Jump to content


Photo

Šta vas to privlači na nekome?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
127 replies to this topic

#121 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 01 June 2005 - 21:33

Uroše, ne daj se provocirati, ima ribe i van limenke. :lol:

Samo za one s otvaracima.

#122 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 02 June 2005 - 22:40

Oci,tj,ono nesto u ocima,noge,osmeh,i naravno,pamet....Bez toga devojka ne moze da me osvoji...

A, ako ima sve to onda neće. :huh:

ma ne mora da ime sve to. dovoljno je i da ima ovo poslednje.


:lol:

#123 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 03 June 2005 - 01:36

Ne izvrćem, tumačim po iskustvu. Jbg. :lol:

Kakvom iskustvu? :huh:

#124 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 03 June 2005 - 01:38

Уроше, ако сте икад дошли у додир макар с лименком сардине, могли сте приметити да рибе нити имају длаке, нити ноге, нити пазух. Наравно, уколико опет желите да испаднете "шмекер", слободно називајте девојке "рибама".

Након употребе таквог израза неће бити чудно уколико Вас нека од њих назове - сомом.

Шта бих ја могао да кажем на тему? Хм... рецимо да ме код последње девојке привукао њен вазда присутан смисао за хумор, као и то што је прорачуната и промишљена - за разлику од мене који ништа не знам да организујем (поготово око заједничког живота), те ми њени савети добро дођу. Даље, има смисла за одређене гране уметности, те се од ње се увек може научити нешто ново и паметно. Њен смех звони као прапорци на саоницама Деда Мраза, а њено (понекад оправдано) урлање се мери децибелима које производи слетање Конкорда на рафинерију нафте. То ме не привлачи али ми и не смета превише, пошто сам ионако наглув. За разлику од мене, релативно повученог, она је отворена и дружељубива. Од мене се чешће помера и камење у Сахари, дочим је она рођени истраживач и стално жели да база и трчкара којекуда. Понекад из ње исплива превише "србовања", док она мени спочитава недостатак патриотизма. И тако... сад ћу ја испасти папучар, а Урош шмекер.

Missim,sha rechi? :lol:

2 Div-nisam ni mislio na one u konzervama... :huh:

#125 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 03 June 2005 - 02:05

Imam moje ideale sto se tice
lica
ociju
nosa
usta
koze
tena koze
ruku
figure
guze
grudi
kose
stila odevanja
...
(naravno ne trebaju svi gore navedeni kriterijumi da budu ispunjeni :huh: )

i naravno ceo mentalni sklop.

:lol:

edit:dodato nesto.

Edited by Esdy_11192, 03 June 2005 - 18:58.


#126 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 04 June 2005 - 12:08

privlači me da je slikarka, konobarica i da ima dobro dupe

#127 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 06 June 2005 - 14:15

i lepe butine to je najvažnije

#128 Moon girl

Moon girl
  • Members
  • 34 posts

Posted 06 June 2005 - 18:01

i da je bolji nego da si ga sama crtala:) da kazes, ej, bre - jel ovo stvarno sve moje? vid, ni ovoga se ne bih setila! i da te natera da se svakih par meseci zaljubis u njega iznova! i, i, i, sve to ima i jmbg, mame mi. zivo i postoji.

:huh: i tako dugo i dugo i joj koliko dugo

Ovo je tako leeepo rečeno.... :lol: :lol: I tako lepo opisuje moje sadašnje stanje!!! Oh, thank you, thank you....