Jump to content

Photo

Gledajte Bebu Popovica na TV B92 u 21.cas u ponede

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
304 replies to this topic

#286 Reaction

Reaction
  • Banned
  • 447 posts

Posted 27 January 2005 - 12:03

izgleda da
u srbiji kad bebe progovore
ne kazu mama
vec odma pocnu o aferama
ph34r.gif

#287 Sijena

Sijena
  • Members
  • 83 posts

Posted 27 January 2005 - 12:03

QUOTE(misko maric @ 27 Jan 2005, 12:57)
Corax, jedini komentator u Srbiji koji ne promašuje. Bravo majstore!

Cudi me da ti se dopada komentar, jer je pozitivan, a to se ne uklapa u tvoje stavove glede Bebe, Djindjica, "Sablje" (kao najpozitivnije policijske akcije tokom koje su kriminalci bili u misijim rupama).... Mozda si promenio stavove?

#288 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 27 January 2005 - 12:06

QUOTE(MAGRIPA65 @ 27 Jan 2005, 11:47)
Danas sam bas slusao njegov intervju.Bez obzira sto mrzim sve Milosevicevsko taj covek je obican sarlatan.Iznosi neke stvari za koje nema nikakve materijalne dokaze.Seca li se neko Mirka Nicovica.Ista prica samo drugo ime.Ne znam zasto se neki ljudi na forumu pale na sve to...Osnovna poenta je ako si znao sve to sta si sa njima radio i sta tebe cini boljim od njih.

Znas sta, ako mislis da su Beba i Marko sarlatani, onda si ti jako velika naivcina!
Obojca su dovoljno inteligentni i pametni da imaju deponovane dokaze tako osigurane da im niko nece moci reci da su falsifikati ! To su deponovali ali i obavestili "svoje" pacijente u slucaju da hoce da ih zapuse !

#289 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 27 January 2005 - 12:15

QUOTE(harper lee @ 27 Jan 2005, 10:53)
QUOTE(fancy @ 27 Jan 2005, 11:33)

I šta sve to govori..?  Ništa osim da je Điki bio vrlo pragmatičan čovek i sebi stvarao veze, prijateljstva i savezništva na raznim, pa nekad i jako čudnim stranama, a sve zarad ostvarivanja ciljeva koje je zacrtao.

Zato mi je danas komično kad se od njega pokušava napraviti svetac... kako je krenulo još će na kraju da ispadne i da su mu deca plod bezgrešnog začeća wink.gif

Ne prave oni od Djindjica sveca nego nesposobnu, neiformisanu i romanticnu budalu, dakle, sve ono sto ovaj nikad nije bio. Ali, to uopste ne cudi, jer se ovde svakojake licne projekcije, nerazumevanja i nesnalazenja projektuju na sada vec debelo idealizovan Djindjicev lik. Iskreno prijateljstvo sa Stanisicem... O, Boze.

Dobro ti rece O Boze?
Tako im je odgovaralo da ga ne razumeju, inace dobro su ga razumeli, ljudi pa zato su ga i ubili.Najvise je smetao kriminalcima , a ti su bili na vlasti.Lepo je rekao Beba, pitanje je samo koliko je i Beba tada bio jak i mocan da zaustavi kriminalce preko komunikacionog biroa?

Pitanje se postavlja i da li bi prezivoeo da ga je cuvala i neka strana agencija protiv organizovanog kriminala?
Djiki je mislio , ako on u javnosti da neakakvu izjavu poput one da niko nece imati koristi ako ga ubije, da ce s time odagnati neprijatelja u vrhu, samo je hteo sebe da utesi.Znao je on dobro i bio je spreman na sve jos i prilikom setnji Beogradom, ali nikada nije voleo da se o tome govori.
Eh, koliko je tako neustrasivih ljudi u zemlji .To mogu samo da budu oni najpametniji i najbolji, ali su oni meta svima.Ne voli ova sredina pametne, pa zar bi ih bilo samo 2%?

#290 misko maric

misko maric
  • Members
  • 2,372 posts

Posted 27 January 2005 - 12:41

QUOTE(Sijena @ 27 Jan 2005, 13:03)
Cudi me da ti se dopada komentar, jer je pozitivan, a to se ne uklapa u tvoje stavove glede Bebe, Djindjica, "Sablje" (kao najpozitivnije policijske akcije tokom koje su kriminalci bili u misijim rupama).... Mozda si promenio stavove?

