Jump to content


Photo

Te grozne pesme .... jezive uvrede


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 Kakadu

Kakadu
  • Members
  • 93 posts

Posted 24 February 2005 - 02:12

hm ..... gledam i Zvezdu i Partizan, a i ostale nase klubove ...ali ne mogu da se otreznim od tih pesama koje mi paraju dusu i cepaju usi ....

....te "bice mesa, bice mesa ... kl*cemo Hrv*te ..."

Mislim,svestan sam da je to reakcije na njihovo "U*i U*i U*i Srbina,Srbina Srbina ..." ali i dalje ... necemo valjda da se spustamo na taj nivo!!!


Licno, mene je sramota kada to cujem da nasi navijaci to pevaju !!!!

Edited by Kakadu, 24 February 2005 - 02:14.


#2 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 24 February 2005 - 02:40

navijači su .. navijači

normalna su takva i slična istresanja ta utakmicama, uostalom ako se Grobari i cigani mrze onoliko, šta da se očekuje onda kada igramo sa Hrvatima?

#3 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 24 February 2005 - 16:35

Pa kad se setim onog: SILOV'O SI DETE NIKOLA!, onda su ove patriotsko-primitivne poruke pičkin dim.
Da ne bude da smo najgori, sećam se da su engleski navijači nekom igraču protivničke ekipe kome je dva dana pre toga umro otac, celo vreme vikali: Što ti ćale nije došao na utakmicu...

#4 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 24 February 2005 - 17:13

"Silov`o si dete Nikola" je poruka protiv koje nemam apsolutno nista. Ko je video slike ispred sudjenja: Pitldaunski covek od 4.20 metara pored gimnazijalke...mislim, silov`o je dete, i treba ga zajebavati, pa onda uhapsiti, pa u zatvoru maltretirati. Ali, kod nas ionako hapse samo siromahe i dobitnike NIN-ove nagrade.
U to ime:
"SILOV`O SI DETE NIKOLAAAAA NIKOLAAAA NIKOLAAA-AAA-AAA!"

#5 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 24 February 2005 - 19:11

QUOTE(vasudeva418 @ 24 Feb 2005, 18:13)
"Silov`o si dete Nikola" je poruka protiv koje nemam apsolutno nista. Ko je video slike ispred sudjenja: Pitldaunski covek od 4.20 metara pored gimnazijalke...mislim, silov`o je dete, i treba ga zajebavati, pa onda uhapsiti, pa u zatvoru maltretirati. Ali, kod nas ionako hapse samo siromahe i dobitnike NIN-ove nagrade.
U to ime:
"SILOV`O SI DETE NIKOLAAAAA NIKOLAAAA NIKOLAAA-AAA-AAA!"

a oni koji su imali priliku da upoznaju dotično "dete" pričaju malo drugu priču...

#6 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 24 February 2005 - 19:53

Cop, to sam često načuo, al nikad čuo čitavu priču. Šta je u pitanju? Golddigger?

#7 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 24 February 2005 - 20:54

QUOTE
hm ..... gledam i Zvezdu i Partizan, a i ostale nase klubove  ...ali  ne mogu da se otreznim od tih pesama koje mi  paraju dusu i cepaju usi ....

....te "bice mesa, bice mesa ... kl*cemo Hrv*te ..."

Mislim,svestan sam da je to reakcije na njihovo "U*i U*i U*i Srbina,Srbina Srbina ..." ali i dalje ... necemo valjda da se spustamo na taj nivo!!!


nemoj me krivo shvatit, ali dio problema je i u ovakvim stavovima. nije to nikakva reakcija vasih (niti je reakcija nasih), vec su jednako primitivni i jedni i drugi. nisu jedni poceli, pa im drugi krenuli vracat, a prije toga bili fini i kulturni.
postoji velika mogucnost da si se samo pogresno izrazio, ali ova zadnja recenica u moralnom smislu pripada istom podrucju kao i skandiranje s tribina.
Jer, zvuci kao "mi smo bolji, mi smo civiliziraniji, pa ljudi moji, necemo valjda kao oni Hrvati tamo, puj!"

QUOTE
Licno, mene je sramota kada to cujem da nasi navijaci to pevaju !!!!


tu se slazemo - i mene je sram kada cujem da nasi navijaci to pjevaju.

#8 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 24 February 2005 - 21:42

Vise puta sam naleteo na stav o osecanju stida zbog primitivnog delovanja odredjenih navijackih grupa. To uopste ne razumem. Svako predstavlja i odgovara za sebe, a identifikovanje sa raznoraznim sljamom samo na osnovu nacionalne ili klupske pripadnosti uopste nije neophodno i, pritom, nosi osecaj nelagodnosti.

