Jump to content


Photo

Koga jos treba poslati u Hag ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#46 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 22 January 2005 - 19:55

QUOTE(Hella @ 22 Jan 2005, 11:17)
QUOTE(Recycle Bin)
imati nekog coveka u Bosni za koga se tvrdi da je cinio zlocine u Bosni

sori, ne da se tvrdi, nego jeste.

mauzer je za vreme rata bio bog i batina u bijeljini, nisi mogo kap nafte da proneseš bez njegovog znanja, plus je, kao pravi borac za srpske interese - oslobađao manjine nepotrebnih višaka bele tehnike i ostalih zlih tekovina zapada, kao što su, recimo, dolari i marke.

a tek sto je voleo da zapeva zajedno sa onim momkom sto je sad postao pisac dok sedi u zatvoru, a tada se zvao misel... panteri se zvalo to dobrovoljno pevacko drustvanjce

ali dobro, kod njega se bar zavrsilo biblijski, oko za oko, bomba za bombu

a sto se vucelica tice (i sve ostale ljudske gamadi koja se i danas sepuri na i u nacionalno svesnim "medijima", hag moze da pripomogne, kao sto je to uradio za ruandu - sudi se tamo, a kazna se izdrzava "kod kuce".

pa njihova kombinacija vucelica, grubaca, milijane, stule i meni najnajnajomiljenije otkrivacice jos jednog od pretendenata na nepostojeci srpski presto, alekseja dolgorukog romanova, one plave natapirane punjene guske sto je zena od bivseg zvezdinog fudbalera... ne mogu da setim imena, nesto miletovic... glodje resetke sledecih 20 godina.

moja lista za hag je toliko dugacka da se tesko moze naci slobodna sudnica u sledecih dvesta godina ako nastave ovim tempom. i totalni sam demokrata, svi su tu, sa svih prostora, najrazlicitijih zanimanja, pola, godista, umetnici, radnici...

ali svaka cast zagoru, olivera mandica sam zaboravila. valjda sto i dalje iscekujem onaj album sto je snimio sa herbijem henkokom i valjda cikom koriom, sto nam se reklamirao pred bombardovanje valjda

#47 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 22 January 2005 - 20:20

QUOTE(luba)
alekseja dolgorukog romanova

ček, ček, onaj lažni car što ga šeljše iskopo negde u španiji? pazkad neznam ko je tetka o kojoj pričaš al se celokupne epizode sećam.*

od svih tih "prijatelja srpstva" najjači bio onaj sir danijel oliver šifer, čovek koji je svoju ovdašnju karijeru završio rečima:

"štooo? račun? kakva uvreda! znate li vi tko sam ja?"

naravno, fazoni iz alanforda ne prolaze u srpskim butigama. biggrin.gif

*imam negde šešeljevu knjigu, paz naslov: "akreditivi ustaškog konzula vuka draškovića", pa probam da nađem ime. to je (pre nego što dežurni retardi ospu paljbu), ustvari zbirka tekstova raznije o šeljšetu, sabranih iz svih mogućih novina, "srpska reč" molim lepo - ponajviše. biggrin.gif ako tamo nema, nema nigde.

QUOTE(luba)
plave natapirane punjene guske

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#48 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 22 January 2005 - 20:47

Da pripomognem kamaradima... Plava natapirana punjena guska
zove se Olivera Olja Miletovic. Trenutno ordinira na jagodinskoj
Palmi. ph34r.gif

#49 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 22 January 2005 - 20:51

QUOTE(Hella @ 22 Jan 2005, 20:20)
ček, ček, onaj lažni car što ga šeljše iskopo negde u španiji? pazkad neznam ko je tetka o kojoj pričaš al se celokupne epizode sećam.*

plava, bre, "vodila" je neke satro intervjue ili tako nesto na palmi, pa bila na palmi plus, ali nikako da se dokopa nacionalne frekvencije...

inace, dolgorukog je otkrio rade atic, legenda srpskog izdavastva i coban pre cobana i tako unistio svoju firmu koja nam je dala cao, on, ona, eros itd.
ovu plavku znam odatle. a seselj je bio jedini lud da se navuce jer su ga odjebali nepostojeci naslednici obrenovica

jao sad mi tek proradila masta...
da su na jednom mestu aca gica, dolgoruki i taj nepostojeci obrenovic
kakvi crni romanovi, ovo bi bio holivud

swvaka seljsejeva knjiga je niska crnih bisera... crvena vestica sa dedinja, npr. to je bilo u vreme kad jos nije postao omiljeni opozicionar

#50 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 22 January 2005 - 20:58

ho, ho, ho!
evo našao članak iz borbe, ima par strana, špijunsko-udbaško ludilo.
akteri: spo, srs, romanov lažni, vatikan, šeljše, neka kokoš iz udbe, borivoje zvani borović, otmice, zlato romanovih, milan babić, ma haos kompletni. biggrin.gif

mrzi me sad da prekucavam, ako je uopšte potrebno... rolleyes.gif

#51 Method Man

Method Man
  • Members
  • 890 posts

Posted 22 January 2005 - 21:52

QUOTE(Recycle Bin @ 22 Jan 2005, 09:34)
Mozda je pozeljno da prvo ustnovimo da je od pocinio zlocine... Npr. prvo je potrebno imati neke dokaze... Jelte? Pa zatim da ustanovimo krivicu...

I na kraju, nece kasirka iz "Gorice" ili "C-Marketa" da odgovara za njegove zlocine nego on sam. (Ako se dokaze da je uradio za sta se optuzuje... invisible indictment za sad..)

Ma nema da brines. Optuznica protivu Mauzera bi bila vrlo lako podignuta, ukoliko si pratio neka haska sudjenja sigurno si primetio koliko se njegovo ime pominje, a evo i ostali upuceniji diskutanti su neke stvari ovde pojasnili. A posle bi na tuzilastvu bilo da dokaze Mauzerovu krivicu. Ne verujem da bi im to bilo osobito tesko. Naravno da bi, pre svega, trebalo da odgovara on sam, a zatim i njegovi pretpostavljeni. Partijski sef, na primer... laugh.gif

QUOTE(Recycle Bin)
Jedno je biti u mogucnosti da sprecis zlocin (kao Zlotvor ili Sheshelj-tvor) a druge je biti partijski sef Demokratske Stranke u Srbiji i imati nekog coveka u Bosni za koga se tvrdi da je cinio zlocine u Bosni... I na koga taj partijski, sta li je vec... "sef" nema nikakve uticaje i uopste mu ne pripada u hijerarhijskom smislu...


Da se razumemo, po pravnickoj logici zaista nema nikakvog osnova da se podize optuznica protivu Djindjica zbog zlocina njegovog partijskog podredjenog - Ljubise Savica Mauzera. Ali ovaj topik je postavljen cisto iz zajebancije, pa sasvim je sigurno da ukoliko u Hag treba da idu Mila Stula, Vucelic ili Maja Gojkovic (pa i mnogi koji doista jesu u Hagu), istu avionsku kartu nista manje ne zasluzuje i pokojni Zoran Djindjic. Nije tu toliko bitan Hag, poenta je u tome da je jedna bandit i osvedoceni ratni zlocinac uopste i bio predsednik DS za RS. ph34r.gif

QUOTE(Hella)
a u kojoj partiji je mauzer bio za vreme rata? u to vreme su počinjeni, pa da vidimo. ajde podseti me, nešto sam rovit...


Ne znam, zaista. Zar je bio u nekoj?

#52 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 22 January 2005 - 22:30

Nemoguće da nema neka pametnija tema !!