Ne znam na koje stavove misliš, ništa nisam promenio. A za Coraxa tvrdim da je jedini pravi KOLUMNISTA u Srbiji, za razliku od onih... da im ne pominjem imena, jer sam već desetinu puta rekao šta mislim. Ako se desi čak i da se ne složim sa Coraxom, što je retko, uvek moram da priznam da pogadja u metu.

A Beba, noša i sablja (Sablja) - šta tome dodati?

#291 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 27 January 2005 - 12:44

QUOTE(Milivoje @ 27 Jan 2005, 01:51)
Proverio sam da sada (01:52) pada sneg !

Ukoliko sutra ova dva tvoja "pouzdanika" izjave isto, ja se ove izjave odričem !

Ovo je, valjda, trebalo da bude vickasto? wink.gif

Ma, Milivoje, volela bi' ja vise od ovih da cujem one koji znaju (ili ne znaju) nesto o 'slucaju Gavrilovic' kod Voje u kabinetu...

No, oni se ne oglasavaju... dry.gif

p.s. A propo odricanja - olako bi se ti odrekao vodjen predubedjenjem (mozda mrznjom? unsure.gif )... toliko ti je vazna istina, a?! huh.gif

#292 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 27 January 2005 - 12:58

QUOTE(harper lee @ 27 Jan 2005, 11:53)
Ne prave oni od Djindjica sveca nego nesposobnu, neiformisanu i romanticnu budalu, dakle, sve ono sto ovaj nikad nije bio. Ali, to uopste ne cudi, jer se ovde svakojake licne projekcije, nerazumevanja i nesnalazenja projektuju na sada vec debelo idealizovan Djindjicev lik. Pokojni premijer po zelji i modelu isfrustiranih, nesrecnih autsajdera, ikona kao tanki konac o kojem vise dok im pod nogama gore strasne vatre svakodnevnog zivota u kojem se ne snalaze.

Da, otprilike si rekao sve ono što sam mislio a mrzelo me /nisam imao inspiraciju/ da duže elaboriram, pa sam spakovao u jednu nesrećno izabranu reč - svetac smile.gif

#293 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 27 January 2005 - 13:06

Bilo bi zanimljivo cuti sta Stanisic ima da kaze? Njega je "sutnula" u politicku penziju Mira Markovic koja planira uskoro povratak iz Moskve u Beograd. Mira i Marko Milosevic zive u Moskvi na visokoj nozi u elitnom naselju Barviha,a Marko organizuje zabave u svojoj diskoteci "ZIMA". Povremeno popiju kafu sa Slobinim bratom,nasim bivsim ambasadorom u Moskvi. Iskreno mislim da je Miri mnogo bolje u Moskvi nego u Beogradu,i ne razumem sta je fali? Navodno zeli da poseti Slobu u Den Haagu pa zato insistira da se povuce Interpolova poternica protiv nje i Marka.
Licno mislim da Miri treba dozvoliti da poseti Slobu jer on kad je vidi odmah mu skoci pritisak,pocne da se nervira i da krizira. To su potvrdili i lekari. Mira je opasna po Slobino zdravlje,tako da ako neko zeli da mu skrati zivot treba samo da omoguci njenu posetu muzu.
Zanimljivo je i da Stanisic ima preporuke Amerike,Rusije,i Francuske koje "garantuju" za njega? Cime je on to zaduzio te tri velike svetske sile? Predpostavljam da je shvatio sa kakvim psihopatama ima posla pa je na vreme uspostavio "most saradnje" sa velikim silama sto mu je najpametniji potez u zivotu.
Posle Bebinog intervjua siguran sam da je Djindjicevu likvidaciju narucio neko od njegovih saradnika,mozda neka lopurda kojoj je Zoran stajao na putu da se obogati preko noci?

P.S. Iako je Titova udovica Jovanka Broz u nekoj vrsti kucnog pritvora mozda bi i ona mogla da pomogne da se osvetli Slobin dolazak na vlast? Sloba je bio sticenik i favorit bolesno ambicioznog Titovog generala Nikole Ljubicica o kome bi Jovanka imala sta da kaze! Zaista je velika steta sto Jovanka Broz cami u kucnom pritvoru a ona je svedok jedne epohe. Nije poznata ni sudbina njenog dnevnika za koga se misli da ga je predala pokojnoj Indiri Gandi. Mozda bi Jovanka mogla i da nam objasni poreklo Mire Markovic? Ko je ona uopste? Kako je uspela da prigrabi toliku moc? To ni Jovanki nije poslo za rukom jer Tito je bio drzavnik,a ne papucic kao Sloba!

