Jump to content


Photo

FK Željezničar vs FK Sarajevo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

Poll: Glasaj: (55 member(s) have cast votes)

Glasaj:

  1. Navijam za Partizan, od sarajevskih rivala vie volim Sarajevo (4 votes [7.27%])

    Percentage of vote: 7.27%

  2. Navijam za Crvenu Zvezdu, od sarajevskih rivala vie volim Sarajevo (7 votes [12.73%])

    Percentage of vote: 12.73%

  3. Navijam za Partizan, od sarajevskih rivala vie volim eljezniar (20 votes [36.36%])

    Percentage of vote: 36.36%

  4. Navijam za Crvenu Zvezdu, od sarajevskih rivala vie volim eljezniar (12 votes [21.82%])

    Percentage of vote: 21.82%

  5. Nita od navedenog (12 votes [21.82%])

    Percentage of vote: 21.82%

Vote Guests cannot vote

#1 Tronožac

Tronožac
  • Members
  • 966 posts

Posted 08 March 2005 - 14:35

Nešto sam raspravljao sa ortakom iz Sarajeva, vatrenim navijačem jednog od sarajevskih rivala, pa me zanima odgovor. Glasajte.

#2 Flic

Flic
  • Members
  • 72 posts

Posted 08 March 2005 - 15:20

Navijam za Partizan, a vise volim Zelju. I pretpostavljam da je isti slucaj i kod vecine drugih partizanovaca koji o tome imaju bilo kakvo misljenje.

#3 deset

deset
  • Members
  • 909 posts

Posted 08 March 2005 - 17:18

Navijam za Zvezdu, a Željo mi je dosta drag klub, za razliku od šugavog Sarajeva, mada Sarajevo nekako po logici stvari više "vuče" na Zvezdu, a Željo na Partizan.

#4 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 08 March 2005 - 17:40

Zeljo, Zvezda.

Moja keva i tetka, njena sestra bliznakinja, su sedamdesetih redovno u SA isle na tekme. Keva navijala za Zelju, tetka za Sarajevo. Keva mi dan-danji govori o Osimu kao o najvecem caru. Zeljo je uvek vazio za srpski, a Sarajevo za muslimanski klub, ali, kao i u Beogradu sa Zvezdom i Partizanom, malo ko je o tome vodio racuna. Navijas za koga stignes i to je to.

#5 gemini

gemini
  • Members
  • 2,701 posts

Posted 11 March 2005 - 18:27

Zeljo, Zvezda.

Moja keva i tetka, njena sestra bliznakinja, su sedamdesetih redovno u SA isle na tekme. Keva navijala za Zelju, tetka za Sarajevo. Keva mi dan-danji govori o Osimu kao o najvecem caru. Zeljo je uvek vazio za srpski, a Sarajevo za muslimanski klub, ali, kao i u Beogradu sa Zvezdom i Partizanom, malo ko je o tome vodio racuna. Navijas za koga stignes i to je to.

Danas je upravo obrnuto.

#6 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 12 March 2005 - 15:28

Jedan je Zeljo, jedan je Rade Paprica!!!

#7 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 13 March 2005 - 02:21

Navijam za Partizan,a za sarajevske rivale me zestoko zabole...

#8 Dejan M

Dejan M
  • Members
  • 39 posts

Posted 16 March 2005 - 15:18

Nekako mi ovo glasanje nije najlogičnije. Sarajevo i Zvezda, to mi je nekako povezano. S druge strane, ne mogu da zamislim Grobara koji ima omiljeni tim u Sarajevu, a da to nije Željo.
A ovaj lik kojeg "zabole"-što postuješ na temu koja te ne interesuje, mentolu!

Edited by Dejan M, 16 March 2005 - 15:19.


#9 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 16 March 2005 - 15:50

za sve fanove SA fudbala, intervju sa ikonom: Nikolom Nikicem



Legendarni FUDBALER Zeljeznicara. Mali, grbav, glup, asimetrican, ubojit!
Nikola Nikić.

