Jump to content


Photo

Gledajte Bebu Popovica na TV B92 u 21.cas u ponede


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
304 replies to this topic

#1 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 23 January 2005 - 23:10

Dragi prijatelji,
Sutra na TV B92 u 21.cas obavezno poslusajte drzavne tajne Bebe Popovica. On mnogo zna a sutra ce biti emitovan samo prvi deo njegovog intervjua.
Ja sam slusao samo neke izvode iz intervjua i ostao sam bez teksta. U pitanju je bomba!
Mozete vec sada poceti da iznosite vasa cenjena misljenja o ulozi Bebe Popovica na politickoj sceni,a takodje mozete i nagadjati koga ce sve pokusati da ocrni. Ja mogu da se kladim u sta god hocete da ce pokusati da ocrni Kostunicu i Vucelica. S obzirom da je nasoj Vladi postavljen ultimatum da izruci generale do 27.januara bice veoma zanimljivo cuti sta to Popovic ima da kaze na Kostunicin racun? (Ne bi me iznenadilo i da ga indirektno optuzi za Djindjicevu likvidaciju?).
Bice to "veselo vece"!

#2 Method Man

Method Man
  • Members
  • 890 posts

Posted 23 January 2005 - 23:13

ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

#3 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 23 January 2005 - 23:16

Verovatno mislis na onog DB-ovca ("imam podatke o svima njima i sve cu da objavim" kaze se u najavi emisije, te podatke moze da zna samo neko ko je imao podatke, a to je mogao da ima samo neko ko je blizak DB-u ili je u DB-u, i naravno moze da laze i izmislja... ), drskog i bezobraznog lika koji misli da je najpametniji, a daleko je od toga. Dakle, gledacu ga ... DA, ali cisto da vidim sta ce da lupeta a manje da mu poverujem i otvorim 101 topic o njegovim blebetanjima. Ja sam jedan od retkih ovde koga vise zanima sta kazu NE ISTOMISLJENICI nego oni koji misle slicno kao ja.

#4 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 23 January 2005 - 23:39

Obratite paznju na onaj deo intervjua kada ce Popovic izneti optuzbe Stanisica na Vucelicev racun. Navodno je Stanisic dosao kod pokojnog Djindjica da se pozali kako Vucelic grabi sve za sebe,a nista ne uplacuje na racune DB-a? Popovic je bio prisutan tom razgovoru. Posle tog intervjua bice mnogo jasnije otkuda Vucelicu lova za skolovanje cerke u najelitnijem koledzu u Svajcarskoj. Skolarina za Vucelicevu cerku je iznosila 80 000 svajcarskih franaka godisnje,znaci oko 320 000 svajcaraca za 4.-godisnje skolovanje. (Taj podatak je izneo Milan St.Protic u jednoj emisiji na TV!).
Vucelic je izgleda bio veza izmedju Slobinih tajkuna i DB-a?
Dobro je sto ce Beba razobliciti lazne "patriote" koji su grabili samo za sebe dok narod gladuje!

P.S. Mozda bi TV B92 trebalo tokom ,i posle te emisije da pozove gledaoce da se izjasne da li Srbiji treba uvesti protektorat?
Ja licno mislim da je najbolje resenje Monarhija.

#5 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 23 January 2005 - 23:56

Jedva čekam da čujem nove pikanterije!

Gmazove iz DSS-a/SRS-a/SPS-a/službe DB-a/JSO-a treba raskrinkati, a zatim i SUROVO KAZNITI [hint: kićenje bandera]. evil.gif

Glede onog GOVNETA Vučelića – pre neki dan u emisiji Problem, na TV Politika, neko od gostiju je izjavio da pomenuti magarac nosi ručni sat koji vredi 600 000 €!?!

Ako je to tačno, mislim da bi pravedna kazna bila da mu se taj sat oduzme, a ruka odseče.

Lično mislim da bi od protektorata mnogo bolje bilo uvesti neku vrstu vanrednog stanja na, jedno, godinu dana i u tom roku sistematski istrebiti & pobiti sve zlikovce i lopove, bez obzira na režim u kojem su obitavali.


edit: color style formatting & typos

Edited by Buum, 24 January 2005 - 00:00.


