Jump to content

Photo

Ma šta više DS čeka: DEMONSTRACIJE!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
76 replies to this topic

#16 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 15 January 2005 - 13:42

Ma nemojte da ste takvi, sutra Tadicev DS ce morati opet sa njima da pravi vladu...
Budite fini i tolerantni i razumite ih...

#17 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 15 January 2005 - 15:50

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 13:20)
Spasi Srbiju i ubij se Kostuniceeeee, Kooostuniceee....

Verovao ili ne, ja sam to pevao jos 5. Oktobra... Ali su ipak bili glasniji oni 'Spasi Srbiju iz ludnice, Kostunice...'. puke.gif

Sad su jos glasniji ph34r.gif

#18 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 15 January 2005 - 15:55

QUOTE(incognito @ 15 Jan 2005, 14:50)
Verovao ili ne, ja sam to pevao jos 5. Oktobra... Ali su ipak bili glasniji oni 'Spasi Srbiju iz ludnice, Kostunice...'. puke.gif

Sad su jos glasniji ph34r.gif

ma, 5. oktobra ja sam poslusao Canka kad je rekao nesto tipa: zacepite nos i zaokruzite Kostunicu....

e, sad je postao opasan po zdravlje....

#19 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 15 January 2005 - 16:11

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 15:55)
ma, 5. oktobra ja sam poslusao Canka kad je rekao nesto tipa: zacepite nos i zaokruzite Kostunicu....

e, sad je postao opasan po zdravlje....

Ja imam srecu te sam bio van zemlje kad je bilo glasanje te nikada Kostunjavog nisam zaokruzio... Tada sam to dozivljavao kao neku vrstu sramote (ali zaista nije bilo moguce da budem tog dana ovde) jer nisam dao svoj glas protiv Slobe u odlucujucem momentu, ali danas to dozivljavam kao svetlu tacku u svojoj istoriji koja se desila cistom koincidencijom. Naravno, nisam propustio demonstracije i sledece glasanje - to je i jedino bilo vredno u tom trenutku...

Ne znam kako, ali sam od pocetka imao osecaj da je Kostunjavi ono sto je sad i dokazao. Nisam tada mnogo znao o njemu jer covek nije voleo da se eksponira, no uvek mi je ta njegova faca stvarala neku jezu u kostima - kad god bih ga video, bez obzira sto je tada Vuk mnogo vise asocirao na to, javljale bi mi se neke slike masnih neobrijanih brada, cvetnih livada u sumraku, uz prigusenu zvonjavu zvona u daljini... Djindjic mi je, nasuprot tome, uvek stvarao slicicu onog malog coveculjka-diplomate iz Civilisations 2 igrice... Da l' sam bio u pravu, prosudite sami...

Meni je bar savest cista - pomogao sam da se Sloba otera na sve moguce nacine, ali nikada nisam dao pravo Kostunjavom da ga zameni...

#20 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 15 January 2005 - 16:23

Sta ce vam DS za demonstracije? Ima dovoljno nevladinih organizacija i malih partija koje imaju iskustva, i koji su u stanju tako nesto da organizuju!

Dobro organizovani, sa dovoljnom masovnom podrskom, ne samo iz Beograda, te demonstracije bi, ako nista drugo dale signal politickoj klasi da nesto mora da se dogodi uskoro. Izrucenja! Izbori! Ustav!

Takodje bi moglo da se kanalise u pozitivnom smeru opste nezadovoljstvo gradjana, pre nego sto se populisti poput Karica toga sete. Kraj zime, i pocetak proleca je takodje idealan period za tako nesto. Kao onomad u stara dobra vremena 9. marta. smile.gif

#21 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 15 January 2005 - 16:47

E da, u vezi topica... Buum nije valjda da zaista ocekujes nesto od DS-a? Ispusili su oni... K'o Borin Dzigi Bau... Znam ja da se davljenik i za slamku hvata, al' ova slamka za koju bi ti da se hvatas je davno evoluirala u ogromnu celicnu sipku koja tone brze nego ti, te hvatanje za istu je samo kontra-produktivno... Ili mozda nije? Brze ces se udaviti - skratice ti se muke...