INTERVIEW

3. Osim je na jednoj utakmici Nikica ostavio na na klupi, i tada su navijaci poceli skandirati: Hocemo Nikolu...?
- Poslao je on mene na zagrijavanje. I ja tako trckaram 70 minuta.
Prokuho. Publika vice Nikola, Nikola,... Pozove me Osim do klupe, pet minita prije kraja, i ja se pocnem skidati. A on ce: Ne, ne, neces na teren. Ja kazem: sefe sto necu, a on veli: Ti ces gore. sto cu gore, pitam. Osim kaze: Pa vidis da te traze. I ja se obucem i medju navijace.

Kad sam onda poceo da psujem.

6. Kako je Nikola Nikic postao legenda?
- Previse je to legenda... zeljo je imao vecih igraca, vecih legendi.
Ali jedna je stvar istina: Nikola Nikic je najpopularniji igrac zelje svih vremena. Znam to. Kada sam poslije 13 godina s Modricom dosao na Grbavicu da igramo prvenstvenu utakmicu, sedam hiljada ljudi je skandiralo: Nikola, Nikola, volimo te.

8. Mozda ste popularni zato sto niko od igraca nije tako zanimljivo znao ispricati dozivljaje s terena? Kako to objasnjavate?

- Ja nisam glumio. Kad igraci dodju u Sarajevo sa strane, pokusavaju se ponasati kao da su se tu rodili. Ja to nisam radio. Jednom me tadasnji novinarOslobodjenja Ahmedo Pasalice pitao je li zeljo provincijski klub.

Ja nisam znao sta to znaci pa sam rekao da je seljacki. Ne u onom bukvalnom smislu, vecda je Osim igrace doveo sa sela. Sutra u novinama je izasao naslov: Samo je Matija Gubec, veci *** od Nikole Nikica. Kada su to procitali u klubu bili su uvrijedjeni.

9. Je li istina da ste jednom umjesto prema protivnickom, krenuli ka golu zelje s namjerom da date zgoditak?
- Igrali smo protiv Partizana i Jusuf Hatunicme loptom snazno pogodi u glavu. Iznesu mene iza Partizanovog gola i doktor Hamo Hasanbegovicpokaze mi prst i pita vidis li? Ma kako ne vidim prst. Udjem u igru, neko mi doda loptu i podjem ja pravo ka svom golu. Sreca, moj suigrac Josip Cilic, na sesnest metara uleti mi klizeci. Sudija mu da zuti karton, a mene iznesu vani.

10. Zbog povrede glave?
- Pa, da. Doktor je poslije rekao da sest mjeseci trebam pauzirati. Ali nas fizoterapeut se nije slozio: Ma kakvi, taj ce za mjesec dana biti kao nov. Doktor mu upitao: Kako ce tako brzo, a ovaj odgovorio: ma nema on mozga. I fakat za mjesec dan ja zaigram, a fizioterapet pred svima kaze: Jesam li vam je rekao da nema mozga.

11. Kazu i da ste u to vrijeme kada prediblate suparnickog igraca znali da se okrenete i podrugljivo dobacite: Dzajic?
- Prvo sam govorio Best. A kasnije sam govorio Dzaja, Dzaja, Dzaja.

12. Koji vam je najdrazi gol u karijeri?
- Najdrazi je onaj kada smo na Grbavici pobijedili Krajovu s cetiri nula. Predjem ja jednog, drugog, treceg, udjem u sesnaesterac i bez veze sutnem i ne vidim kako je lopta usla u gol.

13. Kako ste dosli u zelju?
- Igrao sam u Zvijezdi iz Gracanice i trebao sam preci u celik. Ja se dogovorio s njima, ali sutradan zeljo igrao u Brckom. Pokojni Velija Becirspahicdodje meni kuci. Kazem mu ja: Druze Veljo ja sam dogovorio s celikom. A on razocarano: Nidzo, je li vise volis ici cirom u Zenicu ili avionom u Moskvu na zeljine pripreme. Do tada sam avion vidio samo kad je preletio iznad sela.

14. U karijeri ste dali mnogo golova. Koji je bio recept za tu efikasnost?
- Driblam, driblam, sut i gol. svabo mi je rekao: Tvoje je da das gol, ako ga ne das do osamdesete minute izadji sam.

15. Mada niste visoki dali ste, zanimljivo, 40-ak golova glavom?
- Neke i na srecu. Sjecam se jednom igramo protiv Zvezde, neko ubaci loptu na senaest, ja skocim ona me pogodi u potiljak i pravo u raslje.

Suigraci se raduju, a ja samo sto nisam pao u nesvjest.