Sto se tice Bulija, cuo sam jos goru pesmu, parodiju na "I da mi ponude...".
Ipak, interesantnija je ta fama o silovanju. Mozda je smesno da stavljam Brajanta i Tajsona u kontekst (ne)dela Nikole Bulatovica, ali prica je sustinski ista, samo na daleko visem glamur-nivou.

Edited by kralj, 25 February 2005 - 10:01.


#9 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 24 February 2005 - 22:38

pa dobrim dijelom si u pravu - svakako nijedan pojedinac ne bi trebao osjecati sram zato sto su neki drugi budale, ali opet se to dogadja.
Mozda to i nije pravi sram, mozda nekakvo gadjenje, razocaranje, jad...ne znam.
Znam da mi se hrpu puta dogodilo da jedva cekam neku utakmicu i da mi se onda sve zgadi zbog primitivaca.
A nekad me i sram.
Kad igraju Hrvati i Srbi onda je vise rijec o tome da mi se zgade i jedni i drugi navijaci, kad igramo s nekim izvana onda me bude i sram. Kao, ono, hrvatski i srpski navijaci su ista stoka pa mi se "samo" gade, a kad nam gostuju neki, ne znam, miroljubivi i pristojni Danci, pa stoka zborno zvizdi njihovoj himni, osjecam sram.
Znam da ne bih trebao, ali jebiga....

#10 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 24 February 2005 - 23:17

QUOTE
a oni koji su imali priliku da upoznaju dotično "dete" pričaju malo drugu priču...


QUOTE(copkillah leto 2003.)
Klinka je važila za najveću drolju u školi i svima se hvalila kako je spavala sa Bulatovićem.
Kada je on saznao da ona ima 15-16 a ne 18 godina, hteo je da prekine i eto šta se desilo na kraju.

Pitajte nekoga ko je u tom periodu išao u IX gimnaziju, šta misli o njoj...


Covek je bio optuzen za silovanje a kasnije [koliko je meni poznato] i osudjen. U zatvor nije otisao. Tesko da se skandiranja njemu mogu porediti sa "bice mesa klacemo hrvate...".


QUOTE
PET GODINA ZATVORA
Poznati košarkaš Nikola Bulatović (32) ponovo osuđen za silovanje maloletne gimnazijalke S. N. iz Beograda
BEOGRAD - Pet godina zatvora Nikoli Bulatoviću (32) epilog je suđenja poznatom košarkašu, koji je okrivljen za silovanje maloletne beogradske gimnazijalke S. N. Prvostepenu presudu juče je u Okružnom sudu u Beogradu izreklo veće, kojim je predsedavao sudija Dragoljub Albijanić.

Presuda je potresla Nikolu Bulatovića. Vidno uznemiren, košarkaš je pognuo glavu čim je sudija izgovorio: "Kriv je". Kada mu je saopštena kazna, rukama je protrljao oči, kao da su mu zasuzile, a onda se ćutke uhvatio za glavu.

U obrazloženju presude sudija Albijanić je istakao da je "visina kazne adekvatna ličnosti Bulatovića i načinu na koji je izvršio krivično delo".

- Posle dugog i iscrpnog postupka, sud je utvrdio da ste krivi za silovanje S. N. Prilikom odmeravanja kazne imali smo u vidu sve dokaze, kao i vašu odbranu. Tendencija odbrane bila je da prevashodno treba proveravati izjavu silovane devojke, pa je čak u jednom trenutku bio zanemaren iskaz optuženog. Vaš branilac je imputirao sudu da se da se u ovom postupku apriori veruje devojci, a manje okrivljenom. Veće je prevashodno proveravalo izjavu devojke, ali joj nije unapred poverovalo - rekao je sudija Albijanić.

U kratkoj oceni Bulatovićevog držanja pred sudom i porotom, sudija je rekao:
- Bili ste kategorični i dosledni u izjavi. Vaša odbrana je indirektno potvrđena iskazima svedoka, ali njihovi iskazi nisu doveli u pitanje izjavu devojke. Završna reč bila je upečatljiva, međutim, odgovori na pitanja, koja smo vam postavili po nalogu Vrhovnog suda Srbije - o tome šta je prethodilo seksualnom odnosu i kako ste se poneli prema S. N. - nisu bili uverljivi - naveo je sudija.

