Jump to content


Photo

SUDJENJE U SRBIJI ZA RATNI ZLOCIN


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
53 replies to this topic

#16 violentjack

violentjack
  • Members
  • 533 posts

Posted 23 January 2005 - 01:25

Ma sta rece Mile Srbija nije ucestvovala..a prica bajke

Tada je bilo opet 2 miliona Albanaca na Kosovu..gdje su Bugari..Madari..Vlasi i ostali narodi i manjine po Srbiji?

Mislis da bi Srbija imala logistiku da ratuje u Bosni..a iza leda ima 2 miliona Albanaca i milion Madara..Bugara i ostalih?

Stvarno si bas onako mudar i zreo..to ti se zove vojno samoubistvo..sad Ameri drze samo Bagdad u Iraku..cijelu zemlju ne mogu da kontrolisu sa 150 000 vojnika..zato i traze vojnike ostalih zemlja.a.pogodi zbog cega?

Sacekaj a znaci ako je Uzicki korpus oslobodio kako neki kaze Visegrad gdje bilo 65% Bosnjaka..i ako su u mom gradu bili Beli Orlovi i pricase svi sa ekavskim akcentom..otkud ce meni Mile Sumokradica koji nije granatu ispaljenu dozivjeo pricati nesto sto sam vidjeo svojim ocima

Zadnja ofanziva na Gorazde..Srbi su granatirali Gorazde iz Srbije 15 km udaljene..i sad nek mi neko ZIvko..ili neko drugi kaze da Srbija nije ucestvovala ali opet samo sa njene teritorije su dolazili i odlazili placenici i usput finansijska..vojna i ostala pomoc na to se zaboravlja..izgleda da je tako

Ponekad cak i granata zna da frcne..ali eto nije ucestvovala

General Momcilo Perisic je iz Srbije..kao i Slobini zapovjednici koji su tamo harali i to sve iz Vrha vlade Srbije

Zar se nije Kostunica slikao sa kalasom iznad Sarajeva..ne znam mora da je to neka moda .slikati se sa kalasem...dok je grad okruzen kao Lenjingrad a on danas u vladi Srbije?

Sta on ima da trazi kao politicar tamo u drugoj drzavi..slikati se iznad okruzenog grada..samo za to zasluzuje poziv za Hag

Nek mi neko objasni to cudo..naravno sa argumentima..ako ih imate?

Sad ovo mora da su bajke brace Grim..Harambasa prica nesto sto i sam ne zna ..ili ovaj Mile..smijesan si momce..

Dajte malo realizma..ovo nisu bajke

#17 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 23 January 2005 - 01:35

QUOTE(Tadino @ 22 Jan 2005, 00:15)
QUOTE(harambasa @ 21 Jan 2005, 10:58)
QUOTE(violentjack @ 21 Jan 2005, 02:09)
Mostar spaljen temeljno od generala Perisica iz Srbije

ахем, без коментара...

Komentirat' ćeš 100 na sat kad ga optuže za par dana wink.gif

Нећу имати коментара ни када га оптуже за рушење Старог Моста. dry.gif

#18 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 23 January 2005 - 01:41

QUOTE(violentjack @ 23 Jan 2005, 02:25)
Ma sta rece Mile Srbija nije ucestvovala..a prica bajke

Tada je bilo opet 2 miliona Albanaca na Kosovu..gdje su Bugari..Madari..Vlasi i ostali narodi i manjine po Srbiji?

Mislis da bi Srbija imala logistiku da ratuje u Bosni..a iza leda ima 2 miliona Albanaca i milion Madara..Bugara i ostalih?

Stvarno si bas onako mudar i zreo..to ti se zove vojno samoubistvo..sad Ameri drze samo Bagdad u Iraku..cijelu zemlju ne mogu da kontrolisu sa 150 000 vojnika..zato i traze vojnike ostalih zemlja.a.pogodi zbog cega?

Sacekaj a znaci ako je Uzicki korpus oslobodio kako neki kaze Visegrad gdje bilo 65% Bosnjaka..i ako su u mom gradu bili Beli Orlovi i pricase svi sa ekavskim akcentom..otkud ce meni Mile Sumokradica koji nije granatu ispaljenu dozivjeo pricati nesto sto sam vidjeo svojim ocima

Zadnja ofanziva na Gorazde..Srbi su granatirali Gorazde iz Srbije 15 km udaljene..i sad nek mi neko ZIvko..ili neko drugi kaze da Srbija nije ucestvovala ali opet samo sa njene teritorije su dolazili i odlazili placenici i usput finansijska..vojna i ostala pomoc na to se zaboravlja..izgleda da je tako

Ponekad cak i granata zna da frcne..ali eto nije ucestvovala

General Momcilo Perisic je iz Srbije..kao i Slobini zapovjednici koji su tamo harali i to sve iz Vrha vlade Srbije

Zar se nije Kostunica slikao sa kalasom iznad Sarajeva..ne znam mora da je to neka moda .slikati se sa kalasem...dok je grad okruzen kao Lenjingrad a on danas u vladi Srbije?