16. Jeste ikada igrali namjestenu utakmicu?
- Sjecam se jedne utakmice protiv Pristine. sujica koji je nekada branio u zelji, dogovorio bodove se Komsicem, cilicem, Saracevicem i Vlaskim.

Kada se dogovara dogovara se s odbrambenim igracima. Ja to nisam znao.
Vidim ja Taso(Komsic), pusta li, pusta. Ide lopta cista, on se skloni i 1:0 za Pristinu. Penal i 2:0. Meni nesto sumnjivo, ali ne razmisljam.

Onda se ja razigram, 2:1, 2:2, 3:2, za nas. Oni 3:3, ja 4:3. suica poludio i urla: doci cete vi opet u Pristinu. U svlacionicio suigraci tuzni, spustili glave. Kazem ja njima: sto mi niste dali 100 maraka, pa bih se ja na pocetku uhvatio za lozu i izasao napolje. To mi je bila prva utakmica za koju sam vidio da je sumnjiva. Uglavnom sutra u novinama izadje naslov: Nikic potopio Pristinu.

17. Kako ste se ponasali kada dodje do tuce na terenu?
- Pa, bjezao sam.

18. Koja je bila najteza?
- Imao sam dvije utakmice gdje sam se stvarno prepao. Jedna je bila protiv Rudara iz Prijedora, sada u ratu. Dosli mi tamo i kazu nam nemojte se skidati. Pitam, kako necemo pa dosli smo na utakmicu. Oni ce: pa dobro skinite se. Izasli mi na teren, a tamo strasni sud. Udaraju sa svih strana. Izasao bih ja, ali valja proci kroz neki hodnik.

19. Ko tuce igraci, navijaci...?
- Ne znam, to samo pljusti sa svih strana. Jedva ziv sam ostao. Ma strasni sud.

20. A druga utakmica?
- To mi je bila jedno od najtezih, ali nisam dobio batine. Igrali smo u selu zeravica. Modrica se tada borila za ulazak u prvu ligu. Bio je Uskrs. I ja tim ljudima cestitam praznik. Kad oni meni: Mi smo ateisti.

Kontam ja to neki post. Reko: dobro, ja cestitam. Ali kad smo poceli igrat... Auuuu. Jedan vice kolji; drugi: voda vri; treci: bacaj. A ja *** obuko *****, neke sive cipele, kisa pada iz neba i iz zemlje. Ne smijem bjezat. Predsjednik protivnickog kluba za pasom drzi kuburu.

Zagrlio me i govori mi: nece tebi niko nista.

21. Predsjednik kluba s kuburom?
- Ma bolan to je rat, 1994. Jos me zbunilo sto na utakmici jedan vice Omere, drugi Jasare, treci Andrija. Rat je i ne zna se ko koga tuce, a mi igramo protiv Omera, Jasara, Ive, Ante ... Pitam ja sebe gdje sam to dosao. A ono u tom selu Hrvati i muslimani nisu otisli, ostali.

22. Zar niste dobili batine kada ste igrali za Olimpijakos, nakon sto su navijaci usli u svlacionicu da tuku igrace?
- Oooo... Grci su strasni. Izgubili mi jednu utakmicu s tri nula u subotu i dosli na trening u utorak. Zakljucali sve kapije. Ali doslo tristo navijaca na tribine. Mi mislili oni dosli navijati. Joj, kad pocese skakati s tribina. Kad su poceli tjerati igrace, aj strasnog suda. Udaraju nogama i rukama. Ja pobjegoh ziki Stojanovicu pod noge. U njemu dva metra i mislim tu je spas. Ipak do mene se probise dvojica navijaca i kazu mi: tebe nece niko, ti si majstor ovdje. Gdje god sam igrao ljudi su me volili. Samo nisam znao pare zaraditi.

23. Kad ste spomenuli novac. sta se desilo kada vam je otac dosao u Grcku i vi mu dali novac da ponese kuci?
- Dosao stari u sred jula i obukao duge gace. Pravili smo kucu u Modrici i ja sam mu trebao dati para. On ih sakrije u gace. S njim je bio zet i dvojica drugara. Otisli oni vozom i valjda tamo pili i placali dolarima.