Izjava S. N. bila je, kako je rekao sudija, takođe kategorična i uverljiva.
- Vaše međusobno suočenje ostavilo je na sud jak utisak. Njenu izjavu proveravali su psiholog dr Stanko Ivandić i neuropsihijatar dr Hristivoje Brašić prevashodno zbog toga što je u vreme kritičnog događaja bila maloletna. Veštaci su proveravali da li je sposobna da se izjasni pred sudom, jer još uvek ide na psihoterapiju, kao i kolike je posledice pretrpela - objasnio je sudija Albijanić.

Sumirajući sve dokaze koje je sud izveo, sudija je na kraju zaključio da veće nije poverovalo Bulatoviću, već devojci.
Bulatović je na prvom suđenju bio osuđen na tri godine zatvora.

Edited by reg, 24 February 2005 - 23:21.


#11 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 25 February 2005 - 08:26

QUOTE(copkillah @ 24 Feb 2005, 18:11)
QUOTE(vasudeva418 @ 24 Feb 2005, 18:13)
"Silov`o si dete Nikola" je poruka protiv koje nemam apsolutno nista. Ko je video slike ispred sudjenja: Pitldaunski covek od 4.20 metara pored gimnazijalke...mislim, silov`o je dete, i treba ga zajebavati, pa onda uhapsiti, pa u zatvoru maltretirati. Ali, kod nas ionako hapse samo siromahe i dobitnike NIN-ove nagrade.
U to ime:
"SILOV`O SI DETE NIKOLAAAAA NIKOLAAAA NIKOLAAA-AAA-AAA!"

a oni koji su imali priliku da upoznaju dotično "dete" pričaju malo drugu priču...

Ja nesto nisam preterano ubedjen u to silovanje, ali necu da gresim dusu. To dete znam jer sam sa njom isao duze vreme u istu terenatu. Prvo sto je mala prepotentna i prefrigana kao da ima 50 godina, drugo sto je zesca sponzorusica i trazila je nekog bogatog i poznatog da bude snjim, trece sto je u stvari vise ona njega navlacila nego sto je on nju. Posle kad je dobila kitu (gle kakvog cuda, sex posle ne znam koliko duge veze) ona je odlucila da je to silovanje. Mislim htela je da se jebe, a da ga ne primi dry.gif.

Kao sto rekoh necu da gresim dusu ali u odnosu na ovo drzava Danska mirise na ljubicice.

P.S. I stvarno je izgledala punoletno, ja sam tada mislio da ima oko 19-20 godina.

Edited by Nikola21, 25 February 2005 - 08:32.


#12 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 26 February 2005 - 17:31

U današnje vreme klinke se...

#13 Dule

Dule
  • Members
  • 677 posts

Posted 01 March 2005 - 22:01

Sto se nikole tice takodje mislim da ova nije naivna nimalo i da nema silovanja al ja bi ga osudio, jer se on branio sa pricom da jesu spavali al nije bilo silovanje(al sam fin) e zato bi ga osudio.Pa koji je on qrac magarcina od 26-27 trazio sa devojkom od 16.Pedofilija je slabija od silovanja al nista mnogo,naravno po meni.
a za uvrede po nacionalnoj osnovi se ne slazem sa vama.Mislim da tu nije nista licno.Al gospodo mi nismo igrali klikere 5 godina nego ratovali, i mnogima su bliznji izginuli i nama i njima.e pa izvinite al ako je to nacin za iskaljivanje besa,bolje da se psujemo nego da se ubijamo.

#14 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 02 March 2005 - 00:17

QUOTE(Dule @ 1 Mar 2005, 23:01)
Sto se nikole tice takodje mislim da ova nije naivna nimalo i da nema silovanja al ja bi ga osudio, jer se on branio sa pricom da jesu spavali al nije bilo silovanje(al sam fin) e zato bi ga osudio.Pa koji je on qrac magarcina od 26-27 trazio sa devojkom od 16.Pedofilija je slabija od silovanja al nista mnogo,naravno po meni.

Ti izgleda uopšte nisi čitao šta smo ovde pisali.
Mala je izgledala i više nego punoletno, a čisto sumnjam da ti od svake devojke koju upoznaš, tražiš da ti pokaže ličnu kartu.

I pedofilija je gora od silovanja n puta, gde n teži beskonačnosti.
Ali nije pedofilija ako devojka izgleda kao da ima 19 godina a ima u stvari 16.

#15 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 09 March 2005 - 12:32

Sasvim slucajno se setih jedne umobolne replike sa severa, a posto sam primetio da mnogi nisu culi, evo da podelim iskustvo. Naime, kada bi se na derbiju neki igrac Partizana pozalio na povredu i ostao da lezi sa grimasom Nikole Bulatovica prilikom zvakanja zvakace gume, sa severa bi se zaorilo:"Zove te Mance"!