Sta on ima da trazi kao politicar tamo u drugoj drzavi..slikati se iznad okruzenog grada..samo za to zasluzuje poziv za Hag

Nek mi neko objasni to cudo..naravno sa argumentima..ako ih imate?

Sad ovo mora da su bajke brace Grim..Harambasa prica nesto sto i sam ne zna ..ili ovaj Mile..smijesan si momce..

Dajte malo realizma..ovo nisu bajke

Јеботе без коментара сам тотално! Овај је паметнији од Карле Дел Понте!

#19 violentjack

violentjack
  • Members
  • 533 posts

Posted 23 January 2005 - 01:50

Naravno da si bez komentara..a Karla je gadan igrac

Inace najveci Srpski grad ce uskoro biti Hag wink.gif

Na potjernicama Interpola pogledaj zvanicnu stranicu najvise ima Srba oni su rekoroderi po potjernicama

U Hagu postoji Srpski blok..a uskoro ce i Hag postati Srbobran..jer kako se Srbi doseljavaju

Ne znam ko ono ubi Anu Lindh..objasni mi to?

Mora da je neki Bajro ili Saban..

ohmy.gif biggrin.gif

Haj sad upali crtice i operi zube..pa odspavaj sinko dvije ture..vidim da si izgubio vezu sa realnoscu..koji je grijao guzu u nekom Kitcheneru tako duge godine..dok sam ja jeo lunch pakete unprofora sumnjivog datuma tada

#20 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 23 January 2005 - 01:59

Pitajte Harambashu i Miljetu Curcica

SrBi,

nit luk jeli, nit luk mirisali,
bjelosvjetska zavjera protiv nebeskog naroda,
uz pomoc CNN i BBC snimili neke kadrove sa Hrvatima i Boshnjacima u chetnichkim uniformama i sva nedjela pripisala srBskim andjelchicima, koji nijesu ni mrava zgazili.

Nije chudo da ova nevinashca,
ostaju bez komentara, imaju i oni dushu, zovu ih dushmani.

#21 Zivko

Zivko
  • Members
  • 338 posts

Posted 24 January 2005 - 10:17

QUOTE(violentjack @ 23 Jan 2005, 02:50)
...U Hagu postoji Srpski blok..a uskoro ce i Hag postati Srbobran..jer kako se Srbi doseljavaju

Ne znam ko ono ubi Anu Lindh..objasni mi to?

Mora da je neki Bajro ili Saban..

...


Dosta je Srbobrana, nemoj da i Hag postane jedan od njih. Bolje neka Hagu bude neki drugi Srbo...

A sto se tice pitanja: ko ono ubi Anu Lindh..objasni mi to?

napisat cu ti ono sto i ti znas, a to je: Svedsku ministricu spoljnih poslova ubio je jedan tipicni terorista, koji se "slucajno" zove Miajlo Miajlovic.

Da su je ubili ovaj "tvoj" Bajro ili Saban onda bi se uz njih povezale sve moguce Al-Qaide i ceo svet bi i dan danas o tome "trubio". Ovako, nas Miajlo je samo jedan "psihicki bolesnik", kao fol, toboze...

#22 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 24 January 2005 - 10:21

QUOTE(Zivko @ 24 Jan 2005, 10:17)
nas Miajlo je samo jedan "psihicki bolesnik", kao fol, toboze...

da, opšte je poznato da švedski psihijatri veze nemaju, ali zato jedna forumska zamlata i lažov može da dadne dijagnozu... rolleyes.gif

#23 Zivko

Zivko
  • Members
  • 338 posts

Posted 24 January 2005 - 10:47

QUOTE(Hella @ 24 Jan 2005, 11:21)
da, opšte je poznato da švedski psihijatri veze nemaju, ali zato jedna forumska zamlata i lažov može da dadne dijagnozu... rolleyes.gif


Da, ali su svedski psihijatri, na tvoju ZALOST, shvatili i kao poslednju rec rekli da "nas" Miajlo samo pokusava da GLUMI "psihickog bolesnika".

