Jump to content

Photo

Kohabitacija sa sankcijama

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
66 replies to this topic

#1 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 16 January 2005 - 14:11

... izazvanim sankcijama

Kolika je odgovornost DS-a i politike kohabitacije u uvodjenju sankcija?

Da li je to ta politička stabilnost za koju se Tadić zalaže?

Da li glasači proreformske i proevropske politike imaju svoju opciju u liku Tadića i DS-a?

Ovo je poslednja vest na DS-ovom web-u dva dana po uvodjenju sankcija i dan pošto je bivši potpredsednik isključen iz stranke.

Todorović: Albance uključiti u državne organe    13.01.2005.  12:45 

Demokratska stranka pozdravlja sastanak visokih državnih zvaničnika povodom situacije na jugu Srbije i smatra da je krajnje vreme da se institucije uključe u rešavanje situacije na tom području, izjavio je danas portparol DS Đorđe Todorović. On je na konferenciji za novinare ocenio da bi predstavnici albanske zajednice na jugu Srbije trebalo da budu uključeni u rad državnih organa. Todorović je dodao i da bi njihov položaj trebalo da bude regulisan republičkim zakonom o nacionalnim manjinama,...

Patriote evo vam još jedne opcije za glasanje!

P.S.

za demokrate

Who the f..ck is Todorović?

#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 16 January 2005 - 14:16

O "kohabitaciji" i prostoru za sve na politickoj sceni, savetujem pazljivo poslusati Lasla Vegela u poslednjem "Pescaniku".
Za nacionaliste: Mozete mi takodje reci da je Laslo Vegel Madjar, pa njegovo misljenje ne moze da se prihvati - i to bi mogao da bude stav.

#3 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 16 January 2005 - 14:32

Ja sam ovo pročitala i ne znam šta je to:

Ukoliko bi bilo moguće postići kvalitetan dogovor oko pitanja kao što je saradnja sa međunarodnom zajednicom, vlada demokrata i radikala bila bi najbolje rešenje.
Goran Đorđević, funkcioner DS

#4 srdjanf.

srdjanf.
  • Members
  • 5,016 posts

Posted 16 January 2005 - 14:36

politichka pragmatichnost? ph34r.gif

#5 swordfish

swordfish
  • Members
  • 1,649 posts

Posted 16 January 2005 - 14:45

Ukoliko bi bilo moguće postići kvalitetan dogovor oko pitanja kao što je saradnja sa međunarodnom zajednicom, vlada demokrata i radikala bila bi najbolje rešenje.

pa mozda je to politicka pragmaticnost, ali te demokrate kako danas izgledaju odnosno deluju najmanje lice na demokrate.
DS + radikali = RADIKALI
I sta se podrazumeva pod kvalitetnim dogovorom????

U uslovima kada nam medjunarodna zajednica ne pruza mogucnost izbora, nego bespogovorno ispunjavanja vec milion puta ponovljenih uslova, o kakvom kvalitetnom dogovoru se prica. Opet cemo biti s**bani. ph34r.gif

#6 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 16 January 2005 - 17:20

QUOTE(tera @ 16 Jan 2005, 14:32)

Ko je bre sad Goran Djordjević?

Tadić se toliko igra sa organizacijom koja ima 130 000 članova, gurajući stalno u sam vrh likove koji DS nisu videli do 2004.

#7 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 16 January 2005 - 17:36

ako je moguće,da imaju bradu.... laugh.gif

Edited by DaniloBg, 16 January 2005 - 17:37.

#8 Bulgakov

Bulgakov
  • Banned
  • 470 posts

Posted 16 January 2005 - 21:30

Tadic je ispao veci ljigus od Kostunice... Kilavi svoju ljigavost nikada nije mogao da sakrije.

Nadam se da je u DS-u preostao jos neko normalan pa da vrate svoje clanske kartice i okrenu ledja ovom egocentriku.

puke.gif puke.gif puke.gif

#9 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 16 January 2005 - 21:44

QUOTE(tera @ 16 Jan 2005, 15:32)

Ova budaletina mora da se sali (ma ko bio doticni).

#10 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 16 January 2005 - 21:47

QUOTE(Zmitjkoe @ 16 Jan 2005, 22:44)
QUOTE(tera @ 16 Jan 2005, 15:32)

Ova budaletina mora da se sali (ma ko bio doticni).

Naravno da se ne sali.DS-u je najveci cilj stabilnost... puke.gif

#11 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 16 January 2005 - 21:56

Mozda bi bezocni politikant mogao kvalitetno da ga poduva.

#12 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 16 January 2005 - 22:00

Otkud sad to da se DSS (Drakuliceva izjava) i DS (izjava ovog morona) utrkuju za Tominu naklonost? Ja sam vec odavno ubedjen da sledecu vladu sastavlja Grobar (Srbije).

#13 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 16 January 2005 - 23:35

QUOTE(tera @ 16 Jan 2005, 14:32)

Ukoliko bi bilo moguće postići kvalitetan dogovor oko pitanja kao što je saradnja sa me?unarodnom zajednicom, vlada demokrata i radikala bila bi najbolje rešenje.
Goran ?or?ević, funkcioner DS

Pa, za razliku od ove trenutne kohabitacije stabilnosti( stabilno pocese sankcije), ova druga vrsta kohabitacije bila bi i jezicki i prakticno radikalna kohabitacija.

Ovo vec pocinje da lici na igre na srecu(loto i sl.), da probamo vise kombinacija, ako bude srece upalit ce neka. Vizijom i planiranjem niko se ne bavi.

Masala!!!

Edit: Typo.

Edited by leone, 16 January 2005 - 23:36.

#14 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 17 January 2005 - 00:43

Ovo je da se čovek krsti i levom i desnom !Ako su na to spali , onda glasam za Čedu , pa ma gde on bio tj. za stranku gde je on ! tongue.gif

#15 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 17 January 2005 - 01:00

Kohabitacija nije nikakvo djelo. Tako da kohabitacija nije nesto sto se moze sprovesti. Kohabitacija je eufemizan i politicki, diplomatski zargon... nazovite kako hocete. Time se Tadic u ovom slucaju ogradjuje od odgovornosti za politicku nestabilnost ukoliko dodje do nje, sto je veoma bitno za prikupljanje politickih poena. Tako da politicke stavove nekoga ko pridaje toliki znacaj kohabitaciji kao politickom faktoru ne bi trebalo ozbiljno shvatati. Uostalom ozbiljna politicka diskusija sa retoricarima uopste nema svrhu.