Jump to content

Photo

SAD: Početak sankcija Beogradu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
217 replies to this topic

#31 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 14 January 2005 - 12:25

QUOTE(mudrac @ 14 Jan 2005, 12:16)
A meni se cini da ste malo prerano poceli slavlje, ovo tesko da se moze nazvati sankcijama wink.gif

a kako se zove povlacenje osoblja i zabrana letova JAT-a preko okeana? ukidanje pomoci?

tako isto pricao i jedan koji je danas daleko, a ipak sad svaki dan na TV B92: "ma, nije to nista strasno, to oni samo malo...".

tessi se, tessi...

#32 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 14 January 2005 - 12:32

QUOTE(minka @ 14 Jan 2005, 11:25)
uf, uf eto, a NataKanda bas mislila da zatvori radnju...

sa'ce kapne kinta pa ce jopet da proradi radnja 200 na sat...

Minka, da li je Labus podneo ostavku ili ga je obezbedjenje naguzilo, zajedno sa Jocicem?

#33 Loren

Loren
  • Members
  • 459 posts

Posted 14 January 2005 - 12:34

QUOTE(sonjal @ 14 Jan 2005, 12:32)

Minka, da li je Labus podneo ostavku ili ga je obezbedjenje naguzilo, zajedno sa Jocicem?

Cekam kraj meseca pa da se jos jednom potvrdi da sam glasao za lazljive ljigavce i mufljuze! mad.gif mad.gif

#34 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 14 January 2005 - 12:36

blink.gif blink.gif ohmy.gif huh.gif ohmy.gif huh.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif huh.gif

da sam prvi dan na 4umu, pa da ne znam ko je napisao gornje pitanje, zapitao bi se da li je gdja SONJAL popila isparvnu pilulicu jutros...

ovako moram da priupitam o cemu se radi (lepo kucno vaspitanje), jer pitanje ich nisma razumeo...

#35 timi

timi
  • Members
  • 162 posts

QUOTE(minka @ 14 Jan 2005, 12:25)

Mora da se uplašila da neplati PDV!!!

#36 Zivko

Zivko
  • Members
  • 338 posts

Uz ovu vest o uvodjenju novih sankcija Srbiji od strane SAD ima vise komentara a ja sam pozajmio ovaj:

"Za one zaboravne, ovako je pocelo i 1992 godine. Iskreno, mislim da se treba sluziti SVIM sredstvima ... da se spreci mrak u koji nas ponovo uvode "patriotske snage", na celu sa DSS-om. Tadicu, TI si na potezu."
(misa rex, 14. januar 2005 11:36)

Komentar sam pozajmio zbog ovoga "Tadicu, Ti si na potezu"

Medjutim, da li se i Tadic "utopio" u "patriJotske snage"? Izgleda da jeste. Zasto?

#37 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 14 January 2005 - 12:38

QUOTE(CTPAX @ 14 Jan 2005, 13:10)
QUOTE(zagor @ 14 Jan 2005, 12:07)
Bice, bice, samo strpljivo  smile.gif

1999. je malo falilo, ali osecam da me ovaj put nece razocarati  thumbsup.gif

ma, nece... sad.gif dovoljno nas mrze da nece ni da nas okupiraju. ostavice nas da smrdimo i prdimo. to je najgore.

Daj ne budi pesimista wink.gif

#38 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 14 January 2005 - 12:40

QUOTE(timi @ 14 Jan 2005, 12:36)

i sad cete da pricate o natasi kandic? pretpostavljam da je ona kriva za ovo i da je ona najvece zlo. ne, nisu oni koji su ubijali, i oni koji ih stite nego oni koji nas na to potsecaju.

boli to, znam...

ph34r.gif

Edited by CTPAX, 14 January 2005 - 12:40.

#39 timi

timi
  • Members
  • 162 posts

Posted 14 January 2005 - 12:44

QUOTE(CTPAX @ 14 Jan 2005, 12:40)

i sad cete da pricate o natasi kandic? pretpostavljam da je ona kriva za ovo i da je ona najvece zlo. ne, nisu oni koji su ubijali, i oni koji ih stite nego oni koji nas na to potsecaju.

boli to, znam...

ph34r.gif

A ko je ubijao?

I koga su ubijali?

I ko ih skriva?

#40 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 14 January 2005 - 12:48

QUOTE(minka @ 14 Jan 2005, 13:25)

Cemu tako zajedljiv i zlurad komentar u vezi Narase Kandic?

A mislim da i ti sam shvatas da bi zemlji Srbiji i narodu koji u njoj zivi bilo bolje da je dobila pare kao pomoc i da JAT, koji ima problema (finansijskih i svih ostalih, strajk itd.), moze nesmetano da leti i posluje po celom svetu (da se privatizuje, transformise u efikasniju kompaniju sa boljom uslugom i vecom zaradom itd. - da ne sirim temu). U celoj vesti je dobro jedino to da nece potpuno izostati finansijska pomoc vec da ce je preusmeriti na neke projekta koji ce doneti neku korist narodu.

