Jump to content


Photo

Ma šta više DS čeka: DEMONSTRACIJE!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
76 replies to this topic

#31 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 15 January 2005 - 18:24

Radi DS ne brinite. ph34r.gif

Danas je statutarna komisija Dsa kojom predsedava bivsi Tadicev clan kabineta iskljucila iz DSa Cedomira Jovanovica. Njegov advokat je najavio zalbu vrhovnom sudu Srbije!

#32 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 15 January 2005 - 18:41

QUOTE(Croqy @ 15 Jan 2005, 13:42)
Ma nemojte da ste takvi, sutra Tadicev DS ce morati opet sa njima da pravi vladu...
Budite fini i tolerantni i razumite ih...

Pogrešno! Sutra će ONI (DSS, ne DS) da prave vladu sa SRS - živi bili pa videli! dry.gif

Pališ se bez veze... DS ce posle sledećih izbora da bude opozicija, jer sa njima neće ni radikali ni "legalisti" - ali će se zato ovi slizat i neće im trebati ni socijalisti, ni "experti", ni četnici...

Formiraće stabilnu vladu i ostali mogu da im popuše... a mi (raja) - pa, pušicemo i dalje... i dugo... i beskonačno... i nismo za bolje!!! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

p.s. Jeste li slušali odmerenog Drakulića koji se gnušao saradnje sa radikalima na lokalu... kako menja ploču!

#33 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 15 January 2005 - 18:48

QUOTE(Eraserhead @ 15 Jan 2005, 18:24)
Radi DS ne brinite. ph34r.gif

Danas je statutarna komisija Dsa kojom predsedava bivsi Tadicev clan kabineta iskljucila iz DSa Cedomira Jovanovica. Njegov advokat je najavio zalbu vrhovnom sudu Srbije!

Uh, gadan udarac za mene kao raju... rolleyes.gif

Da je Čeda ostao i osnovao frakciju, meni bi bilo baš onako super da glasam za DS, pa makar Čeda osim prava da ima frakciju ništa drugo ne radio (prosto, ne bi mogao ništa... ali bi se osećao kao pobednik, a valjda, i ja s njim... cool.gif )

Tako da - ovo je težak udarac za Srbiju i njenu budućnost... tongue.gif

#34 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 15 January 2005 - 18:51

QUOTE(Dubravka @ 15 Jan 2005, 18:41)
QUOTE(Croqy @ 15 Jan 2005, 13:42)
Ma nemojte da ste takvi, sutra Tadicev DS ce morati opet sa njima da pravi vladu...
Budite fini i tolerantni i razumite ih...

Pogrešno! Sutra će ONI (DSS, ne DS) da prave vladu sa SRS - živi bili pa videli! dry.gif

Pališ se bez veze... DS ce posle sledećih izbora da bude opozicija, jer sa njima neće ni radikali ni "legalisti" - ali će se zato ovi slizat i neće im trebati ni socijalisti, ni "experti", ni četnici...

Formiraće stabilnu vladu i ostali mogu da im popuše... a mi (raja) - pa, pušicemo i dalje... i dugo... i beskonačno... i nismo za bolje!!! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

p.s. Jeste li slušali odmerenog Drakulića koji se gnušao saradnje sa radikalima na lokalu... kako menja ploču!



Naravno da je tako, kad je dopušteno radikalima da se operu u medjuvremenu, i to tako što su sve partije retoriku dovele u istu ravan, pa više ne možeš razlikovati civilizovanog radikala od naturalizovanog demokrate.

Evo primera sa foruma Bob Rock i Anduril

U ovom slučaju krivicu snose Koštunica kao mastermind ideje o koncetracionoj vladi i Tadić koji je to podržavao kroz kohabitaciju.

#35 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 15 January 2005 - 19:01

QUOTE(Dubravka @ 15 Jan 2005, 19:41)
QUOTE(Croqy @ 15 Jan 2005, 13:42)
Ma nemojte da ste takvi, sutra Tadicev DS ce morati opet sa njima da pravi vladu...
Budite fini i tolerantni i razumite ih...

