Jump to content


Photo

O patriotama i braniteljima srpstva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#31 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 January 2005 - 03:21

More bob roce ne jedi govana. Ko se bre nervira? Ja uzivam. O, jos kako uzivam. Je li, patriote, kako ide, ono, pocetak sankcija? Jel boli guza? Ne? Pa dobro, tako je to na pocetku kad se gubi djana. Nisi ni svestan toga da si je izgubio. A onda polako pocinje da boli. Sve vise i vise. Pitajte roditelje kako je to bilo, ono tamo pocetkom devedesetih. Ako nece da vam kazu, nema veze, kasce vam se samo. Uskoro.

#32 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 16 January 2005 - 03:22

Ма шта плашиш, бре, овај народ?!

#33 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 January 2005 - 03:27

I takvi da se bore protiv Nemaca. Protiv onolike sile. Pazite sad. Neprijatelj prelazi reku! Sta sam rek'o. BU! Puče bulja. Uskoro patriote, pazi sta sam rekao. Arhiva je tu.

#34 [SER]ChatNick

[SER]ChatNick
  • Members
  • 1,504 posts

Posted 16 January 2005 - 03:37

Ova tema je naravno za smetliste smile.gif

I mislim stvarno... ja sam mislio da se ovde delimo na bandu belosvetsku & izdajnicku sa jedne i govna patriJotska & branitelje srBstva kad ono obicne patriote i branitelji srpstva.. mislim.. ode forumska retorika u Q smile.gif

#35 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 January 2005 - 03:41

More 'ajde? Ma jok.

#36 [SER]ChatNick

[SER]ChatNick
  • Members
  • 1,504 posts

Posted 16 January 2005 - 03:44

More ovde se lece nakupljene frustracije iz mladosti i starosti (kako za koga) smile.gif Dobro je sto je tako u suprotnom kada bi ovaj recnik i retoriku koja se koristi na ovom bogu iza nogu mestu upotrebljavali u real life bilo bi svasta smile.gif Puno maste, puno lazi, puno prljavih strasti smuckanih u jedno opste forumsko sranje.

#37 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 January 2005 - 04:26

I sta kazes, druze Cetnice. Mislim da je u redu da te zovem "druze" sad kad ste postali ravnopravni sa drugovima. Kako ono ide. "Kakva je to moje bolest, Jakovljevicu? Ja sebe ne mogu da vidim sa strane. A nije lepo da budem lud, a da to ne znam. Nisam ja lud Jakovljevicu. Ja sam savrseno normalan. Nisam lud, Jakovljevicu!" Jel tako bese? A kako bese odgovor? "Onda je to strasno." Pa ide. "Sta je strasno Jakovljevicu? To, da niste ludi, a da se tako ponasate. To je gore nego da ste ludi".

#38 [SER]ChatNick

[SER]ChatNick
  • Members
  • 1,504 posts

Posted 16 January 2005 - 04:29

Ma nije u redu, ne druzim se inace... A sto rekoh.. pa rekoh da se ovde lece nakupljene frustracije, samo je pitanje za ove sa duzim stazom da li su doktori ili pacijenti ustanove smile.gif

#39 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 January 2005 - 04:33

I ti si izgleda nesto radostan, a i kolica su ti se pokvarila pa si tuzan. Kako ti drago.

#40 [SER]ChatNick

[SER]ChatNick
  • Members
  • 1,504 posts

Posted 16 January 2005 - 04:41

Ih bre, meni sve ravno ko himalaji, nit jeo nit pio, a od kolica mi muka (mucnina, povracanje, poremecaj ravnoteze, horizontala mi ne ide, samo vertikala, zrakomlat il' slicno) pa ih ni nemam smile.gif

#41 toal

toal
  • Members
  • 662 posts

Posted 16 January 2005 - 04:57

Najgora nesreca ovog naseg vremena su gubitnici patriote i lazni branitelji srpstva.
Sjebase nam zivot, a mi ih pustamo.(cuvamo).
Bolje da se na sebe ljutimo, a njih za usi pa ko u zatvor ko u skolu.
Da nauce vise koliko je dva plus dva.

#42 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 16 January 2005 - 12:41

QUOTE(Croqy @ 15 Jan 2005, 18:42)
Ali na neki nacin se mora siriti i svest o tome. Mislim da ovi Djindjicevi citati su najbolji put za to.


Izgleda da je Božidar Mandić našao prave reči (''Optimizam'').

''U normalnim stanjima optimizam je suvišan, ali u stanjima u kojima se čovek oseća kao da je u blatu do guše, on je i više nego nužan! Optimizam ne može biti kolektivno svojstvo, već pojedinačno odupiranje gomili. Optimizam će se ponovo roditi, kad više ne budemo dozvolili da nas ubeđuju da je neprirodno prirodno''.

#43 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 16 January 2005 - 12:49

U kako je Henry bio prepariran nocas... laugh.gif laugh.gif ,cak i sad se na ovom topicu osecaju alkoholna isparenja.

#44 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 16 January 2005 - 17:29

SRBIJA DO TOKIJA! cool.gif

#45 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 16 January 2005 - 18:33

QUOTE([SER)
ChatNick,16 Jan 2005, 03:37] Ova tema je naravno za smetliste smile.gif

I mislim stvarno... ja sam mislio da se ovde delimo na bandu belosvetsku & izdajnicku sa jedne i govna patriJotska & branitelje srBstva kad ono obicne patriote i branitelji srpstva.. mislim.. ode forumska retorika u Q smile.gif

Ima samo jedna banda: To si ti i tvoji prijatelji. Ona najgora, balvandžijska amoralna banda ubica.