Jump to content


Photo

Mihajlović: Atentati na mene


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 28 January 2005 - 14:28

Mihajlović: Atentati na mene

28. januar 2005. | 13:29 | Izvor: "Večernje novosti"


Beograd -- Bivši ministar policije Dušan Mihajlović tvrdi da je nedavno na njega nekoliko puta izvršen atentat.

Mihajlović je rekao da se poslednji incident desio na planini Povlen. "Sem snega, nije bilo ničega što bi moglo da izazove eksploziju pod sedištem vozača, iskrivi kardan i raznese reduktor i ručnu kočnicu na džipu. Možda sam loš vozač, ali je dobro što nikoga nije bilo na suvozačevom sedištu", rekao je Mihajlović.

On je za "Večernje novosti" rekao da su se u drugom incidentu u policijskom blindiranom BMW-u, koji mu je dodeljen, istovremeno otvorili svi vazdušni jastuci, koji umalo nisu udavili vozača, a Mihajlović je izašao nekoliko minuta ranije.

Mihajlović tvrdi da mafija i dalje finansira značajne političare i partije i dodao da će neka saznanja iz perioda posle 5. oktobra ostaviti za memoare, a nešto odneti sa sobom u grob. Bivši ministra policije kaže da mnogo zna, ali da još nije vreme da progovori

#2 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 28 January 2005 - 14:32

Uz dužno izvinjenje moderatorima i gospodi administratorima, imam samo jedan komentar :

seronja

#3 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 28 January 2005 - 14:35

Nije mu lak i bezbrizan zivot u poslednjih par godina, verujem to, ali me ne mogu vise da slusam to "ja mnogo znam, ali necu da kazem"

Sine, ili kazi, ili cuti...

Edited by Yeahlenn, 28 January 2005 - 14:36.


#4 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 28 January 2005 - 15:16

QUOTE(Yeahlenn @ 28 Jan 2005, 15:35)
Nije mu lak i bezbrizan zivot u poslednjih par godina, verujem to, ali me ne mogu vise da slusam to "ja mnogo znam, ali necu da kazem"

Sine, ili kazi, ili cuti...

Rekao bi brka ali i ti o kojima bi brka govorio, imali bi što šta da kažu na brkin račun.
Ipak treba ga huškati da priča. Taj bi bio dobar svedok saradnik ali u situaciji kada na vlasti u Srbiji ne budu oni o kojima bi brka da priča.

#5 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 28 January 2005 - 15:39

Ma da je uspeo neki atentat na ovo djubre posle one prodaje mandata ND Zlotvoru, da nas Bog vidi..ovako, 'nesto cu sa sobom i u grob poneti' puke.gif

#6 between 3 and 32

between 3 and 32
  • Members
  • 317 posts

Posted 28 January 2005 - 16:01

QUOTE(Yeahlenn @ 28 Jan 2005, 15:28)
Mihajlović: Atentati na mene

28. januar 2005. | 13:29 | Izvor: "Večernje novosti"


Beograd -- Bivši ministar policije Dušan Mihajlović tvrdi da je nedavno na njega nekoliko puta izvršen atentat.

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

Duki the cat

#7 Kesh_Kolica

Kesh_Kolica
  • Members
  • 561 posts

Posted 28 January 2005 - 16:05

To treba da kaže Mihajlović jer je on bio taj koji je to obezbeđenje njemu dao. Formalno obezbeđenje mu je dao Sreten Lukić, ali to nije mogao bez Mihajlovića... U jesen 2002. godine, dok je Luković divljao Beogradom, Zoran je svakodnevno dobijao informacije da je strašno u šta se Beograd pretvorio... A onda Zoran poludi, pa sazove Savet za državnu bezbednost i pred 15 ljudi pita Mihajlovića zašto on ima policijsko obezbeđenje, Mihajlović piše i gleda u papir. Zoran kaže: „Ja sam predsednik Vlade, pitam te, odgovori mi“, Mihajlović kaže: „Obrati mi se pismeno“. Zoran kaže: „Smatraj da sam ti se obratio pismeno“, ovaj nabije glavu i ćuti. Bilo je prisutno 20 ljudi. Mihajlović nikada nije dao odgovor. Pretpostavljam da su to neki dogovori koji su napravljeni između Dušana i Legije pre nego što je otišao da se penzioniše.

djubre jedno brkato,on je kriv za sve

edit:tako je i za svog vrlog partijskog druga s.radulovica aka otimac_c_marketa
sredio da ima 4 gorile i auto za pratnju...............cisto sumnjam da je platio iz svog dzepa!!!

#8 Kowalski

Kowalski
  • Members
  • 623 posts

Posted 28 January 2005 - 16:08

Dugogodisnjeg saradnika Sluzbe neko da ubije?
Wow, stvarno zastrasujuce.Sad nedeljama necu moci da spavam.

#9 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 28 January 2005 - 16:21

QUOTE
Odgovarajuci na novinarsko pitanje da li ce policija biti u stanju da uhapsi nekadasnjeg komandanta Jedinice za specijalne operacije MUP Srbije Milorada Likovica-Legiju ako se navodi iz pisma Ljubise Buhe pokazu kao tacni, ministar Dusan Mihajlovic je rekao: "Ne znam kako vam padaju na pamet takva pitanja, pa gospodin Legija se odazvao na svaki sudski poziv i zasto bi hapsili nekog ko se ponasa kao savestan gradjanin".
  Ministar Mihajlovic je dodao da se Milorad Lukovic "ne nalazi na spisku lica koja imaju problem sa MUP".


#10 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 28 January 2005 - 16:25

Atentat vazdusnim jastucima? Crna ovco, prodaj ovaj stos Hollywoodu.

#11 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 28 January 2005 - 16:40

QUOTE
"Sem snega, nije bilo ničega što bi moglo da izazove eksploziju pod sedištem vozača, iskrivi kardan i raznese reduktor i ručnu kočnicu na džipu. Možda sam loš vozač, ali je dobro što nikoga nije bilo na suvozačevom sedištu"


Loš si i ministar bio, loš si i u javnom nastupu, loše i obajašnjavaš!(Meni uopšte nije jasno gde je "bomba" bila- ispod njega (vozača) ili gde? Bože, kako je konfuzan...)
Po prvi put želim da nam nikad i ne počne da odaje svoje brojne tajne... mnogo bre smara!

#12 Reaction

Reaction
  • Banned
  • 447 posts

Posted 28 January 2005 - 17:02

a bilo je pokusaja i da mu se zaglave
prozorska stakla na kolima
pa da ga ubije promaja!

ph34r.gif

#13 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 28 January 2005 - 17:43

QUOTE(Reaction @ 28 Jan 2005, 17:02)
a bilo je pokusaja i da mu se zaglave
prozorska stakla na kolima
pa da ga ubije promaja!

ph34r.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#14 Aion

Aion
  • Members
  • 856 posts

Posted 28 January 2005 - 17:53

QUOTE(Kesh_Kolica @ 28 Jan 2005, 17:05)
To treba da kaže Mihajlović jer je on bio taj koji je to obezbeđenje njemu dao. Formalno obezbeđenje mu je dao Sreten Lukić, ali to nije mogao bez Mihajlovića... U jesen 2002. godine, dok je Luković divljao Beogradom, Zoran je svakodnevno dobijao informacije da je strašno u šta se Beograd pretvorio... A onda Zoran poludi, pa sazove Savet za državnu bezbednost i pred 15 ljudi pita Mihajlovića zašto on ima policijsko obezbeđenje, Mihajlović piše i gleda u papir. Zoran kaže: „Ja sam predsednik Vlade, pitam te, odgovori mi“, Mihajlović kaže: „Obrati mi se pismeno“. Zoran kaže: „Smatraj da sam ti se obratio pismeno“, ovaj nabije glavu i ćuti. Bilo je prisutno 20 ljudi. Mihajlović nikada nije dao odgovor. Pretpostavljam da su to neki dogovori koji su napravljeni između Dušana i Legije pre nego što je otišao da se penzioniše.

djubre jedno brkato,on je kriv za sve

edit:tako je i za svog vrlog partijskog druga s.radulovica aka otimac_c_marketa
sredio da ima 4 gorile i auto za pratnju...............cisto sumnjam da je platio iz svog dzepa!!!


Se*onja je potvrdio Bebinu pricu. Kao, bio je iznerviran jer je znao da Djindjic zna ko je Legiji dao obezbedjenje, ...

#15 cipiripi

cipiripi
  • Banned
  • 279 posts

Posted 28 January 2005 - 18:00

Nije mi jasno zasto pokretac teme nije postavio ceo tekst??
Mafija vladala Srbijom