Pogrešno! Sutra će ONI (DSS, ne DS) da prave vladu sa SRS - živi bili pa videli! dry.gif

Pališ se bez veze... DS ce posle sledećih izbora da bude opozicija, jer sa njima neće ni radikali ni "legalisti" - ali će se zato ovi slizat i neće im trebati ni socijalisti, ni "experti", ni četnici...

Formiraće stabilnu vladu i ostali mogu da im popuše... a mi (raja) - pa, pušicemo i dalje... i dugo... i beskonačno... i nismo za bolje!!! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

p.s. Jeste li slušali odmerenog Drakulića koji se gnušao saradnje sa radikalima na lokalu... kako menja ploču!

ph34r.gif

A secas se kako je sve to naivno ovde pocelo sa komentarima na forumu? Te je ovo najbolji nacin... Te pokazace on njima... Te DSS kombi stranka i ono cuveno pominjanje politicke istorije... Te pljuni po Canku, Zarku, Cedi, Baticu... Te sprdnja sa GSS-om... Te realni sanitarni otklon od malopre pomenutih... Te realno zastrasivanje DB kadra sa terena... A onda...

E pa onda ostanes sam. Sam, bespomocan i utucen. Pa jos odozgore na sve, bez dovoljnih istrumenata da se branis...

Au! Ku ku le le... A cela ta prica se jos nije zaustavila. I ne dozivaju se pameti. Naprotiv, tek je pocela. Danas je osvedocen pocetak svecanim urucivanjem istupnice Cedi. Ako se nije do sada prelomilo, a evo ovim cinom jurisamo prema pobedi radikalizmu i DSS-cevizmu. A Majkl Polt se nije salio ni onda, ali ne sali se ni sada, i sto je najvaznije, nece se ni u buduce saliti.

Verujem da gresis u proceni. Moze Drakulic da prica sta hoce. Mogu oni da vracaju Stanisica iz Haga koliko god zele, ali sa Radikalima, pa pogotovu posle ovih sankcija, mislim da nece smeti. Mada, Radikali mudro cute. dry.gif I ja znam da njima svakakav scenario odgovara (bilo sami, bilo sa DSS-om) i zato nece talasati mnogo, i najverovatnije je da ce DS pre popustiti u toj trci uzimanja daha pod vodom.
Konacna moja procena iz ovoga je da ce Radikali sa SPS-om imati komotnu vecinu. A koliko vec sada znam, imaju materijala za kampanju na pretek. Ako budu pametni, iskoristice ga pred sam finish utakmice.

#36 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 15 January 2005 - 19:02

QUOTE(Dubravka @ 15 Jan 2005, 19:48)
QUOTE(Eraserhead @ 15 Jan 2005, 18:24)
Radi DS ne brinite. ph34r.gif

Danas je statutarna komisija Dsa kojom predsedava bivsi Tadicev clan kabineta iskljucila iz DSa Cedomira Jovanovica. Njegov advokat je najavio zalbu vrhovnom sudu Srbije!

Uh, gadan udarac za mene kao raju... rolleyes.gif

Da je Čeda ostao i osnovao frakciju, meni bi bilo baš onako super da glasam za DS, pa makar Čeda osim prava da ima frakciju ništa drugo ne radio (prosto, ne bi mogao ništa... ali bi se osećao kao pobednik, a valjda, i ja s njim... cool.gif )

Tako da - ovo je težak udarac za Srbiju i njenu budućnost... tongue.gif

Samo malo budi ozbiljnija, evo nista drugo ne zelim da te molim. Ok?

#37 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 15 January 2005 - 19:07

QUOTE(saurus @ 15 Jan 2005, 18:51)
Naravno da je tako, kad je dopušteno radikalima da se operu u medjuvremenu, i to  tako što su sve partije retoriku dovele u istu ravan, pa više ne možeš razlikovati civilizovanog radikala od naturalizovanog demokrate.