#6 Djole 313

Djole 313
  • Members
  • 115 posts

Posted 24 January 2005 - 00:00

Znači, treba da verujemo da je Beba bio prisutan tokom tog famoznog razgovora, da se ne zapitamo šta je tražio tamo, te da poverujemo da nam sada iz dobrote srca svoga kazuje te informacije?

Aha, evo trčim. biggrin.gif laugh.gif

To po strani, ako imate dobar filter koji može da pročisti sve laži, poluistine i propagandu, možda i saznate nešto. Kao u onom intervjuu kojem-već-beše-bosanskom-listu, Beba se svašta nalupetao, ali je prvi skrenuo pažnju na Atlantski savet, koji je kasnije postao veoma aktuelan. Mada možda to i nije slučajno.

#7 Reaction

Reaction
  • Banned
  • 447 posts

Posted 24 January 2005 - 00:23

QUOTE(Lepotanicom @ 23 Jan 2005, 23:39)
Obratite paznju na onaj deo intervjua kada ce Popovic izneti optuzbe Stanisica na Vucelicev racun. Navodno je Stanisic dosao kod pokojnog Djindjica da se pozali kako Vucelic grabi sve za sebe,a nista ne uplacuje na racune DB-a? Popovic je bio prisutan tom razgovoru. Posle tog intervjua bice mnogo jasnije otkuda Vucelicu lova za skolovanje cerke u najelitnijem koledzu u Svajcarskoj. Skolarina za Vucelicevu cerku je iznosila 80 000 svajcarskih franaka godisnje,znaci oko 320 000 svajcaraca za 4.-godisnje skolovanje. (Taj podatak je izneo Milan St.Protic u jednoj emisiji na TV!).
Vucelic je izgleda bio veza izmedju Slobinih tajkuna i DB-a?
Dobro je sto ce Beba razobliciti lazne "patriote" koji su grabili samo za sebe dok narod gladuje!

P.S. Mozda bi TV B92 trebalo tokom ,i posle te emisije da pozove gledaoce da se izjasne da li Srbiji treba uvesti protektorat?
Ja licno mislim da je najbolje resenje Monarhija.

Jel to bila neka pretpremijera?
Di si ti i kako to sve video i cuo?

A moram priznati da mi nije bas jasno,
a Bogami ni milo,
cuti da je Stanisic bio kod pokojnog Djindjica
da mu se zali kako Vucela sve grabi za sebe!?
Da je bio da kuka kod slobe
pa da jos i razumem...

I ako je problem bio sto je Vucela sve grabio za sebe
ko je onda trebao da grabi pa nema problema?

Ako je vucela bio veza izmedju slobinih tajkuna i db
a stanisic olicava db
i dolazi da se zali kod pokojnog premijera
onda implicira da je ta veza bila pod Djindjicevim pokroviteljstvom!?

huh.gif

#8 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 24 January 2005 - 00:31

oce da da neki recept za skembice u saftu?

#9 muslin

muslin
  • Members
  • 4,270 posts

Posted 24 January 2005 - 00:37

QUOTE(Reaction @ 24 Jan 2005, 00:23)

Gde li samo pronalazis te fantasticne avatare da mi je znati. Stvarno su originalni, svaka cast. Sta bi ja dao za jedan takav sad.gif

#10 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 24 January 2005 - 00:55

U gostovanju Bebe Popvica i intervjuu sa istoimenim, nadam se samo onome cemu sam se nadao toliko puta do sada i uvek se iznova razocaravao. Pocetku konacnog obracuna dvaju politickih mafija koje ce uciniti da veoma uskoro budemo na pragu novog rata, ovog puta gradjanskog, srpsko-srpskog.

Za sada te dve politicko-mafijaske tvorevine - kvazinacionalna (SPS, SRS, DSS, Karic) i kvaziinternacionalna (DS sa sve Cedom, prilepci) veoma uspesno kooperiraju. 2005. je za srpsku politiku ono sto je 1994. bila za srpsku mafiju. Naime, sada svi misle da mogu da izadju iz klinca, pobiju govna, zabiju noz u ledja kohabitanta i sada krece otvoren rat, otvorena borba, otvorene optuzbe i, konacno, krah i jednih i drugih. Mi (narod, sta god) nemamo vise ni moci, ni volje da unistimo gomilu gnjida koje nam vladaju i jedina je nada da ce sto skorije politicko-bosovska ekipa shvatiti da je vreme smrti oponenata i potpune konfrontacije sa njima.

