Jump to content


Photo

Koga jos treba poslati u Hag ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#1 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 January 2005 - 12:20

Da se vi pitate, koga bi jos poslali u Hag ?

Moji predlozi (lista nije konacna) :

Aleksandar Vucic
Milorad Vucelic
Toma Nikolic
Milijana Baletic
Ivica Dacic
Milorad Komrakov
Maja Gojkovic
Nesha Galija


smile.gif

#2 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 20 January 2005 - 12:23

QUOTE(zagor @ 20 Jan 2005, 13:20)
Da se vi pitate, koga bi jos poslali u Hag ?

Moji predlozi (lista nije konacna) :

Aleksandar Vucic
Milorad Vucelic
Toma Nikolic
Milijana Baletic
Ivica Dacic
Milorad Komrakov
Maja Gojkovic
Nesha Galija


smile.gif

Lista ljudi čija DB dosijea treba javno publikovati i zakonski sankcionisati, se nalazi na drugom topic-u.

Ovi su i suviše male gnjide za Den Haag. laugh.gif Jedna čizma na mesto gde leđa gube svoje časno ime, rešava problem sa njima.

#3 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 20 January 2005 - 12:26

Vecina navedenih nisu za Hag nego za nase sudove (kad bi isti radili)... Za Hag su 'gospoda' poput Vuka Draskovica (ili se to zaboravilo?), Voje Kostunjavog (ili se i to zaboravilo?), Momcilo Perisic (yebote, bas smo zaboravan narod), Arkanovi Tigrovi (ono sto nije preslo u JSO i slicne formacije), Legijini ortaci (onima kojima je pruzao obuku, podrsku i vodjstvo sto rece Legijin verni obozavatelj - armagedon (prim.aut. steta sto doticni ne zna da cita inace bi nam vec napisao citate iz 'Gvozdenog rova' puke.gif)), raznorazne crnogorske jedinice (Dubrovnik ce biti srce Crne Gore)...

Ovu domacu stoku treba i bez sudjenja u Zabelu...

#4 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 20 January 2005 - 12:27

QUOTE(gorza konza)
Aleksandar Vucic
Milorad Vucelic
Toma Nikolic
Milijana Baletic
Ivica Dacic
Milorad Komrakov
Maja Gojkovic
Nesha Galija

a po osnovu...? kolko znam, niki od suludih mračnjaka nije imo nikako ni komandnu odgovornos niti direktno učesvovo u ratnim dejstvima, zajedničkom zločinačkom podufatu i sl. - a za take karlu zabole štoljpi, dasne lažemo.

prema tome, tj. šbbkbb, rečeni su morali bit uvaljani u katran i perije pa na šinu - pravac ugljenokop or plantaža or obnova porušenog dok ne plate pokradeno - ili da im uroš i loren sedam dana pričaju o demokratiji.

#5 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 20 January 2005 - 12:32

QUOTE(incognito @ 20 Jan 2005, 12:26)
Za Hag su 'gospoda' poput Vuka Draskovica (ili se to zaboravilo?), ...

hmmm, ja sam zaboravila...
zasto vuk?

#6 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 January 2005 - 12:32

QUOTE(Hella @ 20 Jan 2005, 13:27)
QUOTE(gorza konza)
Aleksandar Vucic
Milorad Vucelic
Toma Nikolic
Milijana Baletic
Ivica Dacic
Milorad Komrakov
Maja Gojkovic
Nesha Galija

a po osnovu...? kolko znam, niki od suludih mračnjaka nije imo nikako ni komandnu odgovornos niti direktno učesvovo u ratnim dejstvima, zajedničkom zločinačkom podufatu i sl. - a za take karlu zabole štoljpi, dasne lažemo.

prema tome, tj. šbbkbb, rečeni su morali bit uvaljani u katran i perije pa na šinu - pravac ugljenokop or plantaža or obnova porušenog dok ne plate pokradeno - ili da im uroš i loren sedam dana pričaju o demokratiji.

Cek, cek... Milorad Vucelic nije ucestvovao u zajednickom zlocinackom poduhvatu (da spomenem samo jednog sa liste) ? huh.gif

Da li si ponekad bacio oko na 2. Dnevnik iz vremena njegovog direktorovanja ? huh.gif

MAda, kao sto rekoh, ovo su samo moji predlozi, da ne kazem zelje wink.gif

#7 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 January 2005 - 12:34

QUOTE(palchica @ 20 Jan 2005, 13:32)
hmmm, ja sam zaboravila...
zasto vuk?

Pa verovatno misli na Srpsku Gardu, leopardovu kozu, turski barjak i tursku ruku, etc. wink.gif

#8 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 20 January 2005 - 12:36

Ja licno sam protiv njihovog izrucenja ili sudjenja ovde! Oni su izvrstan materijal za buduce deseteracke pesme koje se izvode uz pratnju onog filharmoniskog instrumenta koji srbi zovu gusle ! Pa to su uz one ostale poznate sve srpski heroji i patriJote ! Srecom imamo Halla koji se sve to lepo uglazbiti i prezentirati ostatku naroda koji nece uspeti pobeci iz vukojebine!

#9 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 20 January 2005 - 12:41

QUOTE(palchica @ 20 Jan 2005, 12:32)
hmmm, ja sam zaboravila...
zasto vuk?

Odgovori ti zagor, doduse sa cinizmom ali da je govorio o 'Nemanjickoj zemlji' i barjacima - jeste, da je organizovao paravojne formacije - jeste, da odrzava kult toga i dan danas na Ravnoj Gori - odrzava... Mozda direktno nije odgovoran za ono sto se izdogadjalo, ali kakvim se hate i prosrpskim talk-om sluzio moze se sasvim komotno nazvati inspiratorom...