To policiji bilo sumnjivo i na granici ih cope. Nadju pare kod zeta i moga oca. I, zatvor. Da nije bilo mene sigurno bi zaglavili godinu. Zove mene stari iz policije i kaze: Skinuli su nas s voza. A ja ga pitam: sta je s gacama. A ona kaze: Pa skinuli su i njih. Bilo je negdje oko 15 hiljada dolara.

24. Vi ste jedan od rijetkih kome je i biznis s kafanom propao?
- Jedini sam koji je imao kafanu i propala. Ovi moji, iz Modrice, dali mi kafanu Roks. Ja sam uveo recke. Ko god mi dodje, kaze napisi recku.

Imao sam milion recki. Da sam za svaku uzimao pfening mogao sam se obogatiti. I sto je najgore kafana je bila uz magistrali put. Mozes misliti.

25. Zanimljivo je da imate bazen, a ne znate plivati?
- Ja ne bih stradao da sam bio tamo gdje je ovaj tsunami odnio sve.
Spasio bih se svojim slaufom od traktorske gume. Uzmem ja taj slauf, ubacim ga u bazen i uzivam

26. Zar niste naucili plivati u Grckoj?
- cetiri sam godine bio tamo i nista.

27. Da li su sportasi bolji u krevetu od obicnih ljudi?
- Ako gledas prema mom iskustvu...hahahaha...Ne bih dao ruku u vatru za to...hahahahaha

28. sta vas je najvise razocaralo u zivotu?
- U sportskom smislu poraz od Videotona. U ovom drugom segmentu najvise sam razocaran zbog raspada Jugoslavije. To je bila jedna od najboljih drzava.

29. Kad ste spomenuli Videoton, kako ste se osjecali kada je cuhaji dao gol?
- Tu utakmicu nisam igrao, jer su me prije nje prodali Grcima. Gledao sam je na tv-u. Tada sam shvatio da je mnogo lakse igrati nego gledati utakmicu. Umalo me slog tada nije pogodio. Mogu misliti kako je bilo onima na klupi. Ne daj Boze da se ponovi jos jedna takva utakmica.

30. Bili ste jedan od najbrzih igraca bivse drzave. Jeste li ikada saznali koliko ste u prosjeku pretcali na jednoj utakmici?

- Bilo je brzih igraca od mene. Ali ja sam bio najbrzi s loptom. Moj profesor Hazim Salihovic, koji me tri godine obarao iz matematike, kazao mi je: Ko nema u glavi ima u nogama. Eh, da sam to ranije shvatio bio bih mozda najbolji igrac na svijetu.

31. Bas vas nije isla matematika?
- U prvoj godini gimnazije izvede me profesor pred tablu i nacrta krug.
Kaze mi: Nikola dat cu ti dvicu, ako pogodis koliko je stepeni ovaj krug? Nisam ja bio na casu kad se to ucilo i okrenem se oko sebe a moj drug na dlanu napisao 360. Kazem profesoru: Dajte profesore, pa 360 stepeni. Ali onda ce on: Dobro Nidzo nemoj se okretati, a ako ti neko bude sapnuo keca ces dobiti. Joj, on onda unutar onog kruga nacrta jos jedan i postavi pitanje: Koliko ovaj ima stepeni. Kazem ja sebi hajde da malo ukljucim logiku: Ako ovaj veliki ima 360, onda je ovaj duplo manje.

Rekoh: Duplo manje. Kad sam ja to rekao u razredu nasta lom od smijeha.
Prosle godine kad su igrali veterani i novinari ovdje igrali utakmicu za vecerom im ispricam ovaj slucaj. A sofer koji je dovukao novinare, kad sam to ispricao mrtav ozbiljan me upita: pa jesi li pogodio?

32. Jos imate problema s cipelama?
- Kako necu kad mi je lijeva 44, a desna 43.

33. Kako to rijesavate?
- Kupim dva para cipela i onda to sparim.

34. Koja vam je najdraza pobjeda u karijeri?
- Kada smo pobijedili Zvezdu 1990. godine s 3:0. Oni su te godine osvojili evropsku Ligu sampiona. Od one stare ekipe zelje igrali smo samo Taso Komsici ja.

35. Kako objasnjavate tu pobjedu?
- Pa potcijenili su nas. Mada sam ja dan prije u Oslobodjenju izjavio:
Zdrobit cemo Zvezdu, sto u tome trenutku nije imalo blage veze sa stvarnoscu.

