Jump to content


Photo

"skidanje" u delovima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 xxGIRLxx

xxGIRLxx
  • Members
  • 146 posts

Posted 31 January 2005 - 14:09

Hello guys wink.gif

Jos pre neku godinu sam cula za neki program preko koga veliki fajlovi mogu da skidaju...u delovima (ako pukne veza ili ne znam ni ja sta tongue.gif ). E sada, jel zna neko za neki dobar program? I da li (npr.) ako file ima 50 MB mogu da skidam po 10 MB i da pritom sta sam 'skinula' mogu odmah da pogledam? blink.gif

cool.gif

#2 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 31 January 2005 - 15:38

ako mislish na skidanje sa neta kao sa sajtova-znachi da mozhesh to legalno da skinesh onda je to flash get ili get right ili download accelerator.unesi ovo u gugl i odveshtje te tamo.
a ako mislish na fajl shering onda je to soulseek,bearshare,winmx,kazaa itd..

#3 xxGIRLxx

xxGIRLxx
  • Members
  • 146 posts

Posted 31 January 2005 - 15:40

e mislim da je ono prvo biggrin.gif ... flash get - to .. Hvala smile.gif

p.s. sada upravo skidam flash get .... a imam jos nesto da kazem tongue.gif ... (mozda cu ispasti glupa, ali nvm) jel onda mogu da nastavim sa skidanjem dokle sam dosla? - ohhh..ovo je stvarno glupo pitanje laugh.gif ..pa cemu bi onda to sluzilo laugh.gif ..ooo i druga stvar, mozda ce neko trebati da mi objasni sta s tim da radim kad instaliram rolleyes.gif

wacko.gif

Edited by xxGIRLxx, 31 January 2005 - 15:48.


#4 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 01 February 2005 - 10:02

FlashGet ti nastavlja skidanje tamo gde je stalo, kao i svaki ozbiljni download manager. Mislim da je maksimum 8 threadova (a možda i ne) na koje razbija fajl, ali prilično brzo skida. Ako koristiš Firefox, imaš ekstenziju za skinuti da ti se download automatski vrši preko eksternog managera.

Mada je meni ovaj M$-ov antispyware predložio da brišem FlashGet, pošto je adware ph34r.gif No ja ga ignorisah dry.gif

#5 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 01 February 2005 - 10:57

Sto se Windows-a tice, nema boljeg downloader-a od MetaProducts Mass Downloader-a... Ostali su mala deca za njega...

#6 xxGIRLxx

xxGIRLxx
  • Members
  • 146 posts

Posted 01 February 2005 - 12:47

Ja sada koristim (od juce) GetRight..i super mi je!!! <flashget mi nije nesto:P>

Hvala smile.gif

#7 zeos

zeos
  • Members
  • 727 posts

Posted 01 February 2005 - 12:51

Ja koristim DAP vec vise godina i jako sam zadovoljan. Mislim da su svi moderni programi za download ok, samo je pitanje navike.

Evo linka za download

http://redir.speedbi...ename=dap74.exe

#8 xxGIRLxx

xxGIRLxx
  • Members
  • 146 posts

Posted 01 February 2005 - 13:08

E, a znate u cemu je bio problem kod mene? Ovako...od pre nekoliko dana imam kablovski internet...i onako sva srecna krenem ja da skidam neke pesme i videe (lol) i imam sta da vidim ohmy.gif ...krene lepo da skida nekih 15-ak minuta i zaglavi se, nema vise protok...i ja tu popiz*im zovem kablovsku...i oni kazu da je sve kao u redu blink.gif ... I...od juce..koristim ovaj GetRight i sve je u redu...ne znam samo u cemu je bio problem kada sam samo isla 'save target as' ...nije hteo da skida...u cemu je bila fora? jel neko zna?

cool.gif

#9 monopollist

monopollist
  • Members
  • 328 posts

Posted 01 February 2005 - 17:09

Ja sam pre sto godina koristio Download Accelerator i ispunjavao je svoju svrhu.

Ima i onaj prastari, kako se bese zove, mislim da je Gozilla ili tako nesto. To je bilo mucenje sa dial-up modemom. Bruka.

#10 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 01 February 2005 - 22:26

QUOTE(incognito @ 1 Feb 2005, 11:57)
Sto se Windows-a tice, nema boljeg downloader-a od MetaProducts Mass Downloader-a... Ostali su mala deca za njega...

Na osnovu čega to tvrdiš, tačnije šta ga to izdvaja iz konkurencije?

#11 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 02 February 2005 - 00:06

ja znam jednoga na forumu koji je imao problema sa nekim od tih download menadzera. cool.gif

#12 GigaHertz

GigaHertz
  • Members
  • 76 posts

Posted 02 February 2005 - 00:33

-Sad sam instaliro ovaj DAP sa linka koji je dat i radi! (os WinXP)

#13 Sanjar

Sanjar
  • Members
  • 109 posts

Posted 02 February 2005 - 14:09

Hej XX. I meni treba neki od tih programa kad otvaram strane na kojima ti postujes.
Tvoj avatar je tezak ni manje ni vise nego 1.36 MB


vidi ovo

#14 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 02 February 2005 - 15:21

,, mozda ce neko trebati da mi objasni sta s tim da radim kad instaliram "
pa pitaj slobodno.videla si da ne ujedamo!

,,E, a znate u cemu je bio problem kod mene? Ovako...od pre nekoliko dana imam kablovski internet...i onako sva srecna krenem ja da skidam neke pesme i videe (lol) i imam sta da vidim ...krene lepo da skida nekih 15-ak minuta i zaglavi se, nema vise protok...i ja tu popiz*im zovem kablovsku...i oni kazu da je sve kao u redu ... I...od juce..koristim ovaj GetRight i sve je u redu...ne znam samo u cemu je bio problem kada sam samo isla 'save target as' ...nije hteo da skida...u cemu je bila fora? jel neko zna? "
Gde si nashla na netu pesme za skidanje?

#15 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 02 February 2005 - 16:19

Možda na www.warezfreaks.com