Jump to content

Photo

O patriotama i braniteljima srpstva

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#91 armagedon

armagedon
  • Sleepers
  • 63 posts

Posted 18 January 2005 - 22:31

QUOTE(mile curcic @ 18 Jan 2005, 01:57)
"Naravno da Sloba kao Sloba i Slobini obozavaoci nemaju veze sa cetnicima. Ali po onome sta je on uradio i napravio i koje su monstruozne posledice njegovih dela isto mozes da poredis sa delima cetnika."

Да ли би ауторка овог високоумног закључка могла исти мало поближе да елаборира?
Колико сам ја разумео, Слоба није четник, али може и да буде. Зависи од угла гледања и експозиције сунца.
Што каже наш препаметни народ - како год да се окренеш, дупе ти позади.

Sloba chetnik? smeshno!

ko prati sudjenje Slobi moze jasno da vidi da je Sloba chisti pacifista.

zato smo i prosli kako smo prosli.

#92 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 18 January 2005 - 22:37

Ma da, pacifisti nam jebali mater.

#93 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 18 January 2005 - 22:39

QUOTE(armagedon @ 18 Jan 2005, 23:31)
QUOTE(mile curcic @ 18 Jan 2005, 01:57)
"Naravno da Sloba kao Sloba i Slobini obozavaoci nemaju veze sa cetnicima. Ali po onome sta je on uradio i napravio i koje su monstruozne posledice njegovih dela isto mozes da poredis sa delima cetnika."

Да ли би ауторка овог високоумног закључка могла исти мало поближе да елаборира?
Колико сам ја разумео, Слоба није четник, али може и да буде. Зависи од угла гледања и експозиције сунца.
Што каже наш препаметни народ - како год да се окренеш, дупе ти позади.

Sloba chetnik? smeshno!

ko prati sudjenje Slobi moze jasno da vidi da je Sloba chisti pacifista.

zato smo i prosli kako smo prosli.

A jel pacifisti naredjuju ubistvo 7800 ljudi u Srebrenici i opsadu jednog grada u sre Evrope 1335 dana,i u njoj smrt 12000 ljudi,od toga 1601 deteta?????!Jel pacifisti drze logore za one koji nisu njihove nacionalnosti?Jel pacifisti naredjuju klanje ljudi na Kosovu?Jel pacifisti isteruju iz svoje zemlje gradjane iste,koji nisu Srbi?Jel pacifisti naredjuju ubistvo ljudi u Sjeverinu?Jel pacifisti naredjuju rusenje 17 bogomolja?Jel pacifisti naredjuju silovanje,ubijanje,i bacanje zena u reku Foca?Ne bih rekao! mad.gif

#94 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 18 January 2005 - 22:43

Takva naredjenja daju ubice, krvnici, zlotvori koji nemaju boju koze, naciju, veru...a ne Srbi, Cetnici.......

#95 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 18 January 2005 - 22:45

QUOTE(WVIZ @ 18 Jan 2005, 23:43)
Takva naredjenja daju ubice, krvnici, zlotvori koji nemaju boju koze, naciju, veru...a ne Srbi, Cetnici.......

I cetnici,pre svih,poglavito daju!Sta mislis,ko je drzao Topovske supe?CETNICI i Milan Nedic!Ko je odvodio ljude u logore za vreme okupacije?CETNICI! mad.gif

#96 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 18 January 2005 - 22:55

Кажеш шупе?
Нећу сад то да римујем са "јебем те у дупе", јер не би било пристојно.
Ево зато нешто друго:

Има шупа
и на шупи рупа
комшиницу
гледам док се купа

#97 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 18 January 2005 - 23:00

QUOTE(WVIZ @ 18 Jan 2005, 23:43)

Sve je to lepo ali ubice, krvnici i zlotvori imaju ime, prezime, ideolosko/versku pripadnost, nacionalnost....

#98 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 18 January 2005 - 23:33

Ma znas sta Henry, evo, priznajem, umorio si me svojom kalimerovstinom. Obeshrabren sam, zapravo zgadjen, kolicinom svadje, pljuvanja i mrznje na svakoj temi ovog foruma. Nije tako bilo pre.

Najiskrenije i najdublje mi je zao za sve lose sto ti se u zivotu desilo, za sve izgubljene godine koje delimo, za sve penzionere i savesne gradjane sa kojima smo se svadjali i preganjali, za svaki minut uludo protracen na nekom salteru, i sve ostalo sto te je pogodilo zadnjih 15 godina, srce me boli sto se u Srbiji ne zivi kao ovde, dan jedan ne prodje da se ne zapitam "zasto", a ne treba, otisao sam, dobro mi je, pa mi djavo ne da mira, pa dodjem na forum, procitam pa kazem sam sebi - "e zato".

Ovo ovde je odavno prestalo da bude pitanje "kako ziveti bolje" i postalo "kako se osvetiti". A osveta ko osveta, kazu da je najgotivnije kad se konzumira hladna, ne bih znao, svetio se nikom nisam, kad ste mi se svi na organ popeli, uklonio sam sebe a ne vas.

Zli ste, i sto vise zlo mrzite, sami sebe sve vise u zlo pretvarate. Bole me oci od toliko zla na svakoj temi, cinicnog, ogoljenog, besnog zla, bojim se da ako mu date maha samo u gore moze da vas povede, nestalo je dubine, smisla za detalj, velikodusnosti, jer ljudski je gresiti, a svi smo mi ljudi, a ne date - postali smo dvodimenzionalne, "sa nama ili protiv nas" papirne karikature koje vetar svaki cas moze razbucati u komade i razneti kojekuda.