Evo primera sa foruma Bob Rock i Anduril

Uh, uh, uh, bući, bući, ko nam se to naljutio... laugh.gif Jel ti se Anduril gadno zamerio što ti je pocepao pozadinu na komadiće na drugom topiku, pa sad moraš da ga prozivaš gde stigneš..? rolleyes.gif

Aj sad budi korektan pa mu tamo daj odgovor.

#38 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 15 January 2005 - 19:07

QUOTE(Dubravka @ 15 Jan 2005, 17:48)
QUOTE(Eraserhead @ 15 Jan 2005, 18:24)
Radi DS ne brinite. ph34r.gif

Danas je statutarna komisija Dsa kojom predsedava bivsi Tadicev clan kabineta iskljucila iz DSa Cedomira Jovanovica. Njegov advokat je najavio zalbu vrhovnom sudu Srbije!

Uh, gadan udarac za mene kao raju... rolleyes.gif

Da je Čeda ostao i osnovao frakciju, meni bi bilo baš onako super da glasam za DS, pa makar Čeda osim prava da ima frakciju ništa drugo ne radio (prosto, ne bi mogao ništa... ali bi se osećao kao pobednik, a valjda, i ja s njim... cool.gif )

Tako da - ovo je težak udarac za Srbiju i njenu budućnost... tongue.gif

I ubistvo Djindjica je verovatno bilo "srecna okolnost" jer kako bi da nije toga bilo imali danas Tadica da nas vodi u svetlu buducnost. rolleyes.gif

Za Srbiju je DS mnogo znacio, jer je bio progresivna politicka snaga kakva treba jednoj zemlji u tranziciji, medjutim DS danas nije ono sto je bio i postavlja se pitanje koja politicka snaga moze da iznese reforme u Srbiji danas?

Jer za reforme nije dovoljno samo kukanje na forumu B92 u pauzama izmedju rucka i spavanje vec je potrebno da neko i zavrne rukave.

Inace na celu statutarne komisije nalazi se Boris Rankovic bicsi generalni sekretar tadicevog kabineta i sadasnji direktor direkcije za gradjevinsko zemljiste. rolleyes.gif

#39 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 15 January 2005 - 19:09

Od DS nema nista zato sto izgleda da tamo nema vise onih sa vizijom, ako je suditi po lokalu gde su glavni sve neke jajare iste kao i oni ranije iz SPS - a. Njima (u lokalu) nije politicki cilj evropeizacija Srbije nego da zasednu na vlas' pa da kradu. Za ove u vrhu ne znam. Od demonstracija takodje nema nista, a i da budu nista to nece resiti. Demonstracije koje bi nesto resile morale bi da budu gradjanska revolucija, to jest tacno isplanirana operacija sa odredjenim ciljem, od cega takodje nema nista u skorije vreme jer se to planira malo duze. Nije u Parizu svojevremeno, ili u Rumuniji dosta kasnije, rulja tek tako zbacila svoje tlacitelje, vec je sve to planirano malo duze. Prema tome, sta je tu je, oni ce svakako biti gotovi kao i njihov zajednicki zlocinacki poduhvat, ali ne u roku od mesec ili dva. U principu, normalno je da takvi manijakalni ludaci koji unistavaju ovu zemlju dvesta godina ne pristanu tek tako mirno na svoj definitivni kraj. Sta bi oni inace radili u normalnoj Srbiji? Morali bi da prose. Naravno da oni ne mogu zaustaviti istoriju i da je nemoguce da ovo ovde ostane zauvek ovako, jer je nemoguce da jedna zajednica funkcionise na ovaj nacin duze vreme, i naravno da ce biti uklonjeni, ali nece to biti ni sutra ni prekosutra, vec ce za to trebati nekoliko godina, mislim na totalni kraj divljanja tih bolesnih manijaka u ovoj zemlji. Sad to izgleda strasno dugo, ali i to ce proci, a onda njih i njihovog projekta vise nikada biti nece, bar ne u javnosti, i tada ce sluziti samo za sprdnju sto i jeste njihova sustina. Samo polako.

#40 Exene X

Exene X
  • Members
  • 102 posts

Posted 15 January 2005 - 19:09

Yikes!

