Jump to content


Photo

27.01.2005. dan D ili jos jedan praznik


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#1 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 23 January 2005 - 22:43

Ukoliko Vlada Srbije do 27.01.2005. uhapsi generale(ili se oni sami predaju ) i posalje ih u Hag... da li cete to pozdraviti kao nesto sto je ocekivano da se KONACNO desi ili cete pljuvati jer to nije uradjeno ranije? I jos jedno pitanje... ako ova vlada DOBIJE POZITIVNU OCENU STUDIJE O IZVODLJIVOSTI da li cete reci... ODLICNO ili ce vam biti zao sto to nisu uspeli neki koji su vama politicki bliski?

Molim vas da preskocite komentare NEMA SANSE DA ONI TO URADE... ili ... OVI SU NESPOSOBNI ZA TAKO NESTO i sl. jer to nisu odgovori na pitanja vec zlonamerni komentari

#2 Igor_G

Igor_G
  • Members
  • 125 posts

Posted 23 January 2005 - 23:00

Ukoliko Vlada Srbije do 27.01.2005. uhapsi generale(ili se oni sami predaju ) i posalje ih u Hag i ako ova vlada DOBIJE POZITIVNU OCENU STUDIJE O IZVODLJIVOSTI, saglasicu se da je ova vlada za sve vreme svog mandata, ucinila ukupno 2 (dva) pametna i razborita poteza i nista vise.

#3 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 23 January 2005 - 23:28

kad bi baba imala muda, bila bi deda.

To su samo nagadjanja. Naravno da bih volio da Srbija bude kao Svajcarska ali .....

To sto si nabrojao bi se desilo radi pritisaka sa strane a ne radi neke vladine strategije.

#4 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 23 January 2005 - 23:43

Zašto u naslovu stoji " ... dan D ... " ?

#5 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 24 January 2005 - 00:38

Očigledno je da je sve puklo. Gej 17 je objavio da će napustiti vladu pošto se uverio da od isporuke ili dobrovoljne predaje nema ništa. Mora se pripremiti javno mnjenje i steći strateška prednost pred novu izbornu trku. Upravo kada je reč o toj strateškoj prednosti za nove izbore, ne bi me iznenadilo da ih Koštunica preduhitri i raspusti vladu pre nego što Gej 17 napravi taj korak. Koštunica bi na taj način preuzeo inicijativu i postavio se u njegovu omiljenu poziciju, između, tobože, dva ekstrema. Na taj način mogao bi da preuzme inicijativu i da on bude taj koji druge okrivljuje za raspad vlade. Njegova pozicija je potpuno urušena baš zbog te pasivne pozicije i jedina šansa da on i njegova partija ostanu u igri je da krene u napade na sve druge i ubeđivanje narodnih masa da je njegova mudra politika koja se nalazi između dva ekstrema jedina ispravna. Živi bili pa videli.
Da li se to samo meni čini da ovaj miloš76 na neki način priželjkuje isporuke Hagu i od nas unapred traži da taj potez mudrog Koštunice pozdravimo. Evo ja ću, ukoliko se pokaže da za nekoliko dana dobijamo pregovore o studiji o izvodljivosti, pozdraviti mudru politiku premijera kako god da se do toga dođe, hapšenjem, dobrovoljnom predajom ili molebanom.
Red bi bio da se i on nama ispovedi kako će reagovati da se njegove želje ne ostvare i studija o izvodljivosti ostane neizvodljiva. Hoće li za to da budu krive ove snage haosa i bezumlja na čelu sa Natašom Kandić ili neko drugi.
Jeli Miloše76....

#6 kirhof

kirhof
  • Members
  • 404 posts

Posted 24 January 2005 - 01:02

Ako pocnu da hapse i isporucuju srBske heroje Hagu i posledica toga bude pozitivna studija o izvodljivosti, glasacu za Voju dok je ziv. A ostatak komentara cu preskociti, kao sto si i rekao.

#7 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 24 January 2005 - 01:11

Dan D?
Pa nama je svaki dan dan D...
Ja cu po ovoj Vladi da pljujem jer je doprinela da se od osumnjicenih za ratne zlocine naprave jos veci heroji... Oni su isli i branili Kosovo. Shio mi ga Djura !!!
Ovde se rushe osnovni principi pravne drzave. Ako je neko osumnjicen za krivicno delo on se uhapsi i sudi mu se, a u ovom primeru optuzeni se mole, kume i ljube ih u Dupe (mozda je zato dan D) da se sami predaju i pokazu da su prave patrijote i heroji. (Patrijote i heroji my ass)...
Ja bih ovo moljakanje generala da se sami predaju jedino opravdao da gospoda na vlasti kazu da im se generali suvise gade i da ne zele da ih pipaju pri hapsenju pa je higijenskije da se oni predaju i sami sebi stave lisice...
Prosto da pozelis da budes osumnjceni pred Haskim tribunalom...

