja /2.maj 1992./, u stanu sa puno ljudi, bez reci ikada upucenih jedno drugom pocinjemo da se machujemo. ja sam ga posekla i uzela da brisem njegovu krv sa ruke o rukav moje jakne. ostalo je /intimna/ istorija :lol:

#4 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 20 March 2005 - 03:56

Hoćeš?
Hoću!
Sad?
Sad!

Posle smo razmenili interesovanja, prezimena, rodjake, običaje, poklone.
Kad sam odlazio, rekla je da me neće čekati.
Čuo sam od nekih zajedničkih poznanika da se udala mesec dana potom.
Sreli smo se ponovo dvanaest godina kasnije, sasvim slučajno na nekom mitingu.
Dečak od sedam godina i devojčica od četiri držali su je za haljinu, muž je nešto vikao govorniku.
Kasnije smo svi otišli na sok i sladoled, progovorili smo samo nekoliko reči i od onda se više nismo sreli.
Gledali smo se dugo i znam sigurno da smo oboje shvatili da nismo oni sa početka priče.

#5 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 20 March 2005 - 08:45

na jednom open-air [psy] festivalu...ostavila friends na nekoj poljani da kuliraju malo, a ja zbrisala natrag u hipnotisano-zanjihanu guzvu.... i tako, dok me nosio taj bas i ritam protkan svim mogucim carobnim elementima tribal zvuka, primetila sam da je nekom tipu trip da prati moj ples... rekoh, ma i ja se tripujem.. medjutim, zaista... upoznali smo se pokretima, plesom, bez i jedne reci....... u jednom momentu nasao se iza mene, bas kad je krenula ambijentalna pauza; bas i ritam nestaju, ostaju samo razlozene molske psy melodije u svim mogucim bojama... njegove ruke su ispod mojih i vode me.. lebde po kosmosu.... usporenim pokretima razmicemo zvezdice da prodjemo..... ponovo krecu bas i ritam.. njegovo telo iza mene tako savrseno prijanja.. svojim rukama, sasvim nezno prati ritam mojih kukova... [retko kad se osecam tako sigurno sa nekim, gde je sve tako savrseno...] ne znam tacno koliko je to tako trajalo, mislim da smo se tu sasvim pogubili u vremenu i prostoru....... u jednom momentu nalazimo se face to face.... i pocinjemo da se ljubimo... i opet.... i opet...... kao da smo prvi put otkrili kako je fakin predivno ljubiti se..... i onda cujem njegov glas uz uvo: kako se... ti ...... zoves...... ostalo je [intimna] istorija B)

Edited by Hippie, 20 March 2005 - 08:51.


#6 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 20 March 2005 - 12:11

procitala par prvih redi = mandarino ja te :lol:

odo da nastavim....

uuuu... moja prica je prica o procesu druzenja, upoznavanja, lakog flerta, topline, iznenadnih poziva, poruka, slatkih iznenadjenja, bezanja, zaljubljivanja, pa opet bezanja i vracanja... koji je trajao dve godine, pre nego sto smo oboje hteli da priznamo da sta se desava. a onda se desilo. i ne bi valjalo da je islo bilo kako drugacije.

Edited by MaryPoppins, 20 March 2005 - 12:17.


#7 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 20 March 2005 - 12:29

kopija posta sa splitovanog topica:

evo sta sam ja cula:

start No1:
....
on: 'i sta ti radis u zivotu?'
ja: 'studiram...'
on: 'jebi ga, sranje...'
i ode.


start No2:
....
on: 'ti si meni onako jako dopadas, super si gradjena, onako super se oblacis, bas imas stila, onako super ti je telo, mozda to nije savrseno, ali je bas onako kako ja volim, moj tip...' onda napravi malu pauzu, spusti glavu i sjebano doda: 'jedino ta faca...'
car. prijatelj koji je slusao konverzaciju je plakao od smeha satima, i tako se sad kao svi salimo da treba da nosim kesu na glavi.



super topic! to treba da objavimo negde, ipak je to odraz 'duha vremena' :lol:

#8 lakonoga

lakonoga
  • Members
  • 96 posts

Posted 20 March 2005 - 13:54

uuuu... moja prica je prica o procesu druzenja, upoznavanja, lakog flerta, topline, iznenadnih poziva, poruka, slatkih iznenadjenja, bezanja, zaljubljivanja, pa opet bezanja i vracanja... koji je trajao dve godine, pre nego sto smo oboje hteli da priznamo da sta se desava. a onda se desilo. i ne bi valjalo da je islo bilo kako drugacije.

nice :lol:

#9 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 20 March 2005 - 14:37

Slazem se oko teorije pogleda.
I tako se ja dva puta gledam sa pogresnim devojkama.

1st try:
Posle "gledanja" prilazim joj. Prijatna atmosfera, mirna muzika i na podijumu gotovo svi igraju u paru. Otvaram se sa: Cao, ja se zovem_____ ovaj ples dame biraju, i pruzam joj ruku.
Ova nabaci najiritantniji kez na svetu i ne skonta foru, okrene se oko sebe i nekim neotesanim akcentom izgubljeno me pita: K'o ti reko to?

2nd
Posle gledanja ona dolazi do mene. Pita da li se poznajemo, ja joj bacam staru foru da mi jako lici na moju buducu devojku.Ova se gubi, izvinjava i odlazi u WC.

Naravno imao sam kao i Pixy situacija da sam pijan pricao bas svasta.
Uvek variram izmedju nekog suptilnog kenjanja koje sam poprilicno usavrsio i zestokog seljackog hampinga.
Jednom mi je drugarica rekla da sam joj prisao sa pricom kako me mrzi da je sada muvam, pa ako bi odma mogli da "sklopimo posao" :lol:

#10 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 20 March 2005 - 14:49

ja joj bacam staru foru da mi jako lici na moju buducu devojku.