Najbolje po nas bi bilo da se taj rat pocne voditi svim sredstvima - optuzbama, napadima i, zasto ne, fizickom eliminacijom. Nema vise nacina da se politicko-mafijaska vladajuca i opoziciona oligarhija procisti i natera da radi ili nestane. U tom kontekstu, svaki otvoren sukob, svaki udarac nekog od rivala u pleksus protivnika vidim samo kao mogucnost da taj rat nasih vladalaca pocne, pre nego sto pocne rat u kome ce oni upravljati nama. Tad ce biti kasno.

#11 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 24 January 2005 - 01:14

QUOTE(zzzzz @ 24 Jan 2005, 00:55)
Nema vise nacina da se politicko-mafijaska vladajuca i opoziciona oligarhija procisti i natera da radi ili nestane. U tom kontekstu, svaki otvoren sukob, svaki udarac nekog od rivala u pleksus protivnika vidim samo kao mogucnost da taj rat nasih vladalaca pocne, pre nego sto pocne rat u kome ce oni upravljati nama. Tad ce biti kasno.


Slažem se s tobom kada kažeš da mi više nemamo načina da ih nateramo na bilo šta.

Samo, ne verujem da će krenuti jedni na druge. Više ne verujem niušta. Sem u to da će uvek neka 'grupa' naći načina da opstane rušeći neku drugu 'grupu'. A 'grupe' se 'pregrupisavaju'.

Mada, sve se zgusnulo i možda i može nešto da se dogodi. Nešto na našu sreću.

Volela bih kada bi njihov obračun konačno počeo.
Da zaista ne bude kasno.

#12 Tihofil

Tihofil
  • Banned
  • 619 posts

Posted 24 January 2005 - 01:21

Ne vredi sta god Beba da kaze, makar bilo i istina.Npr. da je video premijera kako Kalasnjikovom licno cini nepocinstvo, ovome bi popularnost odmah porasla.
Fasizam se moze slomiti jedino silom, spolja ili iznutra.

#13 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 24 January 2005 - 01:32

Moram priznati da je i mene zaintrigirao taj Vucelicev sat od 600 000 maraka,ili evra? (Mislim da su u pitanju marke!).
Ono sto ovoj drzavi nedostaje to je Titov zakon o poreklu imovine. Medju nama receno Tito je bio lopurda,ali sa stilom,dok su njegovi naslednici obicni prostacki gangsteri. Kada bi se doneo taj zakon utvrdilo bi se koliko je ko opljackao drzavnih para. To je bar lako izvesti i dokazati u drzavi Srbiji jer nasi lopovi investiraju u nekretnine,i jahte. Oni nisu dovoljno inteligentni da opljackanim novcem kupe dijamante,vec zidaju velelepne kucerine koje vise lice na tvrdjave sa puskarnicama nego na stambene zgrade. Dovoljno je prosetati se
Dedinjem i "snimiti" te zamkove od 900 kvm i raspitati se ko su vlasnici.

#14 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 24 January 2005 - 01:34

Onda, Tihofile, pošto nema nekog iznutra i pošto nikoga spolja ne zanimamo, ostajemo u čemu smo.

#15 Lepotanicom

Lepotanicom
  • Sleepers
  • 28 posts

Posted 24 January 2005 - 01:45

Pred Srbijom su dva puta: ili Monarhija,ili uvodjenje protektorata.
Mislim da je Monarhija u ovom trenutku srecnije resenje i zato se zalazem za hitno osnivanje "Monarhisticke stranke". Crna Gora ce se definitivno odvojiti krajem ove godine,a s obzirom koliko nas vole mozda nam uvedu i vize.

P.S. S obzirom da ce Crna Gora biti posebna republika mozda bi crnogorci koji su "zaduzili" Srbijance mogli da se vrate nazad? Zapanjio sam se kada sam shvatio koliko crnogoraca je odlucivalo o sudbini Srbijanaca:Slobodan Milosevic,Vucelic,itd..nastavite spisak!