#294 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 27 January 2005 - 13:18

A sto se tice generala mislim da ni Slobi,a ni medjunarodnoj zajednici NIJE u interesu da oni stignu zivi u Den Haag! Pri tom mislim na Ratka Mladica i Radovana Karadzica koji ce ili izvrsiti samoubistvo,ili ce im njihovi "lovci" pomoci da "izvrse samoubistvo" prilikom hapsenja. Njih dvojica mnogo znaju i oni ce biti spreceni da zivi dodju u Den Haag na ovaj,ili onaj nacin!

#295 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 27 January 2005 - 13:25

A gde je Draga Masin u celoj toj tvojoj prici?

#296 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 27 January 2005 - 14:14

Kolika gomila bolesnika, jebo te. Da se mi ne ogresismo o Hitlera?

#297 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 27 January 2005 - 14:29

QUOTE(Dubravka @ 27 Jan 2005, 12:44)
QUOTE(Milivoje @ 27 Jan 2005, 01:51)
Proverio sam da sada (01:52) pada sneg !

Ukoliko sutra ova dva tvoja "pouzdanika" izjave isto, ja se ove izjave odričem !

Ovo je, valjda, trebalo da bude vickasto? wink.gif

Ma, Milivoje, volela bi' ja vise od ovih da cujem one koji znaju (ili ne znaju) nesto o 'slucaju Gavrilovic' kod Voje u kabinetu...

No, oni se ne oglasavaju... dry.gif

p.s. A propo odricanja - olako bi se ti odrekao vodjen predubedjenjem (mozda mrznjom? unsure.gif )... toliko ti je vazna istina, a?! huh.gif

A koje je to moje predubeđenje ( odmah si i odgovorila --- mržnja ) ?

Dakle, ne verujem Mihajloviću i Batiću ni slovca, a ti si iz te činjenice izvukla zaključak kako sam ja vođen nekakvom mržnjom --- ako je i od tebe, mnogo je !

Takav zaključak je preslobodan i olako ga izriču ljudi kao što si ti. Za takav, te mnogo minorniji zaključak, potrebno je što bi rekla Sonjal, mnogo više ulaznih parametara, a prenosna funkcija bi morala biti veoma kvalitetno modelirana kako bi se dobile relevantne izlazne vrednosti !

#298 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 27 January 2005 - 15:36

QUOTE(Milivoje @ 27 Jan 2005, 14:29)
...Takav zaključak je preslobodan i olako ga izriču ljudi kao što si ti. Za takav, te mnogo minorniji zaključak, potrebno je što bi rekla Sonjal...

Ako si spreman da ne priznas da je pao sneg koji si video svijim ocima, pa makar i zato sto to kazu inkrimisani likovi, ti nisi nista manji problem od njih - moja percepcija (imam pravo)...

Ali, dooobro Milivoje, ochi moje, opusti se malo... cool.gif

Evo, penji se ovde (dole)... da te provozam krug (povedi i Sonju!)... wink.gif

#299 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 27 January 2005 - 15:47

QUOTE(misko maric @ 27 Jan 2005, 13:41)
Ne znam na koje stavove misliš, ništa nisam promenio. A za Coraxa tvrdim da je jedini pravi KOLUMNISTA u Srbiji, za razliku od onih... da im ne pominjem imena, jer sam već desetinu puta rekao šta mislim. Ako se desi čak i da se ne složim sa Coraxom, što je retko, uvek moram da priznam da pogadja u metu.

A Beba, noša i sablja (Sablja) - šta tome dodati?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Misko, si ti siguran da pravilno kapiras Koraksa? Meni su ta dva (tvoj i njegov) mentalna sklopa nebo i zemlja. Otprilike, svaki tvoj post bi se mogao demantovati jednom njegovom karikaturom. Aj pogledaj malo corax.co.yu pa se javi.

#300 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 27 January 2005 - 21:06

QUOTE(Loren @ 27 Jan 2005, 11:06)
Znas sta, ako mislis da su Beba i Marko sarlatani, onda si ti jako velika naivcina!
Obojca su dovoljno inteligentni i pametni da imaju deponovane dokaze tako osigurane da im niko nece moci reci da su falsifikati ! To su deponovali ali i obavestili "svoje" pacijente u slucaju da hoce da ih zapuse !

Ja ne negiram inteligenciju pomenutih ali ne vidim ni dokazni materijal. Na politickoj sceni Srbije se stalno pjavljuju ljudi koji otvaraju afere pominjuci skrivenu dokumentaciju i na kraju nista.Ako neko od pomenutih konacno izadje na svetlo sa nekim dokumentima promenicu misljenje tog trenutka.