Jump to content


Photo
- - - - -

IKOM-KABLOVSKA TELEVIZIJA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
322 replies to this topic

#316 OTPOR81

OTPOR81
  • Members
  • 9 posts

Posted 17 July 2008 - 20:54

ne znam sta da Vam kazem Izgleda da se "mali " trude da nekako opstanu medju "velikim ribama"
Ma neka je tako. STOP monopolu velikih

Iz mog kraja :
KDS Jala d.o.o. - Kablovska televizija, bezicni internet, kablovski internet

#317 savski venac

savski venac
  • Banned
  • 14 posts

Posted 01 February 2009 - 14:23

ikoim sinoc na hrt-1 iskljucio filmski maraton :ph34r:

#318 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 25 October 2010 - 19:48

Mozda je ovo laicko pitanje ali ja zaista jesam laik,a pitanje je sta je to Digitalna TV?Vidim da ikom ima ovo u ponudi. Prepostavljam da vredi preci sa normalnog prijema televizije na ovaj,jel? :)

Inace osnovni paket od 70 kanala je samo 250 dinara,neverovatno zvuci....bar meni. Obradujte me i kazite mi da nema neka zackoljica u svemu ovom!

#319 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 25 October 2010 - 22:53

Mozda je ovo laicko pitanje ali ja zaista jesam laik,a pitanje je sta je to Digitalna TV?Vidim da ikom ima ovo u ponudi. Prepostavljam da vredi preci sa normalnog prijema televizije na ovaj,jel? :)

Inace osnovni paket od 70 kanala je samo 250 dinara,neverovatno zvuci....bar meni. Obradujte me i kazite mi da nema neka zackoljica u svemu ovom!

Pa vidi ja imam cini mi se dve godine SBB digitalnu televiziju i iskreno zadovoljan sam sa ponudjenim. Kvalitet slike je znatno bolji, slika i zvuk su cistiji itd. Iskreno moj ti je predlog da predjes na digitalnu. Jedino ne znam sta podrazumeva paket od 70 kanala?

#320 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 26 October 2010 - 20:57

Pa vidi ja imam cini mi se dve godine SBB digitalnu televiziju i iskreno zadovoljan sam sa ponudjenim. Kvalitet slike je znatno bolji, slika i zvuk su cistiji itd. Iskreno moj ti je predlog da predjes na digitalnu. Jedino ne znam sta podrazumeva paket od 70 kanala?



Kanali na digitalnoj



Kanali su krs,mislim ,nisu tako losi al posto u mom ulazu ima i KDS,verovatno cu preci kod njih.

Edited by nneki, 26 October 2010 - 20:59.


#321 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 26 October 2010 - 22:55

Kanali na digitalnoj



Kanali su krs,mislim ,nisu tako losi al posto u mom ulazu ima i KDS,verovatno cu preci kod njih.

Ma ok je. Manje vise to je ono sto je standardna ponuda neki kanal manje vise. Iskreno ja bih prezalio tih 250 dinara, jer je kvalitet slike neuporediv u odnosu na analognu televiziju.

#322 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 30 October 2010 - 08:09

Da ih pohvalim,izgleda da su se uplasili da cu da raskinem ugovor :) pa su ubacili 6 programa:

Novi kanali

#323 AleksandraPetrov

AleksandraPetrov
  • Members
  • 1 posts

Posted 15 July 2013 - 09:41

Postovanje,

Posle samo 4 godine emitovanja SciFi kanala, koji smo mi nazalost mali procenat ljubitelja naucne fantastike dugo cekalli, IKOM kablovska se odlucila na glupavi korak da isti potpuno ukine. Ostali smo bez ijednog kanala koji se bavi tematikom naucne fantastike.

 

Preplavljeni smo PINK kanalima koji i dalje vode politiku reprize reprizine reprize, koju vidimo unazad decenijama.

 

Pozvala sam ih, jer taj isti kablovski provajder nema nikakav validan ili namesten forum gde mozete online da se pobunite, vec direktno elektronskom postom ili telefonom. Odgovor glasi da im je bio potreban bas taj kanal da bi ubacili milione PINK kanala.

 

Plus da mi je vrlo ostro odbruseno da tog kanala vise nema u ponudi, ali "je znate ubaceno mnogo drugih kanala, kao sto je PINK paket..." i nemaju pojma zasto su ga ukinuli. 

 

SBB kablovska ima SciFi kanal i u osnovnom i u digitalnom paketu.

 

Nazalost teritorija podeljenosti kablovskih provajdera u Zemunu je takva da ne mogu da se prebacim na SBB.

Hvala.


Edited by AleksandraPetrov, 15 July 2013 - 09:49.