36. Kako si provocirao svoje cuvare na terenu?
- Hvalim ga. Kazem mu: joj jesi zgodan, jesi lijep ili bolan sta si se svezao mene imam 40 godina,... Nema sta im nisam govorio. Kad su shvatili da im smeta, cim ja nesto kazem oni meni kazu: Ne pitaj me nista, ne pitaj me nista.

37. Kako su oni vas provocirali?
- Skini samar s ledja, ispravi se, daj da te pojasem, dje ti igras, vidi se kakav si,... Ali mene nisu mogli isprovocirati.

38. Ko vam je dao nadimke Guto i Folcika?
- Fico (Edin Bahtic) je bio desno krilo, a ja Folcika lijevo. A Guto , zato sto kad uzmem loptu odmah se savijem.

39. Ko je bio najgrublji igrac sto vas je cuvao?
- Najtezi su mi bili Hrsticiz Rijeke i Jovin iz Zvezde. Nekako mrsavi, koscati, pa gdje god te udare Boze sacuvaj.

40. Koju utakmicu bi ste najradije zaboravili?
- Igrali smo protiv Spartaka u Moskvi. svabo je prije pocetka utakmice
rekao: ti cuvaj ovog, ti ovog... A meni ti cuvaj Prostor! Kontam kakav prostor. A tada je za Spartak igrao Protasov. Tri puta mi uzmu loptu i odmah poslije toga primimo gol. Poluvrijeme 4:0 za Spartak. U svlacionici svabo pita: Nikola sta sam tebi rekao... Rekli ste Prostor, ali niste rekli koji je broj. Osim se okrene pomocniku i kaze: Boro, vodi ga pod tus vidis da je prolup''o. A ja se taman navikao igrati pod reflektorima i bilo mi krivo.

41. Jeste li se smjeli suprostaviti Osimu?
- Ma ne. On je bio autoritet i suvise jak da bi se suprostavili. Istina jednom je mene poceo daviti.

42. Kako je doslo do toga?
- Znas mene, seljaka . Kolege me potapsu po ramenu i ja sve uradim sto kazu.Tako jednom pobijedili, dao ja opet dva komada. Nagovore me moji i ja pred Osima: Daj, svabo ti nas samo ruzis, nego daj nam nesto para.

Kad on mene uhvati za vrat da me davi, sreca pa su svlacionice u zelji bile takve da sam se povukao u cosak u koji Osim nije mogao uci. I tada sam ga jedino vidio ljuta.

43. Mogli ste gdje ste htjeli ipak ste odabrali da zivite u modrici?
- Takav sam. Znas ***.

44. Zanimljivo je i to da vam je u karijeri pomogla i k''rava po imenu Jagoda?
- Kad sam bio mali ona je bila moj pokretni gol. Svezem joj zadnje noge i onda loptom pogadjam zamisljeni gol izmedju prednjih i zadnjih nogu .

Mozes misliti kakav bi igrac bio da sam poceo igrati recimo u pionirima zelje.

45. Je li vam taj zdravi zivot pomogao da budete brzi?
- Bio sam prirodno brz. Ali tu su bile i odredjene okolnosti. Na putu od kuce do skole bilo je milion kerova, lutalica . Kad god bi ker zalajao ja sam za nekoliko sekundi vecbio 200 metara daleko. Zamisli svaki dana tako po ko zna koliko puta. A sada fitnes, teretane, a igraci ne mogu trcati ***set minuta.

46. U vrijeme zeljine slave sigurno je bilo i mnogo djevojaka oko igraca. Kako ste rjesavali probleme s obozavateljkama?

- Jedna stvar koju vi novinari ne znate, dakle zasto je zeljo bio tako dobar, jeste u cinjenici da smo mi bili najruzniji ljepotani. Pogledaj samo tadasnju obranu: Komsic, cilic, Saracevici Starovlah, a navala:

Bahtic, Nikic, Paprica i Bazdarevic... Kad ja budem pravio ekipu uslov ce biti nemoj mi lijepe igrace, oni se samo ogledaju.

47. Obozavateljke?
- Kad se Komsic, Paprica, Fico i ja skinemo na plazi...Hahaha... Jesi vidio one izbjeglice iz Somalije? Oni su manekeni za nas.