Jeste, srecan sam, pokvarila su mi se kolica pa sam tuzan, najbolje se borim kad prdim iz dijaspore, zdravo je mrzeti zdravo i sve ostale bisere iz vasih besmislenih potpisa ovom prilikom priznajem - ako te to cini srecnim i pomogne ti da preguras jos jedan dan.

Propali ste zbog toga sto Dule Savic blebece na televiziji, sto izbeglice na daju da se istovari kamion ispred njihove kapije, sto je Hromi Daba relativizator, sto EuroSrbin nemam pojma sta, nije problem u vama, majku im americku, nece da dodju da vas okupiraju pa da vam procvetaju kukureci, nema veze sto vam je, umesto crncenja, omiljeni sport palamudjenje i isterivanje djavola iz sporeta.

Eto, opet ste mi se popeli na organ pa sam podlegao endemskoj balkanskoj bolesti - tzv. emocionalnoj neuravnotezenosti. Moram malo da iskuliram. Bok.

#99 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 18 January 2005 - 23:39

Ma mi se samo zezamo. Evo ja, ni motku u govno ne bi mogao da umocim.

#100 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 18 January 2005 - 23:46

Pardon, mislio sam na organski omotac. Heh, covek se zanese.

#101 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 18 January 2005 - 23:58

2 Uros
Milan Nedic nije bio cetnik. Za komuniste je, svako ko nije bio partizan, cetnik!
U logore jesu odvodili, posebno komuniste, pripadnici ZBOR-a i ponekad pripadnici drzavne straze koji su saradjivali sa gestapom!
Zandarmerija je retko upotrabljavana za takve akcije, a o cetnicima i da ne govorim, posebno ako se uzme u obzir gomila pripadnika JVuO koja je zavrsila po logorima u NEmackoj ili na Starom Sajmistu!

Zmitjkoe
Sve je to lepo ali ubice, krvnici i zlotvori imaju ime, prezime, ideolosko/versku pripadnost, nacionalnost....

Da zlocinici pre svega imaju ime i prezime, vrlo cesto imaju i versko/ideolosku pripadnost i nacionalnost.
Medjutim kada su zlocinci iz nasih redova u pitanju, onda se nazivaju Srbima.
KAda je neko primitivan, glup...onda su to Srbi.
AKo si Srbin, fasista si, radikal, sovinista, bradonja.....
Svi ostali fini ljudi nisu Srbi, vec gradjani, Vojvodjani, nije bitno sta sam, to je moja licna stvar........
Kada se zlocin vrsi nad nasim narodom, onda vrlo teska srca upotrebljava ime zlocinci, teroristi, ekstremisti.....nikako Hrvati, Albanci, Muslimani.....nikakva generalizacija ne dolazi u obzir.
Dakle zlocine nad drugim narodima izvrsavaju Srbi, Cetnici, Srbovi, fasisti...
Zlocin prema nasem narodu vrse pojedinci, nikako drugi narodi! I cak se takvi zlocini pravdaju, jer mi to "zasluzujemo"

Edited by WVIZ, 19 January 2005 - 00:01.

#102 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 19 January 2005 - 00:02

Sta ces, bije nas los glas.

#103 WVIZ

WVIZ
  • Members
  • 2,497 posts

Posted 19 January 2005 - 00:05

QUOTE(Zmitjkoe @ 19 Jan 2005, 01:02)
Sta ces, bije nas los glas.

Koga bije los glas?

#104 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 19 January 2005 - 00:08

Au, Mile se veceras bavi organoleptickim ispitivanjima svoje seceruse naveliko - nego, nesto ucut'o, il' vecera (mada, kasno mu je, ponoc u 'Olandiji prosla), il' se, ne daj boze, oduzeo, pa zaspao uz racunalo.
ohmy.gif laugh.gif ohmy.gif

#105 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 19 January 2005 - 00:34

QUOTE(Hromi Daba @ 18 Jan 2005, 23:33)
...jer ljudski je gresiti, a svi smo mi ljudi...

Jeste, srecan sam, pokvarila su mi se kolica pa sam tuzan, najbolje se borim kad prdim iz dijaspore, zdravo je mrzeti zdravo i sve ostale bisere iz vasih besmislenih potpisa ovom prilikom priznajem - ako te to cini srecnim i pomogne ti da preguras jos jedan dan.

Propali ste zbog toga sto Dule Savic blebece na televiziji, sto izbeglice na daju da se istovari kamion ispred njihove kapije, sto je Hromi Daba relativizator, sto EuroSrbin nemam pojma sta, nije problem u vama, majku im americku, nece da dodju da vas okupiraju pa da vam procvetaju kukureci, nema veze sto vam je,  umesto crncenja, omiljeni sport palamudjenje i isterivanje djavola iz sporeta.

Sto bi rek'o bata Mile, svi smo mi ljudi, osim onih koji su govna. U vezi ostalog, odlicno, a sad kad se malo smiris od silne nervoze zbog toga sto niko ne razume tvoje (i semeline) grandiozne ideje o tome kako neki "mi" treba da pustimo sve to zato sto su izazovi prosle decenije prosli, i treba da zaboravimo na sve to i da oprostimo Djuri sto nas je tukao, nas radi, razradi malo i teoriju o tome kako je Mocart ako se uzmu u obzir uslovi u kojima je ziveo, isti kao radodajka iz Zitoradju, pa je napisi svojim recima, da vidimo i tu mudrost.

Edited by Henry Chinaski, 19 January 2005 - 00:42.