Zbog toga mu je svedski sud izrekao DOZIVOTNU ROBIJU koju vec izdrzava, na tvoju ZALOST

#24 sbshogun

sbshogun
  • Members
  • 499 posts

Posted 24 January 2005 - 13:56

violentjack:

QUOTE
Zar se nije Kostunica slikao sa kalasom iznad Sarajeva..


missim stvarno,dal si ti bre normalan sad.gif

Edited by sbshogun, 24 January 2005 - 13:57.


#25 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 24 January 2005 - 14:41

QUOTE(Zivko @ 24 Jan 2005, 10:47)
Da, ali su svedski psihijatri, na tvoju ZALOST, shvatili i kao poslednju rec rekli da "nas" Miajlo samo pokusava da GLUMI "psihickog bolesnika".

Zbog toga mu je svedski sud izrekao DOZIVOTNU ROBIJU koju vec izdrzava, na tvoju ZALOST

Sta je Hella, ostade posran ?

#26 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 24 January 2005 - 15:03

na vašu obostranu žalos

QUOTE(Živka)
Ovako, nas Miajlo je samo jedan "psihicki bolesnik", kao fol, toboze...

QUOTE(Hella)
da, opšte je poznato da švedski psihijatri veze nemaju, ali zato jedna forumska zamlata i lažov može da dadne dijagnozu...


QUOTE
However, on July 8, an appeals court overturned that sentence after tests had concluded that he was suffering from a mental illness at the time of the killing. As a result of the appeals court decision, Mijailovic was taken from prison to a closed psychiatric ward.


dakle, testovi psihijatara, na osnovu kojih ga je apelacioni sud proglasio ludakom, su u pitanju. nešto nejasno? smile.gif

kasnije:

QUOTE
On December 2, 2004, Mijailovic was sentenced by the Swedish High Court to life imprisonment for the murder of Anna Lindh, overruling the appeals court judgement.


kad naučite da razlikujete sudove od posuđa, javite se. smile.gif

#27 Zivko

Zivko
  • Members
  • 338 posts

Posted 24 January 2005 - 15:46

QUOTE(Hella @ 24 Jan 2005, 16:03)
...
dakle, testovi psihijatara, na osnovu kojih ga je apelacioni sud proglasio ludakom, su u pitanju. nešto nejasno? smile.gif
...


Ti se ocigledno pravis lud, kao i sve tvoje "patriJotske" kolege.

Evo onda malo detaljnije, posto tebi i tvojim "kolegama" treba ponekad i nacrtati.

Pre odluke svedskog VRHOVNOG SUDA "nas" Miajlo je poslat na psihijatrijsku kliniku u gradu Sundsval. Posle par nedelja novi ljekarski konzilijum je zakljucio da "nas" Miajlo nije ni slucajno psihicki bolestan.

Kad mu je saopstena ta odluka on se u toku tog dana DESET PUTA TUSIRAO, na taj nacin glumeci psihicku bolest.

Posle ovog konacnog lekarskog izvestaja svedski VRHOVNI SUD izrekao je 2naseme" Miajlu DOZIVOTNU ROBIJU i tako je predmet sa "nasim" Miajlom zuvek zatvoren.

Na tvoju veliku zalost.

#28 hadzija

hadzija
  • Sleepers
  • 55 posts

Posted 24 January 2005 - 20:16

Za početak ne shvatam kakve veze ima ubistvo Ane Lind sa Hagom?

Što se same teme tiče na američkom tlu nije bilo rata još od građanskog pa opet sve parnice protiv svojih vodi američko vojno pravosuđe što se smatra njihovom svešću o civilizaciji i demokratiji. Srbi videli pa naučili.

#29 violentjack

violentjack
  • Members
  • 533 posts

Posted 25 January 2005 - 07:35

ohmy.gif ohmy.gif Sbogun ili sogun..ne reci to meni postoje slike

Pa gledaj malo u slike i upitaj se ko je tu bolestan ohmy.gif wink.gif

#30 sbshogun

sbshogun
  • Members
  • 499 posts

Posted 25 January 2005 - 08:03

QUOTE(violentjack @ 25 Jan 2005, 08:35)
ohmy.gif ohmy.gif Sbogun ili sogun..ne reci to meni postoje slike

Pa gledaj malo u slike i upitaj se ko je tu bolestan ohmy.gif wink.gif

Ma nemoj,pa postavi ovde tu "iznad Sarajeva" da je vidimo,u suprotnom lečenje ph34r.gif