48. Nije valjda da su vas djevojke izbjegavale?
- Znas ti onu kletvu iz tog veremen: Dabogda vam djeca licila na navalu zelje.

49. Plavusa ili crnka?
- Nikada ja to nisam gledao. Svaka zena valja na svoj nacin.

50. Napadacki ili takticki fudbal?
- Ja se ne znam braniti. Napad je najbolja obrana.

51. Kako ste podnosili pogrdne povike navijaca?
- Ja to nisam ni slusao. Ali, u sustini mene nisu mogli ni uvrijediti.

52. Najkvalitetniji fudbaleri u svijetu?
- Trenutno Ronaldinjo i sevcenko. Mozda zato sto lice na mene, hahaha.

53. Kladite li se?
- Nikad.

54. Kad bi Vas Roman Abramovicpozvao da preuzmete Chelsea?
- Ne bi pogrijesio. Pa u onoj ekipi i ne treba trener.

55. Koliko bi Nikola Nikiciz onog vremena danas vrijedio?
- Bio bih u rangu Ronaldinja, bez subjektivnosti. Nisam bio los igrac.

56. Za koliko ste onda iz zelje presli u Grcku?
- Neki mesar, moj menadzer, me je prodao ko tele . Ali ne zalim se.

57. Koliko ste ustedjeli?
- cetiri-pet cireva. Hahaha... Moze se prezivjeti. Nisam megaloman.

58. Trenerska zelja?
- zeljo.

59. Derbi zeljo- Sarajevo kojeg pamtite?
- Kad je na Kosevo doslo 55.000 ljudi. Izgubili smo 2:1. Ja sam dao prvi za zelju, a pokojni Keli Vidovicje izjednacio. A Pape je s centra prediblao sve i dao gol. Svi smo mu pljeskali.

60. Iako ste bili brzi niste mogli stici Papeta?
- svabo mi je davno rekao: Nemoj se vracati preko centra i nemoj da razmisljas, kad razmisljas najopasnoiji si po nas gol.

61. Smeta li vam kao treneru kadetske selekcije BiH to sto nasa himna nema tekst?
- Smeta. Da bar ima malo teksta da pjevamo, a ovako nas uspava onda ne mozes pospan igrati.

#10 LayneStaley

LayneStaley
  • Members
  • 466 posts

Posted 29 March 2005 - 11:48

za sve fanove SA fudbala, intervju sa ikonom: Nikolom Nikicem



Legendarni FUDBALER Zeljeznicara. Mali, grbav, glup, asimetrican, ubojit!
Nikola Nikić. ....

Bog. :lol:

#11 iorel

iorel
  • Members
  • 1,101 posts

Posted 09 April 2005 - 20:42

Navijam za Partizan, a vise volim Zelju. I pretpostavljam da je isti slucaj i kod vecine drugih partizanovaca koji o tome imaju bilo kakvo misljenje.

Mada su cevapi bili bolji u 9-ki kod Ferhatovica nego u Zelji...

#12 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 19 April 2005 - 15:25

sa salom leotara na zvezdin sever:)))))))

#13 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 19 April 2005 - 16:12

Samo ne znam kako moze vise cigana da navija za Zelju nego za Sarajevo. Razumem da ima nekih izuzetaka, ali 9:5 za Zelju je neverovatno.

#14 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 13 May 2005 - 10:06

Ja glupog li topika, majko rođena! :lol:

Ipak. Osamdeset i neke mi na regrutaciji, na Karaburni, igra Željo protiv Videotona. Jebe nam se ko navija za Zvezdu, ko za Partizan, jebe nam se ko je u Želji Musliman, ko je Srbin, ko je Hrvat, svi smo za njih. Muk kod 3:1. Možda ću da ličim na ćaleta ali to je bila liga. Zvezda se bori za titulu i donese bod iz Zenice, a Čelik se bori za opstanak, i svi zadovoljni. Imao si po dva-tri derbija nedeljno. Obilić i Hajduk sa Liona su igrali nedeljom pre podne, za Železnik niko nije čuo. Mada i onda su se u Novom Pazaru dobijale dobre batine ...

#15 males

males
  • Sleepers
  • 8 posts

Posted 11 June 2005 - 13:02

partizan a za doticene me boli organ