#41 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 14 January 2005 - 12:52

boli to, znam...

ph34r.gif

vidis, nedavno sam pokusavao na danasovom sajtu (i nisam uspeo, nema arhive iz tog vremena) da nadjem arhivu od 11.10.2000. da bih pronasao vest koju tog dana Danas preneo, a koja otprilike glasi:

Natas Kandic izjavila da Washington ne treba da pomogne Srbiji, zato sto se ni Djindjic ni Kostunica, kao ni ostali lideri DOS-a ne razlikuju previse od Milosevica, da su nacionalisti, bal, bla, truc, truc, kenj, kenj...

Ne budite budale, ne terajte ma da idem do redakcije Danasa da preturam po starim novinama, a baksuz sam - uradicu to, zatvoricu vam usta zauvek...mad.gif

covek se malo nasali, a vi ga odmh iznervirate... wink.gif

#42 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 14 January 2005 - 13:01

QUOTE(minka @ 14 Jan 2005, 11:36)

blink.gif blink.gif ohmy.gif huh.gif ohmy.gif huh.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif huh.gif

da sam prvi dan na 4umu, pa da ne znam ko je napisao gornje pitanje, zapitao bi se da li je gdja SONJAL popila isparvnu pilulicu jutros...

ovako moram da priupitam o cemu se radi (lepo kucno vaspitanje), jer pitanje ich nisma razumeo...

Znam da nisi od juce , ali si sigurno od prekjuce (tvoj komentar je bio zadnji pa sam se na njega ukljucila , a s kim si takav si.
Verovatno znas da je Labusu preceno, a ovo je moja parodija(uostalom i ne mora da ti bude jasno).Sto se tice pilulice popila sam pravu za alergiju.

Edited by sonjal, 14 January 2005 - 13:09.

#43 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 14 January 2005 - 13:05

QUOTE(timi @ 14 Jan 2005, 12:44)

boli to, znam...

ph34r.gif

A ko je ubijao?

I koga su ubijali?

I ko ih skriva?

ma niko. nikoga. samo si sanjao lose.

#44 Ari0ch

Ari0ch
  • Members
  • 929 posts

Posted 14 January 2005 - 13:05

QUOTE(timi @ 14 Jan 2005, 11:44)
A ko je ubijao?

I koga su ubijali?

I ko ih skriva?

- JA, DB, 'patriote' i basibozluk, uz podrsku ANUS, SPC
- Ljude, na hiljade
- JA, DB, 'patriote' i basibozluk, uz podrsku ANUS, SPC

#45 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 14 January 2005 - 13:06

QUOTE(wwww @ 14 Jan 2005, 12:48)
A mislim da i ti sam shvatas da bi zemlji Srbiji i narodu koji u njoj zivi bilo bolje da je dobila pare kao pomoc ...

evo cemu:

1. kad se paraziti poput nje pozatvaraju sami od sebe, bice to prvi znak da smo normalna zemlja u kojoj prokletaJeAmerika nema potrebe da sponzorise tuzibabetine da nas opanjkavaju i za ono sto jesmo i za ono sto nismo

2. odlicno, sticajem okolnosti, znam kako funkcionisu Radnje poput njene - sto bolje u srbiji, njima manje para i obrnuto. Jel ti mislis da ona svoj posao radi zato sto je filantrop.

A mislim da i ti sam shvatas da bi zemlji Srbiji i narodu koji u njoj zivi bilo bolje da je dobila pare kao pomoc ...

nek nam bre svi vise ukinu pomoc, da se ova stoka malo uzme u pamet i da pocne da radi...

sto da nam daju, da nas nije pogodio cunami pa smo izginuli, kuce srusene...

ovde bre svi placu sto nam 'zapad' nije dao obecanih 6 mlrd, eeej, alooooo...

sta bre da nam daju, zasto... treba da se zaradi, jebo vas tito, da vas jebo...

i da JAT, koji ima problema (finansijskih i svih ostalih, strajk itd.), moze nesmetano da leti i posluje po celom svetu (da se privatizuje, transformise u efikasniju kompaniju sa boljom uslugom i vecom zaradom itd. - da ne sirim temu).

Mislim da bi jat trebalo raspustiti, aktuelnog diraktora obesiti naopacke na Slaviji, sve prethodne postreljati na terazijama, a onom sto su ga mafijasi skenjali, spaliti posmrtne ostatke i pepeo razvejati po vincanskoj deponiji...

Pun mi je qurac javnih preduzeca, koja zive od poreza koji ja placam, a profit od svog poslovanja trpaju u dzepove...

Kad ga raspustimo, aviJone od pre 30 godina da pretopimo u traktore i nakovnje, pa da se lepo ko gospoda vozimo BA, SAS, Lufthansom...

U celoj vesti je dobro jedino to da nece potpuno izostati finansijska pomoc vec da ce je preusmeriti na neke projekta koji ce doneti neku korist narodu.

koju ce meni korist doneti?

ne radim u nvo, pa mi plata nece porasti od toga...

porez nece da mi smanje...

knjige za starije dete nece nvo da mi pokloni, a i da oce ne bi uzeo...

samo ce neciji dzepovi da se napune do vrha dolarima i to je to...

jel sad jasno...