#10 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 20 January 2005 - 12:44

QUOTE(Hella @ 20 Jan 2005, 13:27)
QUOTE(gorza konza)
Aleksandar Vucic
Milorad Vucelic
Toma Nikolic
Milijana Baletic
Ivica Dacic
Milorad Komrakov
Maja Gojkovic
Nesha Galija

a po osnovu...? kolko znam, niki od suludih mračnjaka nije imo nikako ni komandnu odgovornos niti direktno učesvovo u ratnim dejstvima, zajedničkom zločinačkom podufatu i sl. - a za take karlu zabole štoljpi, dasne lažemo.

prema tome, tj. šbbkbb, rečeni su morali bit uvaljani u katran i perije pa na šinu - pravac ugljenokop or plantaža or obnova porušenog dok ne plate pokradeno - ili da im uroš i loren sedam dana pričaju o demokratiji.

Milijana Baletic,Milorad Vucelic i Milorad Komrakov,i ostali sa RTS-a imaju osnova da budu poslati u Hag,zbog pozivanja na zlocine protiv covecnosti i ratne zlocine.Julius Streicher,urednik nacistickog lista Der Stürmer (Jurisnik) je pre sudom u Nirnbergu bio osudjen na smrtnu kaznu zbog pozivanja na zlocine protiv covecnosti,to,sto su oni radili,je krsenje inherentnih ogranicenja slobode izrazavanje i misljenja!

Edited by uros_s78, 20 January 2005 - 18:19.


#11 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 20 January 2005 - 12:45

QUOTE(Loren @ 20 Jan 2005, 12:36)
Srecom imamo Halla koji se sve to lepo uglazbiti i prezentirati ostatku naroda koji nece uspeti pobeci iz vukojebine!

halo, momak!
ako mislis da cure ovde padaju na sto veci warn, varas se. padaju one na nesto drugo cega cijenim da ti nemas.
otvorite ti i hella novi topic pa se tamo valjajte u blatu i merite ciji je duzi, nemojte nas ovde smarati.
QUOTE
Ja licno sam protiv njihovog izrucenja ili sudjenja ovde!

nekako me ovo od tebe nije iznenadilo puke.gif

#12 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 20 January 2005 - 12:48

QUOTE(incognito @ 20 Jan 2005, 12:41)
Mozda direktno nije odgovoran za ono sto se izdogadjalo, ali kakvim se hate i prosrpskim talk-om sluzio moze se sasvim komotno nazvati inspiratorom...

ok, ali zar nije on isto tako rekao da bi on isao u sarajevo da ga brani od granatiranja (ili vec nesto tako slicno)?

a za ravnu goru imam da kazem samo jedno - isuse, uzasa!

#13 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 20 January 2005 - 12:51

QUOTE(incognito @ 20 Jan 2005, 11:41)
QUOTE(palchica @ 20 Jan 2005, 12:32)
hmmm, ja sam zaboravila...
zasto vuk?

Odgovori ti zagor, doduse sa cinizmom ali da je govorio o 'Nemanjickoj zemlji' i barjacima - jeste, da je organizovao paravojne formacije - jeste, da odrzava kult toga i dan danas na Ravnoj Gori - odrzava... Mozda direktno nije odgovoran za ono sto se izdogadjalo, ali kakvim se hate i prosrpskim talk-om sluzio moze se sasvim komotno nazvati inspiratorom...

Kapetan Dragan, Jovic , Arkan(mrtav ali je imao zamenika kada je u Generalstabu pripremao dobrovoljce) , svi legionari i ostali koji su vrsili obuku dobrovoljaca(Legija,..........).

#14 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 20 January 2005 - 12:54

QUOTE(zagor)
Cek, cek... Milorad Vucelic nije ucestvovao u zajednickom zlocinackom poduhvatu (da spomenem samo jednog sa liste) ?

pa nije. na moju veliku žalos - nije. žao mi što nije - ali nije, jebeš ga sad.

daleko od toga da ne treba da vuče doživotne bukagije, al koju on odgovornos as beočug snosi u komandnome lancu na područijima "ratni dejstava"?

mož da ga tužiš po osnovu izazivanje verske, nacionalne i ine mržnje, na temu razvaljivanja državne institucije, nesavesno obavljanje posla i slične floskule, al koga si u trajbunalu vido a da mu se sudi samo za to?

u krivičnom zakoniq, ni tamo ni ovde, kolko ih ja poznam nema - amabaš - ič u svezi zatupljivanja i zaglupljivanja sirrrrotog "Naroda" - ofkors, ako si na to missio.

+

krivo mi što mu ne opletoše užičko po kranijumu ko milanoviću, al neznaš kolko... sad.gif

QUOTE
Oni su izvrstan materijal za buduce deseteracke pesme koje se izvode uz pratnju onog filharmoniskog instrumenta koji srbi zovu gusle !


dok to ne dočekamo, evo jedne, da zapevamo:

JASENOVAC I GRADIŠKA STARA

"Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara
Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure

U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
Oj Neretvo teci niza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu

Ko je moga zamisliti lani, da će Božić slavit partizani
Tko je reka, jeba li ga ćaća, da se Crna Legija ne vraća

Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu a vrati nam Franju
Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Antu Pavelića"

#15 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 20 January 2005 - 12:56

QUOTE(palchica @ 20 Jan 2005, 13:48)
ok, ali zar nije on isto tako rekao da bi on isao u sarajevo da ga brani od granatiranja (ili vec nesto tako slicno)?

I to je tacno... I posle Vukovara je rek'o da treba skinuti kape, cutati i moliti se, a ne senluciti...

Sta da kazem, Vuk je bio i ostao enigma za mene unsure.gif