Jump to content


Photo

DAJTE MU KNJIGU!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 January 2005 - 17:32

Beograd -- Ministar pravde Srbije kaže da ga se plaše neki funlcioneri bivše vlade Srbije jer znaju da u fioci stoje prijave protiv njih.


Zoran Stojković kaže da ga se zbog toga plaše Vladimir Beba Popović, Čedomir Jovanović, Dušan Mihajlović, Zoran Janjušević, Goran Petrović i Zoran Mijatović. On je rekao za "Blic" da insistira da se prijave izvade iz fioka i pokrenu postupci.
On je rekao da se prijave odnose i na transkript prisluškivanog razgovora advokata Biljane Kajganić sa njenim klijentom Dejanom Milenkovićem Bagzijem i još neke stvari.

"Njihovu uspaničenost mogu da objasnim strahom, jer insistiram da se prijave izvade iz fioka i pokrenu postupci. Verovatno ih to plaši", kaže Stojković. laugh.gif laugh.gif

On je odbacio špekulacije da stoji iza navodne smene specijalnog tužioca Jovana Prijića, dodajući da takvu predstavu stvaraju određene grupe, kao što su Popović, Janjušević, Petrović, Mihajlović. Mijatović, Jovanović, koji "viču uspaničeno" zbog prijava koje tužilac drži u fioci.

"Jedan od novinarskih izvora za širenje ovakvih priča je onaj smešni lik od Bebe Popovića, koji priča da sam ja vršio pritisak na Prijića da ne objavljuje transkript razgovora advokata Biljane Kajganić i njenog bivšeg klijenta Bagzija", dodao je Stojković.

e treba biti budala pa ovo reći.....ovim ili skriva dokaze (krivično delo) ili kleveta......

#2 Spiritchaser

Spiritchaser
  • Members
  • 148 posts

Posted 30 January 2005 - 17:36

idijot. Shta reci? dry.gif

#3 swordfish

swordfish
  • Members
  • 1,649 posts

Posted 30 January 2005 - 17:38

mamika hvata me panika ili ti u Srbiji nista novo..

#4 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 January 2005 - 17:40

idiot,totalni....slažem se....samo taj idiot će uraditi sve da oslobodi legiju a ima dovoljno moći da to uradi......iz ovoga sledi ŠTA SMO ONDA MI?
lepo ceca juče rekla (poslednje rečenice uvoda)

#5 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 30 January 2005 - 17:43

mislim sta reci...............sem koja BUDALETINA OD COVEKA!!!

izgleda da ce biti isplativo a i nekaznijivo biti kriminalac u nerednom periodu pored ovakvog ministra koji cuva predmete po fijokama! laugh.gif

edit:i bas bih voleo da vidim ko je,koga i za sta prijavio!!!

Edited by Kesh_Kolica, 30 January 2005 - 17:47.


#6 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 30 January 2005 - 17:44

Ma OK je to, samo te prijave treba da se vade redom, a ne preko reda. Prvo da se rese one za Mirka Mengelea, pa za druga Radomana, pa za druga Bojica i slicne. Nije ovo izvlacenje nagrada pa da neko brkne u gomilu pa koju kovertu izvadi, nego treba da se zna neki red.

#7 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 30 January 2005 - 17:51

QUOTE(Henry Chinaski @ 30 Jan 2005, 18:44)
Ma OK je to, samo te prijave treba da se vade redom, a ne preko reda. Prvo da se rese one za Mirka Mengelea, pa za druga Radomana, pa za druga Bojica i slicne. Nije ovo izvlacenje nagrada pa da neko brkne u gomilu pa koju kovertu izvadi, nego treba da se zna neki red.

ma nije ni to lose mada je nemam nista protiv i da se krene zguza stono bi se reklo!!!mislim ako se krene od mirka&co. mnogi nece docekati da dodju na red (ipak je ljudski vek ogranicen) jerbo su ti napravili sranja da ce im nase sudstvo ovakvo kakvo je suditi jedno 20g!!!

#8 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 30 January 2005 - 18:15

QUOTE(30. januar 2005. | 12:53 | Izvor: B92 @ SRNA, Beta)
DS će tražiti smenu Jočića
...

Tadić: Ova i naredna godina ključne

...

"Danas nam treba šansa. Iako je za neverovati, mi i dalje imamo šansu. Ova 2005. je godina naše šanse, mi to možemo, imamo potencijal, samo da postignemo saglasnost šta nam je činiti", ocijenio je Tadić.

...


Ode nam Jocic. sad.gif cool.gif

Jos samo da postignemo saglasnost sta nam je ciniti.

Ujedinjenje demokratskih snaga!?
O cemu ovaj bulazni? blink.gif ohmy.gif

#9 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 30 January 2005 - 18:40

Znači, Fahrenheit priznaje da se drže prijave po fijokama? Pa to je dovoljno da kao ministar odleti odmah. Šta ima on ili bilo ko da drži prijave po fijokama? Da ucenjuje druge. Jebo ga Rade Bulatović.

#10 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 30 January 2005 - 18:50

To da je doticni budaletina je u redu,slazem se.Problem je u necem drugom.Ta budaletina ima jezivu moc u rukama.Njemu se predao onaj sto se predao,zasto ga onda ne bi i oslobodio.I Bagzija.Neogranicena i uzasna moc.Nepostoji ustava,brana.

#11 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 30 January 2005 - 19:22

Kakav smrad ovaj ministar. Ali odgovarace djubre jednog dana.

#12 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 30 January 2005 - 19:34

Ala birate reči !
Henri je za vas uzor pristojnosti --- možda bi trebao da proširi domen guženja !

#13 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 30 January 2005 - 19:40

Sto se ti sekiras kako mi oslovljavamo ovog kriminalca? Isto vazi i za njegove drvene advokate.

#14 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 30 January 2005 - 21:57

QUOTE(Kesh_Kolica @ 30 Jan 2005, 18:43)
mislim sta reci...............sem koja BUDALETINA OD COVEKA!!!

izgleda da ce biti isplativo a i nekaznijivo biti kriminalac u nerednom periodu pored ovakvog ministra koji cuva predmete po fijokama! laugh.gif

edit:i bas bih voleo da vidim ko je,koga i za sta prijavio!!!

Kao i svi DSS-ovci... tongue.gif

#15 Emboy

Emboy
  • Banned
  • 755 posts

Posted 31 January 2005 - 09:03

Ovo je izjava za Riplija !

Stojkovic je tipican komunista, on preti da ce izvaditi prijave ! Svasta, pa valda tuzilac podize optuznicu ako postoji osnovana sumnja, nema tu sta neko da hoce ili nece !

e.t.

Edited by Emboy, 31 January 2005 - 09:06.