Jump to content

Photo

Kohabitacija sa sankcijama

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
66 replies to this topic

#61 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 23 January 2005 - 02:39

Better dead than red!

#62 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 23 January 2005 - 02:40

QUOTE(WVIZ @ 23 Jan 2005, 03:39)
Better dead than red!

Better dead then a nationalist!

#63 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 23 January 2005 - 02:41

QUOTE(uros_s78 @ 23 Jan 2005, 03:40)
Better dead then a nationalist!

Better dead then a nationalist and red!

Edited by WVIZ, 23 January 2005 - 02:41.

#64 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 23 January 2005 - 02:42

QUOTE(WVIZ @ 23 Jan 2005, 03:41)
Better dead then a nationalist and red!

Pa ti si nacionalista!Kako mozes ovo da napises?

#65 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 23 January 2005 - 02:44

Ja jesam nacionalista, ali ne i crveni, kao sto je bio SLoba!
Ja sam demokrata koj voli svoju drzavu!

#66 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 23 January 2005 - 02:52

QUOTE(WVIZ @ 23 Jan 2005, 03:44)

Ja uopste nisam nacionalista,i ne volim preterano svoju drzavu,dozivljavam je kao nametnutost,a ne kao izbor...

#67 gagast

gagast
  • Members
  • 3,503 posts

Posted 23 January 2005 - 03:41

QUOTE(WVIZ @ 23 Jan 2005, 03:44)

More ajde..
A što je to Sloba bio crveni nacionalista. Istina je da se nije zakitio kokardom i pričao u desetercu ali ništa nije imao protiv toga.
Inače to je omiljena floskula njegovih sledbenika koji su tek posle rusvaja koji su zajedno sa njim doživeli, brže bolje jedini razlog te propasti našli u tome da je on tobože crveni nacionalista. Jel' nešto smetalo što je tobože crveni, kada se branila srpska stvar i projekat. Sigurno si dobio koprivnjaču od petokraka na tenkovima koji su krenuli put Vukovara, Uh, da je bila kokarda, bila bi Srbija do Tokija.
Verovatno si i ti jedan od mnogih koji je 5.oktobra glasao protiv Slobe stavljajući mu na teret da je crveni. Jeste da je naš, da nije izdajnik i strani plaćenik, da je branio nejač i ognjišta širom Balkana, ali je crveni i zbog toga se mora glasati protiv njega.
Vi ste zapravo najveći licemeri. Odrekli ste se Slobe i izdali ga na najpodmukliji način (Koštunica nije obavešten). Ako je Sloba sprovodio diktaturi a jeste, onda to nije bilo okrenuto prema vama rodoljubima i otadžbinoljubima već prema izdajnicima i stranim plaćenicima. Nije Sloba u razmenjivanju SMS-a sa Mirom tek onako rekao da je Koštunica njihov čovek. Vi ste te izbore, protiv Slobe, doživeli kao menjanje goriva. Prešli ste na bezolovni benzin. Kao manje smrdi i manje zagađuje okolinu ali vam je namera i dalje ista. Da budete to što jeste, mrzitelji svih okolnih naroda ustaša, balija, ...a, i naravno masona, soroševaca, trilaterale, Genšera, pape, pomračenja sunca....
Izvinjavam se ako spadaš u one demokratske nacionaliste koji su podržavali Koštunicu i pre 2000. godine ali je verovatnoća za tako nešto oko 3% koliko se njegov rejting kretao tokom svih godina raspleta. Verovatnoća je još manja ako se uzme u obzir da je od tih 3% podržavalaca Koštunice tokom devedesetih više od dve trećine sada na drugoj strani.