Jump to content

Photo

Biseri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
90 replies to this topic

#31 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 24 April 2002 - 04:22

Nominujem Indija, za sledecu pricu o Srbima i Indijancima:

Indy:

condor:Inace su mojoj bivsoj komsinici, izvesnoj Goci, neki Indijanci koji su stanovali odmah ispod nje par puta zvali socijalnu radnicu - jer je tukla dete.

Boze dragi, dotle je doslo, da Indijanci nas uteruju u civilizovano ponasanje! A mi smo jeli zlatnim kasikama kad su oni plesali sa vukovima... svasta! :smile:

#32 Kajzer

Kajzer
  • Members
  • 535 posts

Posted 25 April 2002 - 08:05

Biser meseca:

Rajo:
"Sto se tice homoseksualnosti, staromodan jesam, priznajem, ali mene je to stvarno odvratno i tu se pridruzujem Vojkanu. A ko voli nek izvoli. Samo ne sa mnom. Jerbo ce najebat. Tako da mu na um padat vise nece."

#33 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 05 May 2002 - 11:03

" Au Crnogorac, al' si se ti uspalio... Šta je to sa vama Crnogorcima, kako vam čovek da kompjuter, vi odmah o tome kako ste lepi, visočiji i ostalo - i dok čovek trepne, svi ste zelenooki jedriličari "
Sister

#34 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 06 May 2002 - 14:07

pulsar:
A propós, sedativ,
u Kanadi je marihuana ( od skora) takodje legalizovana, ali se moze dobiti samo u apoteci uz ljekarski recept.

--------------------------------------------------------------------------------

U Prolazu:
To nisam znao, hvala na informaciji. Nego, znas li kako se dobija taj ljekarski recept? Ovako, kad se god ilegalno naduvam, ja utripujem da mi nece dati drzavljanstvo i da ce me vratiti kuci.

:grin:

#35 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 07 May 2002 - 14:06

Preshevari:
"Nisam sa sela ukoliko Presevo ne uzimas za selo" .

#36 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 13 May 2002 - 23:16

Lepotica Uspavana (o brkatim devojkama):

"'Malo nas je, al' sve pustamo brke !' da sto vise licimo na Zelenog Zuba, Osnivaca i Vodju nase stranke ! "

#37 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 16 May 2002 - 11:10

Mataruga:
"Branka ocigledno nikada nije ni bila u inostranstvu pa ne poznaje situaciju."

#38 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 16 May 2002 - 11:11

Condor to Dusan (zamisljeno):
" Deda-Moma Strikes Back?"

#39 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 18 May 2002 - 12:19

Lepotica Uspavana:
<< Osmijeh zadovoljstva mi se rasirio licem. Kad stigoh u Importane, počela me natjeravati grupa klinaca misleći da sam Betmenova kuzina. Jedva im pobjegoh. Kako su me mogli samo zamijeniti?! Ipak više izgledam kao Megacarica , zar ne? >>

Rancho 48:
<<Iz Importanea krenusmo 12. oziljka za Nonsence, gdje smo popili kavicu od cikve i zasili gumbe. Betmen ne da ima Megacaricu nego bogami Megakaricu i s'njime mlati orahe po avliji. Moguce da je to je to probudilo Uspavanu..>>

Lepotica Uspavana:
<< ne, to je uspavalo uspavanu. hrrrrrrrk.hrrrrrrrrrk.>>
...

#40 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 03 June 2002 - 06:59

Kontras:
"...da li bi vam smetalo da se vasa kcerka uda za ########a ili Azarbejdzanca, mozda Libijca, Turcina, Kineza ili da vam sin mozda sklopi slicnu bracnu zajednicu..."

Indy:
Pitanje me jako podseca na ne tako davno Kajzerovo navodno hipoteticno "kad bi ste ... sta bi ste ... da li bi ste ubili zarobljenika"... Ljudi koji postavljaju ovakva pitanja mi nisu nista jasni, da li oni nemaju pametnija posla nego da misle, a sta ako se moje dete uda za Jupiterijanca, a sta ako moje dete odluci da je sex sa istim polom fun, a sta ako neko hoce mozda da ubije moje dete (onda bolje da ga ja, za svaki slucaj, unapred vise puta ubijem)... Nema se sta drugo reci no "get a life", no postoji opasnost da kajzeristi to shvate bukvalno, pa nekom stvarno oduzmu zivot. Cist' onak' preventivno, razume se.

#41 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 15 June 2002 - 00:25

A ja? A ja? A JA??? Hocu da budem Henry na mesto condora!

Posted Image

[ Izmena poruke: Dragan na dan 2002-06-15 01:27 ]

#42 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 15 June 2002 - 06:23

REFORMISTA osniva NVO :
"..kao skupimo se i odradimo neki posao...gasenje pozara..."

:smile:

#43 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 08 August 2002 - 09:11

nikcevm: "Vesna, ljubavi....."

#44 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 25 September 2002 - 06:53

condor:
"GSP iskustvo je kao voznja bicikla - to se ne zaboravlja... :smile:

Dragan: "Dete mi je rodjeno ovde, majka Srpkinja, otac Crnogorac, zna oba jezika..."
condor:
"Mislis - i srpski i crnogorski..." :smile:

--------------------------------------------------------------------------------

sonjal:
Mao...
Kako od pustinje napraviti plodnu ravnicu?
Ishod se vidi u Kini(licnim primerom u masu)

sonjal:
Kada se dete rodi, bez obzira gde se rodilo ono je neamc,srbin,amerikanac,indus,arapin,..
u zavisnosti sta mu je MAJKA.
Majka je tu najbitnija , a otac moze da bude bilo ko(od navedenih).

[ Izmena poruke: Dragan na dan 2002-09-25 11:37 ]

#45 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 30 September 2002 - 12:55

Pobunjenik :
"Ako na sledecim izborima pobedi Seselj i SRS, to se mora postovati jer to je volja naroda. Jeste naopaka, ali je ipak volja naroda. To bi trebalo da postuju i oni zlotvori iz EU i SAD, i da ne izoluju ceo jedan narod samo zato sto je glasao za nekog coveka koji se njima ne svijda"