:lol:

#11 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 20 March 2005 - 15:02

procitala par prvih redi = mandarino ja te :huh:

odo da nastavim....

uuuu... moja prica je prica o procesu druzenja, upoznavanja, lakog flerta, topline, iznenadnih poziva, poruka, slatkih iznenadjenja, bezanja, zaljubljivanja, pa opet bezanja i vracanja... koji je trajao dve godine, pre nego sto smo oboje hteli da priznamo da sta se desava. a onda se desilo. i ne bi valjalo da je islo bilo kako drugacije.



e, Mary, ovo je bas lepo, tj bas kako i treba da bude :huh:
podseca me na svog bivseg, bivseg sa kojim sa pre svega bila prijatelj,
i nakon splita takodje smo ostali prijatelji. a izmedju,sve ovo sto si opisala:)


to Pixy:

Edit: Naravno, da li treba spomenuti da sam išao u prilično detaljnu priču o tom šišanju, objašnjavao joj šta bih skratio, koliko, itd itd...

sad sam se setio još jedne gluposti - skinuo sam joj minđušu, jednu od onih velikih, i nisam hteo da joj vratim dok ne pristane da ostane na hepeningu još sat-dva. ostala je i duže, jerbo noćni ne prolazi kroz tu ulicu 


:D :P care :lol:
bas je slatko:)

-------------
to Bill M.

Hoćeš?
Hoću!
Sad?
Sad!


kako je lepo pocelo :lol:
...a tuzno zavrsilo ;)
prica kao iz filmova sa nesrecnim ljubavima..

---------------
to KINGMAKER- inspiracijo ;)
thanks sto si prebacila svoj post gde mu pripada :huh:

------------------------------
To Maltese:
hebi ga, takve stvari se desavaju. tajming je sve.
a i bile su pogresne, veruj mi :huh:

#12 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 20 March 2005 - 15:16

Hmm, moze li da se doprinese i sa najgorim/najsmeshnijim startovima, toga imam bash puno, a oni lepi se svode uglavnom na to da se posle par sati medjusobnog gledanja, prouchavaja, razmenjivanja energije, bez ijedne rechi, doktaknemo ili poljubimo.

Moram ovaj jedan smeshan. Daklem, pre 2 godine, leto, more, Krit, neka diskoteka, nas 5 zena djuska ko blesave. Ja u nekoj beloj haljini do zemlje sa golim ledjima. Enivej, primetim jednog agrikulturnog Grka koji me posmatra i shilji brchice, okrenem se na drugu stranu da mu ne budem bash face 2 face i nastavim da djuskam. Posle nekih 15 min, prilazi lik i kaze - Do you...work in hospital ? :huh: :huh: :D

Oh my God :lol:

I dan danas me zezaju sa tom rechenicom. :P

#13 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 20 March 2005 - 16:02

Samo prirodno i bez previse komplikovanja (ili jos gore - laganja pod gasom; posle nemas pojma sta si rekao).

Attached Files


Edited by Bata.Ilich, 20 March 2005 - 16:03.


#14 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 20 March 2005 - 16:15

:lol:

to allegra: dolaze u obzir i pozitivni i negativni startovi.

mene je letos ,tj proletos u Calif. startovao neki Amer
(pred tadasnjim) na ulici u sred bela dana:
"you have wonderful shoes', "this shoes are not from here" :huh:
(3 minuta je proveo diveci se mojim cipelama)
ja mu objasnim da su cipele kupljene u Italiji, a on meni: "stvarno??wow, ja obozavam Italiju, (i jos mi namiguje) i planiram iduce godine da posetim sve gradove, vadi papir i pise nesto,smeska se (ovaj moj nestrpljivo me vuce za ruku tiipa: pusti bolida, idemo), a ovaj mi uvaljuje papir...
kasnije (nasamo :huh: ) vidim brojevi telefona (na poslu,cell, kucni+email sa imenom)

...biser, mislio je da sam italijanka...

#15 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 20 March 2005 - 22:49

Pre x godina, proganjao me jedan k'o od brega odvaljen nikšićanin, na poslu. Veli, 'bavi se kolima', od glave do pete 'versejs', fin momak, nema šta :huh:
Svaki put mi traži telefon, ja ne dam i tako... poslednji dan na poslu, ja sama u kanc. dosađujem se i zvoni telefon...

on: 'alo, dušo...?
ja: 'alo :P
on: dokle radiš?
ja: ummm paaa, do 18h, al' palim ranije sa posla
on: ma ja sam u Nikšiću
ja: a! onda ostajem do 18h
on: hehe... kako si pokvarena. al' dolazim ti ja već u sredu.
ja: ma dobro ti meni došao, danas mi je poslednji dan na poslu :lol:
on: jao dušo, pa neću te videti?!?! :huh: moraš obavezno da mi daš telefon!!! pa moramo da idemo na piće!!!
ja: ne dam bre :huh:

i tako posle 10ak minuta preganjanja, 'fin momak' gubi živce

on: ej!!! znaš šta ću da ti radim?!?!
ja: šta? :huh:
on ponavlja, povišenim tonom: ZNAŠ ŠTA ĆU DA TI RADIM?!?!
ja već pomalo uplašena: šta?
on sa sve crnogorskim akcentom, urla: osvojiću te pričom, a onda ću da te ostavim :D
ja: jao, samo ne to, molim te... :lol: