Jump to content


Photo

Cemu ovo sluzi,a uz to i ne radi?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 27 January 2005 - 13:58

Da bi medju Srbima izazvali novi razdor, jos gori od prethodnih, kao sto se vidi.

#17 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 27 January 2005 - 14:06

QUOTE(Krampa @ 27 Jan 2005, 10:50)
Postoji broj ljudi na ovom forumu, verovatno balavaca koji misle da proturaju neku liberalnu ideju tako sto pljuju po svemu sto nije po nekim njihovim tzv. standardima. Zive u iluziji da su bolji od ljudi koje pljuju zato sto ce reci nesto sto je tako jednostavno i ocigledno. Opet ce napisati istu stvar, i opet, i opet, mada ovaj put ce mozda nesto izmeneniti. Realno gledajuci, isti su kao i 'ovi zli'. Dva primerka Srbolikog majumuna koji guraju svak na svoju stranu.

Srboliki majmun sam i ja, jer sam primorana neku stvar da napisem i dva i vise puta da bi me neko razumeo zasto nesto kazem.Tako me upravo danas napede Reg sa svojom primedbom:

"Od tebe nisam cuo ni jedan jedini argument za tvrdnju da je smenjivanje novinara "fasisticko"".

Kako da ja dam za ovo argumente kada ih ne posedujem?

Mozete procitati moje zapazanje na tom topiku i zasto ja nemam , a on zeli da imam njegovo misljenje?

Verovatno ovde ima i onih koji se tek grade i ja nisam sa 20 godina isto mislila kao danas, a smatram da sam i danas u nekim svojim stavovima mozda nekome dosadna.

Moja kcerka tvrdi da jednu stvar znam da ponovim nekoliko puta, ali to je i profesionalna deformacija(ponavljam ucenicima po nekoliko puta odredjenu stvar).

#18 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 27 January 2005 - 14:08

QUOTE(sonjal @ 27 Jan 2005, 14:06)
Tako me upravo danas napede Reg sa svojom primedbom:

"Od tebe nisam cuo ni jedan jedini argument za tvrdnju da je smenjivanje novinara "fasisticko"".

Kako da ja dam za ovo argumente kada ih ne posedujem?

Pa na osnovu cega onda tvrdis da je smenjivanje novinara fasisticko?

#19 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 27 January 2005 - 14:39

QUOTE
ali to je i profesionalna deformacija(ponavljam ucenicima po nekoliko puta odredjenu stvar)...

QUOTE
...u firmi JKP BVK(Javno komunalno preduzece Beogradski vodovod i kanalizacija)


rolleyes.gif

#20 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 27 January 2005 - 14:47

QUOTE(Rosbacher @ 27 Jan 2005, 13:08)
Pa na osnovu cega onda tvrdis da je smenjivanje novinara fasisticko?

Procitaj dobro ne tvrdim ja vec REG

#21 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 27 January 2005 - 15:28

QUOTE(Krampa @ 27 Jan 2005, 12:50)
Postoji broj ljudi na ovom forumu, verovatno balavaca koji misle da proturaju neku liberalnu ideju tako sto pljuju po svemu sto nije po nekim njihovim tzv. standardima. Zive u iluziji da su bolji od ljudi koje pljuju zato sto ce reci nesto sto je tako jednostavno i ocigledno. Opet ce napisati istu stvar, i opet, i opet, mada ovaj put ce mozda nesto izmeneniti. Realno gledajuci, isti su kao i 'ovi zli'. Dva primerka Srbolikog majumuna koji guraju svak na svoju stranu. Tvrdoglavi ljudi kojima se zivot zasniva na dve autobuske stanice i evt. neki shoping centar. Desava se ono sto se desava i u stvarnosti. Narod kao izgubljena telad koja cekaju nekog svevisnjeg spasioca, a svesni su da ih ceka mesara i da ce zavrsiti kao biftek ako se nesto ne promeni. Daj da penimo i budemo besni dok se nesto ne desi. Lakse je na drugog prst uperati nego stati pred ogledalo i reci 'Da ja sam zaista tu pogresio' Taj Srpski prst je postojao odavno, uperali smo prst uvek na nekog drugog. Uvek je neko drugi kriv. Kada nema vise tih zlikovaca, ajde da se koljemo medjusobno.Klasika. Nista se nije promenilo. Ista prica.
Tonemo sve dublje a neki likovi ispadaju pametni zato sto pene i govore eat shit onim 'drugim zlikovcima' Ovaj Forum je dokaz za tako nesto. Neke stvari imaju svoj tok. Logika. Nisi izasao na izbore, pobedili radikali. Pa sta si ocekivao? Gde si bio? Sta si radio. Spavao. Pa ko ti je kriv? Onaj tamo sto je glasao na vreme verovatno.

Svi ste vi bre radikali. Jedni bi pobili sve sto vole da se pare sa ovcama u opancima drugi bi poklali sve sto se furaju na neke utopijske promene.

Ko vas jebe.

AMin!