Jump to content


Photo

Biti...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#1 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 03 March 2005 - 02:10

Gledam veceras Biti Dzon Malkovich pa me je zainteresovalo sta biste radili ukoliko bi se vas partner zaglavio u telu osobe suprotnog pola?
Znaci ista licnost samo drugo telo, vaseg pola.
Da li biste mogli da nastavite da budete sa njim/njom sada u homoseksualnoj vezi ili biste raskinuli?

#2 LordWilly

LordWilly
  • Members
  • 38 posts

Posted 03 March 2005 - 03:17

Ja bi postao gay friendly. smile.gif

#3 lakonoga

lakonoga
  • Members
  • 96 posts

Posted 03 March 2005 - 03:22

no chance.

#4 LordWilly

LordWilly
  • Members
  • 38 posts

Posted 03 March 2005 - 03:26

A gde će ti duša i duh sine?

#5 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 03 March 2005 - 06:03

Imam resenjem nadjen nekog tipa da mi bude "partner" ma 30'' (sec) a onda se on pretvori u Estellu Warren ..... cool pristajem.

Edited by Hefestus, 03 March 2005 - 06:44.


#6 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 03 March 2005 - 06:43

hm, kada malo bolje razamislim isnogood! Smao mi fali da se honey jos vise nabilda kao musko, tesko meni onda smile.gif


huh.gif tad bi verovatno smela da vozi i moj motor

NO GOOD def.

#7 modestyblaise

modestyblaise
  • Members
  • 398 posts

Posted 03 March 2005 - 09:51

QUOTE(Eraserhead @ 3 Mar 2005, 02:10)
Gledam veceras Biti Dzon Malkovich pa me je zainteresovalo sta biste radili ukoliko bi se vas partner zaglavio u telu osobe suprotnog pola?
Znaci ista licnost samo drugo telo, vaseg pola.
Da li biste mogli da nastavite da budete sa njim/njom sada u homoseksualnoj vezi ili biste raskinuli?

Mislim da bih mogla da budem sa tom istom osobom u vezi i dalje, zato sto je to on, jel da. E sad, verovatno bih sa strane nasla nesto musko (mislim sa potrebnim organom i svim sto uz to ide). Sta cu, kad volem... wink.gif

#8 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 03 March 2005 - 10:29

QUOTE(modestyblaise @ 3 Mar 2005, 08:51)
QUOTE(Eraserhead @ 3 Mar 2005, 02:10)
Gledam veceras Biti Dzon Malkovich pa me je zainteresovalo sta biste radili ukoliko bi se vas partner zaglavio u telu osobe suprotnog pola?
Znaci ista licnost samo drugo telo, vaseg pola.
Da li biste mogli da nastavite da budete sa njim/njom sada u homoseksualnoj vezi ili biste raskinuli?

Mislim da bih mogla da budem sa tom istom osobom u vezi i dalje, zato sto je to on, jel da. E sad, verovatno bih sa strane nasla nesto musko (mislim sa potrebnim organom i svim sto uz to ide). Sta cu, kad volem... wink.gif

Za mene je to vise pitanje da li se zaljubljujemo i vezujemo jedino za licnost ili je takvo vezivanje ipak uslovljeno nekim faktorima, kao sto je pol npr. U filmu "Lost and delirious" jedna od dve devojke u vezi kaze da nije gay i "Ja, Poli volim Tori".

#9 Doroti

Doroti
  • Members
  • 390 posts

Posted 03 March 2005 - 10:38

QUOTE(Eraserhead @ 3 Mar 2005, 03:10)
Gledam veceras Biti Dzon Malkovich pa me je zainteresovalo sta biste radili ukoliko bi se vas partner zaglavio u telu osobe suprotnog pola?

Dala bi mu kocku leda.Mozda pomogne. wink.gif

#10 LordWilly

LordWilly
  • Members
  • 38 posts

Posted 04 March 2005 - 01:00

QUOTE(modestyblaise @ 3 Mar 2005, 09:51)
QUOTE(Eraserhead @ 3 Mar 2005, 02:10)
Gledam veceras Biti Dzon Malkovich pa me je zainteresovalo sta biste radili ukoliko bi se vas partner zaglavio u telu osobe suprotnog pola?
Znaci ista licnost samo drugo telo, vaseg pola.
Da li biste mogli da nastavite da budete sa njim/njom sada u homoseksualnoj vezi ili biste raskinuli?

Mislim da bih mogla da budem sa tom istom osobom u vezi i dalje, zato sto je to on, jel da. E sad, verovatno bih sa strane nasla nesto musko (mislim sa potrebnim organom i svim sto uz to ide). Sta cu, kad volem... wink.gif

Obrni okreni, ti i ja ćemo uvek da tražimo isto. laugh.gif

#11 Flic

Flic
  • Members
  • 72 posts

Posted 04 March 2005 - 12:20

U homo vezi nema sanse.





Ali da se podvrgnem operaciji u cilju promene pola, sa zadovoljstvom biggrin.gif

Edited by Flic, 04 March 2005 - 12:22.


#12 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 04 March 2005 - 12:31

blink.gif To bi verovatno onda izgledalo kao Queeria koji voli zene. Otkud znam. Mozda mi se vec deilo sa onom muskobanjastom devojcicom.

#13 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 04 March 2005 - 13:40

QUOTE(Eraserhead @ 3 Mar 2005, 10:29)
Za mene je to vise pitanje da li se zaljubljujemo i vezujemo jedino za licnost ili je takvo vezivanje ipak uslovljeno nekim faktorima, kao sto je pol npr.

Ja mislim da se zaljubljujemo ajd da kazem pojednostavljeno i psihicki i fizicki, e sad ako nas promenjeni hardver i dalje fizicki privlaci onda nema problema, je li, sve u svemu pitanje je da li bi mi se probudilo onih x% procenata (*) ili ne laugh.gif


(*) Teorija da svako ima odredjen procenat sklonosti ka istom polu koji varira od osobe do osobe.

#14 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 March 2005 - 15:22

laugh.gif
Waiter: Malkovich?
John Malkovich: MALKOVICH!
Waiter: Malkovich.

#15 johnnioza

johnnioza
  • Members
  • 1,480 posts

Posted 04 March 2005 - 15:26

QUOTE(DUNADAN @ 4 Mar 2005, 14:22)
laugh.gif
Waiter: Malkovich?
John Malkovich: MALKOVICH!
Waiter: Malkovich.

Malkovich: Malkovich?
Malkovich: MALKOVICH!
Malkovich: Malkovich.