Kad bolje razmislim, i ja cu izgleda da se uhvatim za tu 'slamku'... Kad tonem, bar da potonem brzo... Ako u medjuvremenu ne naidje neki brod obalske straze EU/US mozda se ulovim za njihovo sidro pa se uspentram nekako na povrsinu... ako ne, bar da tonem 'dostojanstveno'...

EDIT: Mislio da je Crogy pokrenuo topic...

Edited by incognito, 15 January 2005 - 16:47.

#22 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 15 January 2005 - 16:49

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 14:20)
Spasi Srbiju i ubij se Kostuniceeeee, Kooostuniceee....

Jes' pa da jos postane heroj....To bi bio najveci doprinos razvoju srBske mitologije! mad.gif

#23 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 15 January 2005 - 17:13

QUOTE(uros_s78 @ 15 Jan 2005, 15:49)
Jes' pa da jos postane heroj....To bi bio najveci doprinos razvoju srBske mitologije! mad.gif

ja se ne bih uopste bunio kad bi Kostunica digao ruku na sebe... ubio se i Vlajko Stojiljkovic pa jel' postao mit? jest qurac!!!

Vojo ako ovo citas samo da ti kazem da nista vise nema smisla... wink.gif

#24 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 15 January 2005 - 17:28

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 18:13)
ja se ne bih uopste bunio kad bi Kostunica digao ruku na sebe... ubio se i Vlajko Stojiljkovic pa jel' postao mit? jest qurac!!!

Vojo ako ovo citas samo da ti kazem da nista vise nema smisla... wink.gif

Ma nek se ubije,ne bih imao nista protiv toga,ni protiv toga da ga neko upuca,ali ti kazem da se plasim da bi bio proglasen herojem,jer bi ga SPC,na 1. mestu,predlozila za sveca... ph34r.gif

#25 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 15 January 2005 - 17:33

QUOTE(uros_s78 @ 15 Jan 2005, 16:28)

Vojo ako ovo citas samo da ti kazem da nista vise nema smisla...  wink.gif

Ma nek se ubije,ne bih imao nista protiv toga,ni protiv toga da ga neko upuca,ali ti kazem da se plasim da bi bio proglasen herojem,jer bi ga SPC,na 1. mestu,predlozila za sveca... ph34r.gif

Crkva samoubice salje u pakao, tako da je to iskljuceno da ga proglase za svetog... mislim da je to i najveci problem kod njegovog samoubistva, on nece htjeti da se samoubije da ne bi otisao u pakao....

#26 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 15 January 2005 - 17:34

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 18:33)

Crkva samoubice salje u pakao, tako da je to iskljuceno da ga proglase za svetog... mislim da je to i najveci problem kod njegovog samoubistva, on nece htjeti da se samoubije da ne bi otisao u pakao....

Mislio sam ako ga ubiju da ce ga proglasiti za sveca....

#27 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 15 January 2005 - 17:48

QUOTE(uros_s78 @ 15 Jan 2005, 16:34)

jest, to bi volio viditi Sveti Vojo, zastitnik pospanih... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#28 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 15 January 2005 - 17:50

QUOTE(Atreid @ 15 Jan 2005, 18:48)
QUOTE(uros_s78 @ 15 Jan 2005, 16:34)

jest, to bi volio viditi Sveti Vojo, zastitnik pospanih... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif lol_2.gif laugh.gif

#29 gigolo

gigolo
  • Members
  • 540 posts

Posted 15 January 2005 - 18:06

Kostunjavi se ubije..i skinu sankcije?
Nije stos u njemu i...
Stos je da su cetiri "ratnika" vrednija od vise miliona.

#30 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 15 January 2005 - 18:15

Nisu oni ratnici... To su jahaci apokalipse, jasu nas 15 godina a mi nista da naucimo... Pa i zasluzili smo! ph34r.gif