Troglavo pile Croqerasaurus opet napada nevernike! lol_2.gif

#41 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 15 January 2005 - 19:13

"Ja, kao istinski demokrata stoga cu uvek biti srpski radikal."

- Bob Rock na Politici -


Dok je nama ovakijeh demokrata,
Srbija se ne mora brinuti za svoju buducnost

#42 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 15 January 2005 - 19:31

QUOTE(gigolo @ 15 Jan 2005, 19:06)
Kostunjavi se ubije..i skinu sankcije?
Nije stos u njemu i...
Stos je da su cetiri "ratnika" vrednija od vise miliona.

12 ratnika!

#43 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 15 January 2005 - 19:54

QUOTE(fancy @ 15 Jan 2005, 19:07)
QUOTE(saurus @ 15 Jan 2005, 18:51)
Naravno da je tako, kad je dopušteno radikalima da se operu u medjuvremenu, i to  tako što su sve partije retoriku dovele u istu ravan, pa više ne možeš razlikovati civilizovanog radikala od naturalizovanog demokrate.

Evo primera sa foruma Bob Rock i Anduril

Uh, uh, uh, bući, bući, ko nam se to naljutio... laugh.gif Jel ti se Anduril gadno zamerio što ti je pocepao pozadinu na komadiće na drugom topiku, pa sad moraš da ga prozivaš gde stigneš..? rolleyes.gif

Aj sad budi korektan pa mu tamo daj odgovor.

Fancy ili Andurile, kako hoćeš danas je prva reakcija DS-a na uvodjenje sankcija Srbiji izbacivanje Čede iz stranke. Ignorantsko ponašanje je Srbiju dovelo gde joj je i mesto, obzirom da se tako ponaša DS i vi kvazi mudraci koji ne čitate tudje postove, već mudrujete citirajući vest na Nemačkom koju sam ja već citirao na Srpskom dokazujući time valjda svoju obrazovanost i time branite svoje demokratske stavove.

Na žalost za vas je potpuno normalno izbaciti nekog iz stranke zato što misli i govori drugačije i očajnički se trudite da za taj postupak nadjete opravdanje u nekoj evropskoj zemlji, pa vam se pričinjava nešto što jednostavno nije onako kako bi danas vama odgovaralo. AJde ponovo lekciju o SPD-u, pa se javite.

Danas je Tadiću rodjendan i mislim da je u njihovim perverznim glavama ovo najbolji poklon.

Ipak, izvini ja poštujem naturalizovane demokrate i svako je dobrodošao, pa ako ti ponovo proradi logika ja sam spreman da sve zaboravim.

Edited by saurus, 15 January 2005 - 19:55.


#44 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 15 January 2005 - 19:54

QUOTE(Croqy @ 15 Jan 2005, 19:02)
Samo malo budi ozbiljnija, evo nista drugo ne zelim da te molim. Ok?

Ozbiljna sam... Ovo jeste bila ironija, ali ono sto sam htela da kazem, mislim sasvim ozbiljno.

'Ajde ovako da te pitam - hipoteticki (pokusaj da se uzivis u situaciju wink.gif )...
Zamisli da je Ceda dobio ovaj spor sa strankom i da nije izbacen, sta-vise, da je uspeo da izgura ideju sa formiranjem frakcije. Znaci, imamo jednu DS koja bas i nije jedinstvena, ali je jedna. A politika te stranke je ona koju vodi sadasnje rukovodstvo (Tadic, Petrovic, Gavrilovic, Pajtic...) Ceda se, istina, kobica... protivi se, ali avaj!

Takva Demokratska stranka se pojavljuje na sledecim parlamentarnim izborima - sta ces ti - hoces li da glasas za nju?!

Ja necu! dry.gif

#45 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 15 January 2005 - 20:00

QUOTE(Exene X @ 15 Jan 2005, 19:09)
Yikes!

Troglavo pile Croqerasaurus opet napada nevernike! lol_2.gif

Nevernici juče su uvedene sankcije!

Razmislite koliko je pametno to što ste podržavali kohabitaciju?

Podržali ste kohabitaciju sa sankcijama. Čestitam!!!