#8 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 24 January 2005 - 01:16

"Naravno da bih volio da Srbija bude kao Svajcarska ali ....."

Па, имаш заиста лепе жеље за Србију!
Знаш оно, кад се за Лазареву суботу иде у врбицу, па се деца благо (символично) шибају врбиним прутићем и изговарају налепше жеље за будућност:

"Расти к`о врба
дебела ко свиња..."

Иди, бре, са тим својим лепим жељама! Где баш Швајцарску нађе!?

#9 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 January 2005 - 02:41

QUOTE(queeria @ 24 Jan 2005, 02:11)
Dan D?
Pa nama je svaki dan dan D...
Ja cu po ovoj Vladi da pljujem jer je doprinela da se od osumnjicenih za ratne zlocine naprave jos veci heroji... Oni su isli i branili Kosovo. Shio mi ga Djura !!!
Ovde se rushe osnovni principi pravne drzave. Ako je neko osumnjicen za krivicno delo on se uhapsi i sudi mu se, a u ovom primeru optuzeni se mole, kume i ljube ih u Dupe (mozda je zato dan D) da se sami predaju i pokazu da su prave patrijote i heroji. (Patrijote i heroji my ass)...
Ja bih ovo moljakanje generala da se sami predaju jedino opravdao da gospoda na vlasti kazu da im se generali suvise gade i da ne zele da ih pipaju pri hapsenju pa je higijenskije da se oni predaju i sami sebi stave lisice...
Prosto da pozelis da budes osumnjceni pred Haskim tribunalom...

Queeria,sta da ti kazem?Organizator ubistva premijera je dobio njegovu sahranu za rodjendan,postavljena je ili ce biti postavljena,nisam siguran,njegova rodjaka na neko mesto u Posebnom odeljenju Okruznog suda za organizovani kriminal,ratni zlocinci postaju heroji,a Mira Markovic se vraca u zemlju... ph34r.gif

Jel jos neko ima zelju da baci bombu na zgradu ove "Vlade"? mad.gif

#10 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 24 January 2005 - 03:10

QUOTE(uros_s78 @ 24 Jan 2005, 02:41)
Jel jos neko ima zelju da baci bombu na zgradu ove "Vlade"? mad.gif

Ja ne... Nisam destruktivne prirode... Ja bih njih sve odveo u planinu... vezao za drvo... ostatak price znate...

#11 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 24 January 2005 - 03:13

Sta se lozite?
nece se nista dogoditi...nitice ih hapsiti niti ce neko izaci iz Vlade.....zivela Srbija! biggrin.gif

#12 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 24 January 2005 - 03:14

Знамо.
Свезао би их за дрво да их поједу неке друге животиње.
И онда би у ту шуму дошао један миш, а они би рекли: "Мишу, мишу, поједи нас, јер нисмо били добри!"
А миш би се уплашио од тог њиховог страшног гласа па би побегао под један лист.
А они би опет рекли: "Мишу мишу, поједи нас. Нисмо били добри и сад треба неко да нас поједе!"
А миш би рекао: "Нећу да вас поједем. Једном сам јео једну владу у некој шупи, али то није била права влада па сам се убо на једну жицу."

Треба даље?

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 24 January 2005 - 03:18

QUOTE(incognito @ 24 Jan 2005, 04:10)
Ja ne... Nisam destruktivne prirode... Ja bih njih sve odveo u planinu... vezao za drvo... ostatak price znate...

Mislim da je ovo drugo efikasnije!

#14 teacher

teacher
  • Banned
  • 5,613 posts

Posted 24 January 2005 - 06:32

Evo , evo , samo da ustanem.

Attached Files



#15 [SER]ChatNick

[SER]ChatNick
  • Members
  • 1,504 posts

Posted 24 January 2005 - 07:09

QUOTE(uros_s78 @ 24 Jan 2005, 03:41)
Jel jos neko ima zelju da baci bombu na zgradu ove "Vlade"? mad.gif


To ti nije bas pametno, a jos manje je pametno da se sa tobom sloze 2 na ovom mestu, jerbo ako se promeni tuzilac specijalnog suda, sve je moguce pa i da te terete za terorizam & organizovani kriminal smile.gif